IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
13. srp 2009

Jé medu já by jsem taky potřebovala vyžehlit nechceš dorazit že by jsi mi to vyžehlila 😀

meduna
autor
13. srp 2009

😝 fuj,já to nenávidím k smrti a to ještě jezdím žehlit k jedný babě a ta má taky tři prdele košil,jako já doma

blazenkaa
13. srp 2009

medu manža mi sem vlezl ale už jsem tu .
Co dělá tvůj manža ?Nějakého kravaťáka někde nebo co že nosí tolik košil

ak303
13. srp 2009

Krásný večer přeji všem...

blazenkaa
13. srp 2009

Ahojky Ak jak je

ak303
13. srp 2009

Ahoj Blazenko, jj celkem dobrý. Leze na mě nějaký bacil, ale jinak pohoda. Zítra zase do práce ☹ asi jako každý. Co ty??

blazenkaa
13. srp 2009

Já mám teď dlouhý víkend tak že si to budu užívat čtvrtek pátek do práce nejdu mám paragraf tak doufám že to počásko vydrží jako bylo dneska a v pátek večer máme chlastačku z práce ale jedu tam autem tak že to bude nealko ,ale mě to nevadí jsem zvyklá 🙂

meduna
autor
13. srp 2009

Ak,tak šup do pelechu a vše nej k svátku 😉

ak303
13. srp 2009

No já jsem v práci i o víkendu. Má být vedro, tak moc nadšená nejsem, ale co už. Ještě 14 dní a zase bude menší dovolená 😉

meduna
autor
13. srp 2009

taky makám o víkendu 😝

blazenkaa
13. srp 2009

teda holky co je to za módu makat o víkendu

ak303
13. srp 2009

jo když musíš tak musíš, že by se mi chtělo se říct nedá, ale...

meduna
autor
13. srp 2009

mě taky ne,ale to uteče

ak303
13. srp 2009

jo to jo, aspoň nebudu muset doma uklízet 😀

meduna
autor
13. srp 2009

vidíš,tak to má i nějakou výhodu to víkendové pracování 😀

blazenkaa
13. srp 2009

tak ještě že do té práce nemusím ale manža jde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
13. srp 2009

Blaženko 😎 ty jsi ale přející 😀

blazenkaa
13. srp 2009

medu co dělá manža za práci

blazenkaa
13. srp 2009

já vím ale do teď jsem s ním byla přez měsíc doma a od pondělaka byl v práci jen pondělí a úterý taky by ti lezl na nervy

meduna
autor
13. srp 2009

je kancelářák

blazenkaa
13. srp 2009

já si to myslela kdzž jsi psala o těch košilích tak to by mě to žehlení taky nebavilo to musí být hrozný ☹ chudinko malá ☹

blazenkaa
13. srp 2009

holky kampak jste se stratili kdepak jste dneska tu jste a nejste 🙂

meduna
autor
13. srp 2009

ale naštěstí už jedu jak kuna,když žehlím 😀 takže mě spíše vykolejí tričko,když ho mám žehlit 😀 Ale jsem fikaná a umím pěkně uhlazovat při skládání,tak toho plno jen složím 😀

blazenkaa
13. srp 2009

tak to jsi šikulka taky to hladím aby jsem nemusela žehlyt je to lepší a rychlejší
Medu co ten krk našli ti tam něco nebo ne

blazenkaa
13. srp 2009

tak já jdu hají ak se tu mějte a v sobotu se tu zase ukážu a když to stihnu tak zítrapa pááá a dobrou noc

meduna
autor
13. srp 2009

Blaženko nic,čuměl mi až.....víš kam a nic nenašel,takže mi tam křupe dál a mám pocit,že jsem zapoměla spolknout knedlík 😝 Dobrou noc

ak303
13. srp 2009

Já jdu taky hají...ráno brzy vstávám. Dobrou noc a sladké sny 🙂

meduna
autor
13. srp 2009

dobrou noc

daja.w
13. srp 2009

Tak holky taky už mám vyžehlíno 😝 a taky to nesnáším,ale když ktomu sednu tak můžu žehliti celej den 😀 většinou žehlím i tři hodky bo až manža nemá trička tak se k tomu musím dokopat 😀 ještě že jich má hodně 😀 tak vidím že jste šli všichni dělat hají 🙂 tak přeji krásnou dobrou noc

meduna
autor
13. srp 2009

vidíš jaká jsi byla dnes hodná,stejně jako my 🙂