IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
8. kvě 2009

tak z bolesti ani strach nemám, v životě jsem si jí zažila dost, spíš z toho, aby se to podařilo

lenkacar
8. kvě 2009

hele celý tohle čekání by umořilo vola ..a to je takovej záběr na psychiku ,že už to nedam ,fakt sjedem kety a nazdar

mandarinka
8. kvě 2009

Leni a pak co, už to vzdáte nebo třeba adopce?

lenkacar
8. kvě 2009

protože by mě nepomohl už ani konečný název vaší diskuze 😉

mandarinka
8. kvě 2009

takže bez dětí?

lenkacar
8. kvě 2009

adoopci ne to neřeší to že chce vlastní dítě víš

lenkacar
8. kvě 2009

já nejsem dvakrát moc zdravá a když to nepůjde tak na to serem ,nevim kolik jich zbyde na rozmražení jestli 2 nebo 3 várky tak to sjedem a když nic ,tak nic ..

mandarinka
8. kvě 2009

Já vím, dyt u nás je to stejný, chce vlastní, ani dárce nechce.....

mandarinka
8. kvě 2009

vyjde to, uvidíš 😉

lenkacar
8. kvě 2009

no dyt ani dárce ,nic ,chce jen vlastní a když ne to ,tak nic ,no byl by to mazec ,ale je lepší se s tim smířit a život si zařídit jinak ..

mandarinka
8. kvě 2009

tak hlavní je, abyste to spolu ustáli..... u vás je chyba na Tvé straně nebo na jeho?

lenkacar
8. kvě 2009

na mojí ,neprůchodné vejcovody

mandarinka
8. kvě 2009

u nás na jeho.....

lenkacar
8. kvě 2009

hele nevim jestli to ustojíme ve zdraví spíš se s tim nějak srovnat a pak se tim nezaobírat ,ale to ono asi nejde ,každou chvíli někdo čeká ,taky v telce furt něco ..

lenkacar
8. kvě 2009

ale jasně že to nevzdávam dopředu ,ale taky mám strach nemysli si ,když byla první stimulka tak si myslela že je to jasná výhra a ono ne ..ted už pochybuje i on

mandarinka
8. kvě 2009

když jsem se rozváděla a vlastně s nynějším manželem tomu ex zahejbala, všude v televizi bylo o nevěře, teď řešíme děti, tak zase vidíme všude porody.... je to na palici....

lenkacar
8. kvě 2009

no protože si všímáš toho co se děje tobě jinejm to nepřijde ..tomu věř ,mě taky přijde že jsou všude pupíky

mandarinka
8. kvě 2009

přesně tak, já navíc jsem už dlouho doma, tak mám čas na to myslet 😖

lenkacar
8. kvě 2009

i já jsem doma

mandarinka
8. kvě 2009

uvidíme, když to nevyjde, od června jdu do práce....

lenkacar
8. kvě 2009

no tak to chci udělat i já .. 😉

mandarinka
8. kvě 2009

tak si budem držet palce a a budem doma obě 🙂

lenkacar
8. kvě 2009

no doufám že pupkatý ,jako já mám pupek už tedka ,ale chci těhotenskej

mandarinka
8. kvě 2009

no já taky, zrovna dneska jsem se zděsila, jsem jeden velkej špek 😖

meduna
autor
8. kvě 2009

ale neboj,vsak on jeste pujde,kdyby ten KET neklapnul,date si pauzu a ono mu to neda,ted je toho asi nejak moc na nej

lenkacar
8. kvě 2009

no medu ale já už bych to asi nedlaa psychicky obdivuju ty další a další pokusy a dojíždění

lenkacar
8. kvě 2009

mandar můj brácha už má asi 10tou motorku jako blázen to vy máte furt jednu?

mandarinka
8. kvě 2009

a vy teda Leni taky dojíždíte: My to naštěstí máme doma...

mandarinka
8. kvě 2009

Leni my jí máme až od října loňského roku, jezdíme v podstatě až letos.... ale není jeho první, dvě jawy (veterány) má u rodičů a několik dalších rozložených v krabici tamtéž.... jinak jich měl dost a dost

lenkacar
8. kvě 2009

60km a je to docela peklo jak si manža furt bere volna a třeba 3dny po sobě mě chtěli vidět protože já jsem 1 velkej problém