IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. srp 2009

no hele ted koukam že my tu mame 15 stupnu 😅 jo a to jsem zapoměla, do vany jsem šla hlavně proto, že jsem byla tak rozjeta, pže karel se venku vyvalel v nějakym hovně 😝 prase jedno 😠 takže nejdřív šel do van on a pak hned ja 😀 ale ja se v hovně nevalela 😕

dadous
18. srp 2009

ja na tebe budu taky myslet 😵 😵

milagross
18. srp 2009

ja budu myslet na vas obe pa,pa-loukam na telku HELIOS 522

dadous
18. srp 2009

mili ty jsi v čechach? 😕

dadous
18. srp 2009

tak ja se taky loučím 😉

blazenkaa
18. srp 2009

teda holky ,vy jste se teda rozjeli ani vás nestihnu dočíst jak vyto děláte 🙂 🙂 🙂

blazenkaa
18. srp 2009

TAK KOUKÁM ŽE TU UŽ NIKDO NENÍ TAK JÁ NAŽU DO RACHOTY TAK PÁÁ PÁÁÁ

meduna
autor
18. srp 2009

ahoj holky,tak jsem četla,bobry už jsou oholený a připravený na zítřek 😉 Karel,je dobytek,že mu to vzkazuju 😉 takhle se vyválet v hovně 😖 no,ale když oni mají rádi vše co smrďánkuje

meduna
autor
18. srp 2009

jdu čumákovat na,jak dostat tatínka do polepšovny 😵

meduna
autor
18. srp 2009

Jo ještě něco...Dáji,že on tě přepral.....a ty jsi na tom gauči 😀 😀 no já jen,že jsi tady dlouho nebyla 😵

daja.w
19. srp 2009

Dobré ráno holčiny 🙂 a držím pěstičky at je vše ok 🙂
Tak mě včera manža přepral 😀 a já seděla na guači ☹ no ale před tím jsem mu pomáhala vyměnit okno na autě no mazec to je horší jak puzzle to rozložit a pak složit 😝 ale povedlo se 😉 jo a toho noťase měl schovanýho v kufru a ještě mu ukradli cosi za nářadí 😠 no někdo ho musel vidět jak to tam zchovává 😠 určo cigáni zasr... já bych je střílela všechny a rovnou mezi oči 😠
Dado tak Karel to je čuně válat se v hovnech fůůůůj 😝

tulik1
19. srp 2009

Dobre ranko holky, teda vlastne uz dopolko, to to utika 😉 , jdu vas docist 🙂

dadous
19. srp 2009

ahoj všem 😉
tak kdepak je koblížek?
my jedem za hodku, tak mam malinko nervozu 😝
jo dajo karel je prase 😀

koblichzek
19. srp 2009

Ahojky holky, jsem tu. Máme jednoho sněhukoblížka. Vše zatím vypadá OK. Srdíčko ještě nemáme, ale prý by asi bylo vidět už zítra. Na kontrolu jdu zase za týden. Jsem přesně 6+0 🙂

dadous
19. srp 2009

jupí, tak to je krasny kobli, jsem moc rada, že jste OK 😵 😵

koblichzek
19. srp 2009

Já taky, ani nevíš jak, no vlastně víš. Tobě budu taky moc džet palečky.

dadous
19. srp 2009

tak ja mažu vošplouchnout kačenu a jedem, jen jsem nakoukla kvuli tobě 😉 tak odpo , pa

koblichzek
19. srp 2009

PA a tfuj tfuj tfuj

tulik1
19. srp 2009

kobli tak to je supeeer, je mi jasny ze ti spadl kamen ze srdce pristi tyden uz tam bude i srdicko, tak se mas na co tesit 🙂

koblichzek
19. srp 2009

Jo snad to už bude OK. Díky Tul 🙂

milagross
19. srp 2009

ahoj kobli,tak to je nadherny,moc ti to preji 😀

milagross
19. srp 2009

to ja tu prozivam peklo se zubama jsem byla opet u zubare s bolestma,nakonec mi trhali koren a cistili kanalky,na kresle jsem byla 2 hodky , jooo a taky jsem jim tam omdlela 😀 to jsem dama co 😀

blazenkaa
19. srp 2009

ahojky Kočičky přeji krásné slunečné 🙂 odpoledne

daja.w
19. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Kobli supeeer jsu mooooc ráda že je vše ok to je zkvělá zpáva 🙂
Mili ty jsi teda musela trpět ☹ ale snad už to bude v pořádku a nebudou tě bolet zoubky 😉
Dadouškovy taky držím pěstičky mooooc 🙂
No a manžu vám nedám ted přijel s novým noťasem 😖 ale jsem mu nadala že jsme mohly jít na další IVF,ale uklidnil mě že se nemám bát že brzo půjdem 🙂 tak já zas mizím dnes je krásně jdu šupnout do bazénka a pak jedu s manžou na fušku já se jen budu dívat jak pracuje 😀 večer juknu tak se mějte moooc krásně 🙂

blazenkaa
19. srp 2009

AShojky Dájo

daja.w
19. srp 2009

Ahoj Blaži vyspinkaná do růžova? 🙂

blazenkaa
19. srp 2009

no moc ne od 10 sousedi řežou dříví .Tak to jsi koukala na drát když manža přišel s noťasem co

blazenkaa
19. srp 2009

Kdyby jsi vyděla jak jsem se včera u koníka nasmála jak jste si psali o manžovi s holkama ani spát se mi nechtělo 🙂

daja.w
19. srp 2009

jo tak to mě dělal tchán když jsem přišla z noční tak jsem šla spát a on hned začal sekat zahradu pod okny dělal to naschvál až pak jsem se sním chytla a i manžel mu řekl svoje tak to radši sekal dřív než jsem došla 😀 jo hleděla jsem jak puk 😀 no říkám první jsem ho seřvala že jsme mohly jít na IVF,ale pak mě uklidnil že se nemusím bát že brzo půjdem no ale nevím kdy že by mě opravdu překvapil?? 😕

daja.w
19. srp 2009

jo to věřím já byla taky vytlemená 😀 😀