IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
14. srp 2009

Dobré ráno přeji holky 🙂 a krásný slunečný den tu už začíná svítit sluníčko 😉 tak snad bude hezky
Medu já musela vyžehlit ikdyby se mě vůbec nechtělo měla jsem tam dětiček věci 😀 takže chce nechce já musela 😖

koblichzek
14. srp 2009

Ahoj holky, taky tady je dnes takové šedivo a sem tak jakoby chtělo vykouknout sluníčko. Ale dnes asi pěkně nebude. DAji ty jsi ale čiperka, takhle brzy vstávat 😉

meduna
autor
14. srp 2009

Dobré ránko,frčím do města a odpo a k večeru na pařbu,ale ještě juknu

koblichzek
14. srp 2009

Ahoj medulinko, tak hezky pař a do IP bys mi měla napsat výsledek svého přemýšlení - víš jak 007 😀 😉

meduna
autor
14. srp 2009

jo 007 😀 😀 Prubla jsem tvou emailovku,tak jukni.Nejde nám stary poč v obýváku,tak jsme koupili jinej ale musí mi Roman vše přetahat,Tady v tom nemám zatím nic,jen mi udělal rychle kobylu 😀 OO7,ještě se na tom pracuje 😉

meduna
autor
14. srp 2009

jak se má asi Léňa na dovče 😵

daja.w
14. srp 2009

Ahojky holky 🙂 no já bych ještě spinkala,ale děti se prostě vzbudily a nechtěly už spát 😀
Medu pěkně si zapař já bych šla taky někam na pařbu no já to vidím tak se smetákem 😀 zachviličku mi děti odjíždí ☹ pojedu s něma na nádraží aspon až tam se sněma rozloučím 😉 tady svítí sluníčko a začíná být pěkný dusno 😝 tak přeji krásný slunečný den 🙂 později juknu

daja.w
14. srp 2009

Medu určo líp jak my se čvachtá u moře a s Vládísem se muchlaj 😉 🙂

koblichzek
14. srp 2009

Medu už tak jdu juknout 😉 . Dáji, vem si hodně kapesníků 😢

koblichzek
14. srp 2009

Ještě tam nic není ☹

daja.w
14. srp 2009

Jo Kobli budu muset jéé mě bude smutno ☹ 😢 ale co nadělám se ted odreaguji úklidem bo tu je bordel všude hračky,smetí a to jsem včera vysávala a to vysávám každý den 😠 tak zatím páá jdu se chystat

blazenkaa
14. srp 2009

🙂 ahojky kobylky

blazenkaa
14. srp 2009

Daji neboj mežli se naděješ tak je máš zase u sebe

meduna
autor
14. srp 2009

Dájinko,vem si kapesníček uroň,ale né zas moc,však oni ti zase přijedou.Kobli,tak to je divný,napiš ty mě.Ale ono to přijde.Já teď nemám nic,ale Roman to zachránil,jen mi to musí vše přetáhnout.Shakira,nebo jak se píše má novou písničku,dost dobrá

koblichzek
14. srp 2009

Medu, tak jsem ti poslala emajlíka

meduna
autor
14. srp 2009

Ahoj Blaženko 😉
Kobli,jdu juknout 😉

dadous
14. srp 2009

ahojda 😉 kobli v kolik jdeš na ten ultrazvuk?

meduna
autor
14. srp 2009

ahoj Dadoušku. 😉 😉
007,tak jak,je to tam?

dadous
14. srp 2009

medu ty se dneska vožereš? 😕 😀

koblichzek
14. srp 2009

Ahojky Dadouškové, jdu v 10.00 hod. a ty?
Medu, u nás ok, jen bežte číst emailíka

meduna
autor
14. srp 2009

😀 😀 ne,mě stejně stačí málo,kde jsou ty doby,kdy jsem byla pravá kalička.Mě stačí dnes čuchnout ke špuntu a ksem ko 😀 Dám jen sklénku a to ještě možná.

meduna
autor
14. srp 2009

já si počkám až na tebe 😉

koblichzek
14. srp 2009

Medu je počestná dáma a ví že vožrat se je neslušné. Jen se společensky unaví 😀

dadous
14. srp 2009

no my jedem až v jednu 😠
ježiš medu to bude až za rok 😕

meduna
autor
14. srp 2009

no to je ok 🙂

dadous
14. srp 2009

😀 😀 jo jo všechny jdou nejdřív za damu a pak odchazej jak hovádka 😀

meduna
autor
14. srp 2009

budu šetřit játra 😵

dadous
14. srp 2009

😀 tak jo 😀

koblichzek
14. srp 2009

Dadoušku a jak ti je? Včera tě bolela hlava, mě záda a fakt mi teda bylo zle, celej den ☹

meduna
autor
14. srp 2009

to jo viděla jsem takových plno 😝 baby přišly,dámičky arogantní,já je obsluhovala 😖 a pak za dvě hodky,katastrofa,byl jim dobrej i chlap co měl tak dvě třídy 😀