IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
8. kvě 2009

zase si necham 2 jako minule 😀

mandarinka
8. kvě 2009

Čus ženy, jsem tady 😉 Zuzi "velcí" chlapečci žebraj, aby to už bylo. My jim to teda neříkali, že to hrotíme až takhle, ale prostě, že ještě mimino jo. Tuhle přišel mladší s tím, že chce ségru, že se mu to hodí k image 😀 jsem koukala jako puk 😎

dadous
8. kvě 2009

no jo bude na kočar balit spolužačky 😀 😀

lenkacar
8. kvě 2009

mandar to je jasný budou se chlubit jak umí opečovýávat a na to sbalí nejednu holku

mandarinka
8. kvě 2009

No jen aby 🙂

mandarinka
8. kvě 2009

to abych si pak koupila nějakej krásnej kočár, abych jim nedělala ostudu 😀

dadous
8. kvě 2009

no to je jasny. a možna by ses měla poradit s klukama, aby se jim vubec líbil , žejo 😀 😀

mandarinka
8. kvě 2009

No přesně - tchán říkal něco o tom, že prý kočárky kupujou dědečkové, tak uvidíme 😀

dadous
8. kvě 2009

no tak to si mužeš vybírat, když tchan platí 😀 😀 se budu muset zeptat jestli muj tchan to ví 😀 😀

mandarinka
8. kvě 2009

se pozeptej, já teda koukala jako puk, když to říkal, ale hádat se s ním nebudu 😀 no hlavně aby bylo na co ten kočár kupovat 😝

dadous
8. kvě 2009

to víš že bude 😉

meduna
autor
8. kvě 2009

cau drbny,koukam,ze uz drbete,ja jsem jeste po praci jela uklizet do praxe,tak jsem servana.Uz tlacim opet zradlo,no takhle pneumoska nezmizi 😀 😀 😀 asi si ji necham na dalsi stimulku at se mi dobre picha 😀 😀 😀

dadous
8. kvě 2009

cau medu, jen si dej, si makala, tak si zasloužíš 😀

meduna
autor
8. kvě 2009

jo uz jsem to snedla,talir jak drevorubec 😠 😠

meduna
autor
8. kvě 2009

dnes ani nenakukovala Barunka,je ja zapomela,vzdyt ona ani nikdo v Cechach dnes nepracuje 😀 😀 😀 😀 to jenom ja jsem ten blb 😝

lenkacar
8. kvě 2009

sakryš a nám nikdo kočár nekoupí ,asi to budu nosit na zádecj jak indiánská babička ..

dadous
8. kvě 2009

no medu ty jsi odpočata, tak bys ted zas chvilku mohla makat, ne? 😀 😀
leni to si musíte říct 😀 😀

meduna
autor
8. kvě 2009

taky moznost,nebo v klokance

lenkacar
8. kvě 2009

dadu neni komu 😖 ,naše mami v důchodu a vladísovi rodiče v hrobě .. 😉 no aspon nám do toho nebudou kydat,mě se holky líbí 1 kočárek ,ale je dost malej ,nevim jestli to je praktický

meduna
autor
8. kvě 2009

jo neboj ja to tady ted strham,vy se budete uz za chvilku valet doma a ja budu ta jedina co bude makat 😀 😀 😀 😀 no a pak zase obracene za cas,vy uz pujdete do prace a ja pekne na materskou

lenkacar
8. kvě 2009

víte kolikrát jsem byla ráda ,že je vladís sám ? má teda sourozence ,ale na moravě daleko ,třeba bych se jim nelíbila a kdesi cosi ..na to já nemám povahu se tvářit příjemně..

lenkacar
8. kvě 2009

už 3den mě bolí břicho na mrchu a furt nejde mrcha jedna ..si ze mě dělá prdel ,ikdyž jsou v carzu když je státní svátek?

lenkacar
8. kvě 2009

asi jo co ..na to si tam asi nehrajou

dadous
8. kvě 2009

leni a jakej se ti líbí?
mě zas dneska bolí podbřuch a v kříži, no jo blíží se ovulace, tak budu znasilnovat 😀 😀

meduna
autor
8. kvě 2009

ja makam furt,svatek nesvatek 😝

lenkacar
8. kvě 2009

já nevim jak se jmenuje ,ale má ve předu po 2kolečkách a vzadu po jednom víš co myslím ?

dadous
8. kvě 2009

medu ,neboj, než my se dohrabem k oplo, tak budem možna těhotnět spolu 😀 😀

meduna
autor
8. kvě 2009

dadousku dej pokoj 😠

meduna
autor
8. kvě 2009

ale vzdyt vy uz pujdete co nevidet ne?jen ta genetika a pak sup do CARu,pocitam,ze do mesice zacnes se stimulkou.

meduna
autor
8. kvě 2009

tak vy jste blazni s tema kocarkama,to ja si to ani nedovolim,pak je to jeste horsi,ten zal,ze nemam miminko 😢 😢