IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
7. srp 2009

Blaži já dělám že je vše v pořádku 😀 protože kdybych do něj ryla tak se dohádáme do krve 😠 a to většinou ještě má hlad tak mu to nachystám a vím že dá jedno sousto a usne a já mám klid 😀 no a ráno si ho vždy vychutnám 😀 😀

daja.w
7. srp 2009

Blaži právě že ve studni už nemaj vodu tak budou kopat o metr hlouběji 😝 u známých že prý v celé ulici nemaj vodu a nikdo tam není připojen na městskou 😠

blazenkaa
7. srp 2009

tak to by bylodobré se na ten veřejnej vodovod připojit mi jsme taky připojeni protože studna tu není

meduna
autor
7. srp 2009

Blaženko,to kdyby tam narazil na pivo,tak už ho Dája neuvidí 😀 😀

daja.w
7. srp 2009

no my taky ještě nejsme připojení 😅 ale naštěstí vodu pořád máme ale tam prý kdesi kopaly a prej kvůli tomu se ztratila jim ta voda 😅 já tomu prdlajs rozumím 🙄 jo Medu kdyby tam bylo pivisko tak už jsem bez manži 😀 😀

blazenkaa
7. srp 2009

a už jsi se objednala na tu krev daji

meduna
autor
7. srp 2009

Dáji,kdyby tam to pivisko bylo,to by kopala celá vesnice jak divá,to by bylo pracantů chlapů 😀 😀 😀

daja.w
7. srp 2009

Blaži ještě nee já tam půjdu až odjedou děti bych potřebovala jít k zubaři a s dětma se mi tam opravdu nechce tahat ☹
Medu to určitě už to vidím jak tu jsou zhnilý chlapy tak by najednou lítaly a kopaly a kopaly 😀 😀

blazenkaa
7. srp 2009

já se tam musím taky objednat ale vůbec se mi tam nechce ,ale minule jsem to měla v cajku tak doufám že teď to bude taky

blazenkaa
7. srp 2009

Medu co jsi dělala za dortík manžovi

meduna
autor
7. srp 2009

to jo,úplně je vidím,jak z nich leje pot,ruce do krve ale kopou jak o život 😀

daja.w
7. srp 2009

jo aj zadarmo 😀 😀 no já musím k zubaři pobolívá mě zoubek ☹

meduna
autor
7. srp 2009

Blaženko ještě nic,zatím jsem o tom jen pěkně kecala ,ale skutek utek 😝 😝 Zítra ráno,pro mě přijede známá a frčíme do města,tak vše potřebné nakoupí a pak to budu hňácat 😝 Udělám ho do korpusu z tousťáku,pomazánku mezi to a navrch,sroluju sýry,salámky,pokladu olivky a zaleju želatinou

blazenkaa
7. srp 2009

co by pro ten chlast neudělali

meduna
autor
7. srp 2009

fuj,tak to ti dáji nezávidím 🤐 🤐 🤐

daja.w
7. srp 2009

Medu tak doufám že se pak pochlubíš výtvorem 😉

daja.w
7. srp 2009

no dá se to vydržet bolí jen chvilku,ale z dětma nejdu malej by tam nevydržel a už se vidím jak řvu z křesla at nezlobí 😀 😀

blazenkaa
7. srp 2009

tak to koukej pak dát do alba ať se taky pokocháme to bude vypadat hezky jak to popisuješ .Dneska jsem vyděla foto jak jste měli sraz s dadouškem

meduna
autor
7. srp 2009

už jdu do pelechu ,zakutám se jak stará medvědice co se chystá na zimní spánek 😔 😔 😔 jsem tady sama,tak mám kapánek staženou prdel 😕

meduna
autor
7. srp 2009

no a kdyby jste přijely i vy,bylo by jich víc ☹ ☹

blazenkaa
7. srp 2009

tak se zamkni na 10 západů 🙂

blazenkaa
7. srp 2009

a kde jste to byly jestli se mohu optat

meduna
autor
7. srp 2009

doufám,že příště někdy,to klapne 😉 😉

daja.w
7. srp 2009

medu neboj nic my tě ochráníme 😀 😀 přeji krásnou noc a krásné sny 😉 a pořádně se zavrtej 😉 😀

meduna
autor
7. srp 2009

Hrubý Rohozec a Bozkovské jeskyně

daja.w
7. srp 2009

Medu příště to vyjde ikdyby nevím co 😉

meduna
autor
7. srp 2009

to by bylo super,kdyby to vyšlo.Něco naplánujeme

blazenkaa
7. srp 2009

tak to je trochu daleko.Když mi všichni jsme postrkaný po celém světě

meduna
autor
7. srp 2009

tak ahoj holky 😉 😉 😉

meduna
autor
7. srp 2009

se musíme domluvit tak,aby to bylo pro většinu na půlce