IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
6. srp 2009

no ja mam za sebou 11 oplodneni a pri 4 pokusu prave proto ze jsem nepila(protoze jsem to nevedela)jsem malem zemrela,lezela jsem na intenzivce,takze tohle neprecenuj.JE TO MOC DULEITE!!!

liptonek
6. srp 2009

cožeeee? to už vědí takhle brzo?

daja.w
6. srp 2009

Ty jo Mili tak to je teda mazec,ale hlavně že jsi v pořádku a ted mamina 😉 🙂

milagross
6. srp 2009

museji to videt co to je jen to zrejme nerikaji.Oni prece museji videt pri pozorovani kolik to ma chromozomu atd.a podle toho to museji videt

milagross
6. srp 2009

my cekame CHLAPECKA hned mi rekli ze zavadeji dva kluky.

liptonek
6. srp 2009

mil - a kam že to chodíš? 🙂

daja.w
6. srp 2009

tak já teda bych chtěla chlapečka a holčičku 🙂 ,ale hlavně ať je to zdravé 😉 🙂 tak na to se teda u nás pak zeptám 😉

milagross
6. srp 2009

Kdyz jsem lezela na sale rozcapena tak se dr ptal embriolozky jakou maji moje emrya rychlost vyvoje a co to je zac.Emriolozka rekla ze stupen vyvoje je 96 ze jsou super rychly a ze to jsou 2 BH a na to my dr rekl "aaa takze 2 kluci" a prave mi vysvetlil ze podle tech chromiku to poznaji

milagross
6. srp 2009

ja byla v Teplicich v Pronatalu,v cechachjsem byla 2krat a 2krat jsem otehotnela akorat ze minule to nevyslo,protoze nezacalo miminku bit srdicko.A 9krat jsem byla v nemecku a tady u nas ani tuk ani naznak ani nic,je to tu hrozne 😠

milagross
6. srp 2009

no jo holky ja pujdu do hajan si cist,dnes jsem byla nakoupit(bylo to sice jen 2 hodky)ale jsem docela vyrizena

liptonek
6. srp 2009

mil - tyjo, takže lepší čechy , než německo, jo? tak to je dobrý. Ale je fakt, že jsem kdysi četla článek, že si defakto při umělym můžeš vybrat i pohlaví. Ale jde to jen v tom případě, kdy třeba holčička je ohrožená nějakou dědičnou chorobou. Tak ti tam frknou jen kluky. Chichi, takze až uslyšim BH, tak vim, že to jsou kluciiii :D

liptonek
6. srp 2009

tak dobrou noc, mamino 🙂

daja.w
6. srp 2009

Mili tak jen do Čech na umělko německo nebrat 😠 tak přeji krásnou nocinku a sladký sny 😉 pa pa pa

milagross
6. srp 2009

presne tak,mej usi na stopkach BH je KLUK 😀 je to stejne veda co,budu drzet palecky i u nohou.Tak hooodne,hooodne stesti,tfuj,tfuj,tfuj 😀

milagross
6. srp 2009

i vam dobrou noc,no stema snema to je hnus posledni tak 4 dny vidim samy mrtvy zvirata a krev a nevim co jeste,takovy sny jsem jeste fakt nemela.A vam teda preji rozhodne ty hezke sny 😲

liptonek
6. srp 2009

veda to je...ale zaplatpánbuh za ni 🙂 dííííky 🙂 zítra dám vedet, jak to dopadlo 🙂

milagross
6. srp 2009

jo a nemecko opravdu NIKDY nebrat

milagross
6. srp 2009

to urco budu,vlastne my vsichni budem cekat

daja.w
6. srp 2009

Mili tak takový sny rychle zažen popravdě já při stimulce měla taky divný sny pořád jsem se vracela k bejvalým chlapům 😠 😀 a to nikdy nechci

daja.w
6. srp 2009

Lip určo dej vědět budem čekat a držet pěstičky 😉 🙂

milagross
6. srp 2009

jo tak to ze se vracim k ex mam take,divny!!!!!!!!!az mam nekdy jakoby vycitky protoze mam skvelyho chlapa avracet se take nechci

milagross
6. srp 2009

tak jo tak pa,pa

daja.w
6. srp 2009

Tak vidím že už totu všechno spinká 😉 tak já teda půjdu taky do hajan 🙂 krásné sny a dorou noc 🙂

blazenkaa
6. srp 2009

ahojky zlatíčka jste tu některá která ještě nehajá 🙂

lenkacar
6. srp 2009

pic děvuchy nakukuji a už mizim spát jsem byla se sestřenkou na pivajsi s chlapama..

blazenkaa
6. srp 2009

ahojky Leni tak co už máš zbalíno ?A místečko pro mě 🙂

lenkacar
6. srp 2009

no to byla zasejc s vladísem zábava 🙄 😢 😠 😒 🤐

lenkacar
6. srp 2009

nene blaži je brzo na balení jedem ještě zítra na chatu pro věci a vyprat a pak zabalit vše najednou ,mám to sepsané ..sbalim za půl hodiny ..

blazenkaa
6. srp 2009

no hlavně jestli jsi se moc neopila aby jste si mohli s manžou pohrát ještě.A co zasmáli jste se

lenkacar
6. srp 2009

tovíš ploutve a podobný zhovadilosti netáhnu jen to nejnutnější ,nechci se s tim tahat na rameně .. 😝