IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

chaala
1. dub 2009

Katy,my bychom taky chtěli dvě,tak snad pak budou.Kdyby vyšla pak dvojčátka,byl by nás plný byt 😀
My právě potřebujeme,aby vybrali ty správné spermie.Loni jsem totiž v prosinci potratila v 7tt a předtím v květnu nám umřelo mimi v bříšku ve 28tt.Bylo to v důsledku té chrom.vady u manžela.

dadous
1. dub 2009

jsem zase tady 😉 Dr nam konkretně neřekl jaky oplo, ale taky si myslím,že se nas bude tykat Icsi 😖 No hlavně aby se příště par mršek našlo a aspon par jich bylo dobrych,aby Dada nemusel na operaci 😅
Holky vam zavidím že už to mate rozběhnuty, už abych vas dohnala 😀

chaala
1. dub 2009

Dadous,tak hlavně,aby to vyšlo,viď 🙂

dadous
1. dub 2009

to doufam, že to vyjde všem 😎

katy81
1. dub 2009

chaala tak to teda máš minulost ☹ ale pokud si třikrát otěhotněla přirozeně tak když vyberou ok spermijku tak to bude ok a na vánoce budete mít dáreček

dadouš neboj, za chvíli budeš taky stimulovat a říkat si že to uběhlo 😉

lucavka
1. dub 2009

Ahojky všem... Já sem s IVF teprve na začátku... Mám zasebou jen první konzultaci v Gennetu... Mám turnerův syndrom, tak budu čekat na dárkyni vajíčka...

Všem snažilkám moc moc moc držím palečky.

dadous
1. dub 2009

😉 ja vím ,jenže nam se to strašně tahne, do caru chodíme od listopadu, minuly tyden to byla čtvrta navštěva a tprve dělali kontrolní spermio 😒 a mě dr neprohlídl ještě vubec. Je to takovy zdlouhavy, další konzultace jsou vždy po měsíci 😅 No budem se muset obrnět 😀

dadous
1. dub 2009

jee luci zrovna jsem ted četla tvoje tematko 😉 takže drž se a at se to povede 😉

katy81
1. dub 2009

nazdárek lucavko 🙂 držím palečky,ať brzo najdete vhodnou dárkyni a rozjede se to 😉

dadous tak to je teda zvláštní, a hlavně zdlouhavý, my to měli teda mnohem rychlejší

dadous
1. dub 2009

katy jak to tady čtu, tak všichni to maj rychlejší, ale asi začnu tršku popohanět 😀 Koukam že je v Tv fotbal,takže chlapi seděj u telky a baby mužou strhat net, protože to mam pomaly a furt mi to vypadava 😀

katy81
1. dub 2009

mě to taky vypadává,ale můj chlap a fotbal to nejde dohromady,on je v práci 😉

lucavka
1. dub 2009

Připojuji se, taky mě přístup do diskuse vypadává 😠 . asi to pro dnešek vzdám...

dadous
1. dub 2009

taky chytam nerva, ted mi to nevzalo odpověd 😖 😠

chaala
1. dub 2009

Katy,taky doufám,že manžel tam spermijky má,když se nám přirozeně podařilo 3x otěhotnět.Ale spermio mu ještě nedělali,bude v tom dubnu.

Dadous,taky mi přijde,že už chodíš dlouho a nic se neděje 😒 teprve vám budou dělat genetiku...a s tebou ještě nic nedělali.My jsme byli poprvé v půlce ledna(brali nám krev na genetiku,trvalo to 5týdnů),pak návštěva v březnu ohledně výsledků(brali další krev,už k ivf.Výsledky za měsíc)no a v dubnu jdeme na třetí schůzku.

Lucavka,vítej mezi námi.taky jsem nahlédla do Tvého tématu.Tak moc přeju,aby se brzy zadařilo získat vajíčko od dárkyně .

dadous
1. dub 2009

nam se to nějak zaseklo na ty urologii, ale snad už to ted pofrčí, normalně se dr vnutím 😀

chaala
1. dub 2009

myslím,že po té přítelově genetice se to rozjede 🙂 a někdy v červnu by jste mohli jít do akce.A tobě nedělal žádná vyšetření ani tvůj doktor?Myslím nějaké odběry krve.

dadous
1. dub 2009

jo jo moje dr mě prohlídla, podle ultr. jsme zjistily jestli mam ovuli a krev taky brali. Ty vysledky mi pak dala pro car.Nevím jestli se děla genetika i u žensky?

chaala
1. dub 2009

Dělá se i u ženské.Nám ji dělali oběma.Já ji měla v pořádku.Divím se,že ji nedělají rovnou i Tobě,když ji budou dělat přítelovi.U nás si doktor myslel,že ta genetika bude v pořádku,když máme zdravého chlapečka-otěhotněla jsem rychle a vše v pohodě.No apo genetice řekl,že to byl zázrak.

katy81
1. dub 2009

nám hnedka při prví konzultaci vzali krev, prý na co budem čekat a z toho dělali imuno a genetiku a za 4 týdny vsledky a pak mě hormon.profil

chaala vidíš zázraky se dějí 😉

dadous
1. dub 2009

no a když už jedno dítě mam, tak ji třeba dělat nebudou?

katy81
1. dub 2009

ne ne genetiku pokud nedělali tak se musí udělat, prý ale jen jednou za život,to se prý nemění,nebo co

dadous
1. dub 2009

sem si to myslela, že mě vysajou 😀 NO budu je tam muset popohnat 😀 Holky občas se budu ptat jak uplna blbka, ale tohle všechno je pro mě španělska vesnice 😅

katy81
1. dub 2009

jaká blbka ??? 😠 si navzájem poradíme a podpoříme,né ? 😀

dadous
1. dub 2009

no jasan, ještě že to tady funguje 😀 Holčičky frčím do hajan, rano v 5 vstavam, ale odpo jsem zas tady jak na koni 😉 tak zatím a neponocujte 😀 😀

katy81
1. dub 2009

dobrou,já jsem ode dneška na neschopence tak budu chrupkat 😉

chaala
1. dub 2009

Přesně tak,já mám taky úplně "jednoduché dotazy",tak se neboj,dadous.Taky tomu moc nerozumím.Dadous,mě právě také dělali genetiku,i když máme zdravého chlapečka.proto jsem se divila,že na tu genetiku jde jen Tvůj přítel.

Katy,jasně,zázraky se dějí 🙂 ...musíme věřit.A ty už máš k jednomu(nebo spíš ke dvěma zázrakům) blizoučko 😉

Taky už půjdu do hajan,dobrou noc 🙂 Já dorazím zase až večer,až uspím Lukýska.

chaala
2. dub 2009

jééé,tak dneska nikde nikdo 😕 Tak doufám,že všem,které mají rozjetý protokol se daří dobře 😉 a nám ostatním taky,protože už se blíží víkend.

katy81
4. dub 2009

nazdárek,tak mám po opu, měli jsme 9 vajíček,dneska jsem si volala a oplodnilo se jich 6 a ve středu asi ET 🙂

jinak pěkný víkendík,je krásně teploučko 😝 😀

meduna
autor
4. dub 2009

Katy,velka gratulace,to je super.Ja vesele picham injekce a ve stredu jdu uz na prvni ultrazvuk.Tak doufam,ze budu mit taky peknou urodu

meduna
autor
4. dub 2009

marrakech,posilam do raje pozdraveni a jak se citis?Kdy testujes?