IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. srp 2009

a jak se na to tváří doktoři že přijdeš a řekneš ,,jdu na umělko a léky jsem si sehnalo ,to a to ,,

meduna
autor
24. srp 2009

no mě se právě na oslavu nechce,já je nemusím.Radši bych dala toho buřta 😉 Hele mě bolej oba dva,ale jak 😕

meduna
autor
24. srp 2009

ne já jsem byla v Plzni a do Genetu nejde,jen znám tu Nadu,tak píšeme o všem a ničem.Já nejdu teď nikam,mám toho plné zuby,už mě nebaví,věčně brečet,bojovat,padat na držku,pracně se zvedat.

meduna
autor
24. srp 2009

vařím jen poblívku a pak zapeču lilky,nebo se na ně vyseru a Roman se nají u ségry 😀 ale mám listové těsto,tak udělám ty šneky,naplním je salámem a sýrem 😉

lenkacar
24. srp 2009

to jsem ještě nezkoušela šneky z listovýho ..medu já se taky cítim divně ,díky těm sračkám co do sebe peru jsem jak vosina a furt brečim ,ale furt ..no hrůza

lenkacar
24. srp 2009

jinak se cítim jak zfetlá ,ty volís jsem četla jak se dělá ta plodovka a blé teda ..

lenkacar
24. srp 2009

včera večer mi manžel řekl ,že už se mnou nebude spát ,že u toho a potom brečim ..

lenkacar
24. srp 2009

ne že by mě vadilo ,že nebude sex ,ale jsem tak hormonálně rozjetá ,že to dneska asi řeknu dokymu

daja.w
24. srp 2009

Dobré ráno holky 🙂 přeji krásný slunečný den 🙂
Leni neboj vše bude v poho 😉
Medu tak já mám odoslavovaný snad už na dýl 😀

lenkacar
24. srp 2009

medu a co ty léky jak to vypadá ? a pak musíš hledat car kde to udělaj? já se ptala v artu jestli mi udělaj nativ a řekl že mi vyjde na 60tis. s 1 vejcem ,že to dělat nemá smysl ,musela bych do prahy

meduna
autor
24. srp 2009

no právě,já jsem taky jak blb,klepu se jak drahej pes,ztloustla jsem 😠 bulím taky stále,jako to je život o hovně,nechci si ho zničit honbou za dítětem a neumět už nic jiného,než znát CARy v okolí,injekce a prášky.Měsíčky mám rozesrané,jako nikdy v životě 😖 A co do tebe perou za sračky?

lenkacar
24. srp 2009

dají ahojky ,v sobotu jsem byla na pivku a bodlo to ..moje soukromá oslava ..po 14dnech pivo

lenkacar
24. srp 2009

prednison na snížení imunity a divinu to je podle mě antiko ,akorát jí beru 3
krát denně a ještě kortikoidy ..

lenkacar
24. srp 2009

medu já si to dam a do půl hodiny jsem jak magor ,sotva čumim ,depky jak svině ..

lenkacar
24. srp 2009

ani se raději nevážim ,tloustnu po hormonech jak blázen ,včera mě muž vyfotil na chatě jak držim kotě a mě málem vypadli oči že ta tlustá s tima 2bradama jsem já ..

meduna
autor
24. srp 2009

ahoj Dáji,jo četla jsem ,to bylo litránků 😅
Leni,jen mu to řekni.Jako píchání mě taky neba,je to určo psýcha,protože tak nějak je to spojené s tím,že by jako baba měla zapadnout,jenže...,když vím,že nemám vejcovody,tak podvědomě vím,že mi to píchání je k hovnu a to je ono,zase další blok 😖 Leni CARu je do toho hovno,jestli mám léky,já jim platím i tak dost,takže by se museli oni napasovat mě

daja.w
24. srp 2009

Holky je to fakt vše jsou to hormony a ty s tělem mávaj,ale jste silný 😉 vím že bojujete už hodně dlouho a že je to vše jen o psichyce a smutku když to nevyjde 😢 ale ještě to nevzdávejte

lenkacar
24. srp 2009

jo soused přišel že mi dá okurky a já řikam ,,dáš jo?,,ale to nebylo míněno nijak .. a pak jsem se tam ohla ke kočkám a úplně jsem cítila jak mi čumí pod šaty ,tak jsem si řekla ,,to jsem dopadla 60l soused.. 🙄

meduna
autor
24. srp 2009

antiko,já osobně nemůžu,měla jsem po tom depky,úzkosti,paniky,no hrůza.Jako stačí ti,že jsem třeba nemohla sama dojet metrem z práce a Roman pro mě musel dojet 😲 a to mi dělala ta anti,pak žekl dok

lenkacar
24. srp 2009

medu to je teda super ... 😝 ,já jsem širší než delší ,před chvílí jsem vylezla z pelechu dlaa jsem si dávku a zase jsem zralá zalézt

lenkacar
24. srp 2009

dají jsem ráda že aspon ty užíváš života ,já to ještě nevzdávám ,ale nemám v sobě to nadšení ..to fakt už nemám

meduna
autor
24. srp 2009

no víš jak to je,pro ty 60tníky jsme holky mladé a krásné 😀 😀 na mě taky koukaj už starší než mladý 😀 😀 a já zase jak mlsnej kocour na mladý klučíky 😀

meduna
autor
24. srp 2009

tal si jdi lehnout a ser na vše dnes.no tak to je přesný s tím nadšením,u mě jaksi zmizelo taky a zůstal jen strach

daja.w
24. srp 2009

Leni no mám za sebou jen jedno IVF tak to jde,ale pro vás když už to je po několikáté je to už hodně horší 😢 ráda bych Vám pomohla a dala mého optimismu aby vám bylo líp,nechci aby jste se trápily,ale aby jste byly veselý a štastný 😉

meduna
autor
24. srp 2009

Dáji jsi hodná 😵 já se už netrápim,prostě mi asi neni dáno,tak neni,co mám dělat?dožiju to tady,když už tady straším 😀 😀 Dáji,dnes můžeš zase do bazénku,ty se máš.Hele Leni a kolik kočiček máte na chatě?

daja.w
24. srp 2009

Medu a nepřemýšlely jste aspon o adopci? no nevím jestli dnes půjdu voda asi bude studená 😅

meduna
autor
24. srp 2009

ne,to ne.A ani to nejde ,tady je to věkově omezené a opravdu,já nevím,zda bych to zvládla.Tady je to snad do 35 jen a mě je 36 a Romanovi 44

daja.w
24. srp 2009

a neříkaly jste že se budete vracet do Čr 😉 no taky nevím jestli bychom šli my do adopce ještě jsme se s manžou o tom nebavily

meduna
autor
24. srp 2009

voda se určo vyhřeje po odpoledni 😉 Tak za chvilku razím nakoupit,pak uhňácám ty šneky.Morče je na mě nasraný 😀 😀 Furt tady pískalo,si vynucuje 😠 ale to na mě nepla,tak dostal kus melouna a to jako panáček nééé,tak sedí a čumí jak vejr.Chtěl mrkev,ale neni 😀

daja.w
24. srp 2009

no uvidíme třeba se to vyhřeje 😉 ty se stěma morčatama opravdu nenudíš 😀