IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
5. srp 2009

A kdy to zkusíte znova Oli?

koblichzek
5. srp 2009

Lip nezapomeň, že musíš hrozně moc pít!!!!!!

liptonek
5. srp 2009

kobli - jasný, vydrží se to. Nejhorší na tom je ten strach, jestli tam nahodou není neco spatne, co by to všechno mohlo pokazit...

liptonek
5. srp 2009

olasku a kdy ti to rekli, že se ty vajicka moc nepovedly?

koblichzek
5. srp 2009

Úplně ti rozumím, já se taky všeho bojím, protože to neznáme. Taky jsem se tu holek ptala na to samý 😉

olasek
5. srp 2009

tak ted jsi na to kápla, Lip...ten strach mě nějak nedovoluje jít do druhého pokusu...taky jsem to ještě úplně nerozdýchala, i když už jsem napovrch v pohodě a konečně jsem začalal normálně fungovat

liptonek
5. srp 2009

kobli - chichi, no můžu ti říct, že díky tobě na to furt myslim a snažim se furt neco usrkávat. Taky jsem furt na trase 😀

olasek
5. srp 2009

mě hned, když jsem jim druhý den volala.....

koblichzek
5. srp 2009

😀 😀 jen srkej a trasuj 😀 😀

olasek
5. srp 2009

no, ten pitný režim je hrozně moc důležitý - chce to tak 4-5 litránků vody, je to veliká prevence OHSS....já jsem trávila na záchodě skoro 14 dní v kuse 😀

liptonek
5. srp 2009

musíme zatnout zuby...a bojovat !!!ikdyž je to hrozně těžky....

koblichzek
5. srp 2009

Já taky 😀 A stejně jsem se tomu nevyhla ☹ , ale to už je pryč 🙂

liptonek
5. srp 2009

a k čemu že je to teda dobrý...hodně pít?

liptonek
5. srp 2009

jéééé olasku..odkud jseš? přímo z HK

koblichzek
5. srp 2009

Jinak se ti odvodňuje tělo a můžou se ucpat cévy, voda usazená v bříšku, už si vzpomínáš? 😀

olasek
5. srp 2009

držím vám pěsti, kočky!!!! Já na to asi zatím psychicky nemám, ještě pár měsíců počkám .... Musím mazat do práce tak se mějte a papa 😉 🙂

liptonek
5. srp 2009

no to jooo...to jste rikaly:D...ale co ta voda usazena v brisku muze udelat

koblichzek
5. srp 2009

Oli drž se, a ať ti šichta rychle uteče 😉

olasek
5. srp 2009

jj, jsem přímo z HK ...odkud ty, Lip??

koblichzek
5. srp 2009

Nevím, ale je to prý nebezpečné. Já měla i trojnásobně zvětšený vaječníky a těm hrozilo, že mi prasknou. Ale to bylo z těch hodně vajuch.

liptonek
5. srp 2009

jooo, kobli a taky bereš prednison? nevíš na jak dlouho to je?

liptonek
5. srp 2009

oli - já taky :D tak to jsme sousedky 🙂

koblichzek
5. srp 2009

Beru Prednison, Anopyrin, Estrofem, Urogestan a listovkua dr říkal, že pokud budu těhu, tak to budu papkat do 11 týdne.

liptonek
5. srp 2009

stejne budu srkat 🙂) to už je to nejmenší 🙂

liptonek
5. srp 2009

tybrdo, já mám jen prednison, utrogestan a magnesium. Ten prednison je hroznej sajrajt :( ale jak jsem byla včera oblbla z tý narkozy, zapomnela jsem se optat, na jak dlouho to je.

koblichzek
5. srp 2009

Lip zatím pádím, jdu trošku nacpat bříško. K večeru se tu asi objevím. Tak se drž a zase se ukaž.

liptonek
5. srp 2009

tak dobrou chut a měj se hezky. večer se tu taky nějak zjevim. tak zatííím 🙂

blazenkaa
5. srp 2009

ahojky holčičky jdu sem jen nakouknout nějak to nestíhám snažila jsem se vás dočíst ale to nejde píšete jako zběsilí už to tu čtu asi hodinu a ještě pořád nejsem na konci
Kobli už jsi testila

blazenkaa
5. srp 2009

Koukám že tu už nikdo není
Milagros zapoměla jsem ti podratulovat k // moc ti to přeju když jsi na tom byla tolikrát a tolik let čekáš
Večer okolo 11 jsem tu aby jsem vás dočetla tak že to mám 10 a pak jich zase bude dvycet tak moc nekecejte ať to zvládnu tak zatím pá já jdu makat 🙂

dadous
5. srp 2009

ahoj holky, lip ja ten prednison brala až do krve, a když byla pozitivní tak jsem ho přestala brat