IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
8. srp 2009

jo Leni to ja taky u pisnicek apohadek rvu ze neni ani zvuk u tv slyset a manza se tlemi

ak303
8. srp 2009

jen se nestyď 😉 . Jinak já taky řvu, takže nejste sami

lenkacar
8. srp 2009

mili to si nech zajít chutě na sex

milagross
8. srp 2009

holky mizim jedem k panimame a pantatovi,budem tam spat,tak juknu zitra vecer.Pa,pa

lenkacar
8. srp 2009

papa a žádnej sex!!!!!!!!!!taky mizim do sprchy a pak k mamce

milagross
8. srp 2009

jasne zadny nebude nebudu riskova osmilete snazeni o mimco

koblichzek
8. srp 2009

Ahoj sluníčka, tak bude tu dnes vůbec někdo? ☹

blazenkaa
8. srp 2009

ahojky babuši Leni gratuluju k výročí koukám že tu každá bulíte a stěžujete si na chlapi ten můj je to samé nebojte nemáte to jenom vy doma ,ale všichni

koblichzek
8. srp 2009

Ahoj Blaží, jak je, co nového?

blazenkaa
8. srp 2009

Ahojky mamino u nás nic nového zase pracujeme jako blázni teď jsem teda přijela byla jsem se dát ostříhat a už se mi nechce nic robit a co ty mamino jedna jak je tobě a co nového 🙂

koblichzek
8. srp 2009

Nového zatím nic. Teď jsem dva dny netestila zítra to ještě jednou přřed krví prubnu, tak snad to tam pořád bude 😉

blazenkaa
8. srp 2009

to si piš je to tam bude na 100% když to tam bylo 4 proč by to tam nebylo na po páté to by byly teda hodně blbé testy a co manža ten je šťastnej co

blazenkaa
8. srp 2009

občas juknu na nějaké téma a teď jsem jukla na téma čápe tady jsem a koukám že tam taky chodíš .To je super si takhle pokecat s více lidma 🙂

koblichzek
8. srp 2009

je, ale je i trošku na rozpacích 😀 . Hlavně si myslí, že pokud bude vše OK, bude to 100% kluk 😀
Spíš se nechce moc rdovat dopředu. Bojí se, že by to nemuselo vyjít.

blazenkaa
8. srp 2009

ten strach který má si myslím že je na místě taky jsem se radovala když jsem byla těhu a jak jsem dopadla byla jsem sklamaná že z toho nic nebylo ale co se má stát se stane to je můj názor nikdo to nikdy nedokáže změnit.M oc ti držím palečky a kdy jdež na UTZ

koblichzek
8. srp 2009

Blaži moc díky. V úterý krev a ve čtvrtek UTZ. Jsem zvědavá. Ale zároveň se moc těším. Ať už to dopadne jakkoli, hlavně už to budu vědět.

Hele ty jsi tam chtěla tip na lehký oběd. Dělala jsem špagety se špenátem a kuřecím mase. Bylo to moc mňam.
Do špenátku jsem dala 2 veliké lžíce zaksané smetany a klasicky dochutila, maso jen zprudka orestovala a nakonec lehce posypala sýrem.

blazenkaa
8. srp 2009

tak to by mohlo být dobré ale já špenát néééé 😠 ,ale mohla by jsem to udělat ale sobě bez špenátu se zakyskou a manžovi špenát to je dobrý nápad moc ti děkuji snažím se shodit to co jsem nabrala při stimulce aby jsem to pak mohla zase nabrat

koblichzek
8. srp 2009

Jasný, ale stejně to pak nabereš ráda, viď 😉 😀
A kdy máš další? Už jsem se asi ptala, ale já si to nepamatuji 😅 Holt blbá učitelka 😉 😀

blazenkaa
8. srp 2009

Kobli co to je ten estrofem co máš vyfocený v albíčku k čemu to je dobrý to vypadá jako antikoncepce 😀

koblichzek
8. srp 2009

Já taky na to koukala jak cvok, ale jsou to klasický hormony - obssahuje tu estradiol (přirozenýý estrogen), ten se jinak utváří ve vaječnících. Normálně se bere klasicky jedna denně, ale já jich beru 5 denně.

blazenkaa
8. srp 2009

tak to si děláš ze mě srandu tak to já by jsem potom kynula jako blázen a to je jako normální dávka jo

blazenkaa
8. srp 2009

kampak všichni zmizli

koblichzek
8. srp 2009

Nevím, jestli je to normální, nejdřív jsem brala (jako stimulku před KETem) 3 denně a pak mi to takhle zvedl po prvním Utz. Zatím jsem nijak zvlášť teď nenabrala.

koblichzek
8. srp 2009

Holky na tohle jukněte, to je tak roztomilé:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...

blazenkaa
8. srp 2009

tak teda kobli to je nádhera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

koblichzek
8. srp 2009

Taky mě to dodtalo, Jen ať lítá 🙂 😉

meduna
autor
8. srp 2009

čus bus,tak koukám všude uklizeno,navařeno,jen tady studená plotna.Byla jsem ve městě,schvácená jsem jak kráva 😝 Leni,až ho dotáhneš Španěláka,tak po záruce mi ho pošleš? 😀 Doufám,že to bude nějaký krasavec,aby mě probudil 😀 Jo a pěkné výročíčko s Vladísem 😀 😀 My tak připadá,nemáme tady všichni jednoho stejnýho chlapa,kterej žije tolik životů,mění jen jména? 😀 😀

meduna
autor
8. srp 2009

mě,jsem chtěla napsat sorry za tu botu,mám za pět no 😠

meduna
autor
8. srp 2009

Ahoj Nadi 😉

koblichzek
8. srp 2009

Ahoj Medu i Nadi. Nadi? Tu asi neznám. ☹