IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
24. srp 2009

Tak aspon se dobře nažrat je dobrý 😀 akorát to pak zchazovat ty kilečka je děs už měsíc se asi přemlouvám že začnu cvičit 😀 no koupila jsem si orbitreka a spíš se používá jako věšák 😅 😀 😀

meduna
autor
24. srp 2009

tak to je stejný všude,sestřenka ho má taky jako věšák 😀 taky se přemlouvám na cvičení....ale,pak cvičím,tak dveřma od lednice 😖

meduna
autor
24. srp 2009

jdu si zacvičit na gauč teď 😀 udělám vozemboucha a to je vše 😀

daja.w
24. srp 2009

nejhorší je se ktomu dotlačit 😀 no vohodlnost je lepší 😀 no nejlepší dieta je nežrat a v ledničce mít zimu 😀 ale to by manža asi umřel hlady a my taky 😅 když to jídlo je tak dobrý 😉

meduna
autor
24. srp 2009

to my říkame furt,že tady jsou jen dráty,světlo a zima v lednici.Ale stejně tam vždy něco najdu 😀 Roman by taky nejraději,aby byla nekonečná ta lednice

meduna
autor
24. srp 2009

Ráno jedu žehlit,se mi teda vůbec nechce,to zas bude košil XXl 😝 😝 ten její manža to je halda sádlíčka a to žehlení na něj..pocuc 🙄

daja.w
24. srp 2009

😀 😀 jo nekonečná to je dobrý to by bral každý chlap,ale my opak co 😀 😀 já teda musím zaklepat že to co jsem přibrala při stimulce tak mám dole a držím se 😉 ale chtěla bych ještě tak 5 kilo dule ale to asi už nepůjde 😖

meduna
autor
24. srp 2009

a kolik vážíš a měříš?

daja.w
24. srp 2009

Tak to jsu ráda že manža není košiláč mě by jinak trefilo já nereda žehlím 😝 a když tak když už manža nemá trička 😅

daja.w
24. srp 2009

noooo měřím 172 a váha 70 😅 jako váha je dobrá ale ta prdel a stehna to mě štve 😠

meduna
autor
24. srp 2009

my teda doma nemáme váhu,tak nevím,ale poznám to na hadrech.A taky mám furt nafouklou vanu jako kráva,tak nevím,kdy to splaskne 😖

meduna
autor
24. srp 2009

tak doma to žehlení jde i když taky jen košile,ale teď jsem Romana kapánek předělala a nosí trička,ale do kanclu to nejde stejně chodit v triku 😝 ale chlap té co u ní žehlím,je gynekolog,takže tahá taky jen košile.Hele to jsi čára teda 172.tak to já jsem s mojema 164 záprdek proti tobě 😀

daja.w
24. srp 2009

to manža taky pozná když chci zhodit nějaký to kilo 😅 já přestanu mít chut na jídlo no jím málo 😅 ale jsu ráda že se jinak držím na stejné váze 😉 ale víš jak ta prdel a stehna by potřebovaly jít dolů aspon trošku 😀 😀

meduna
autor
24. srp 2009

a že to vždy leze do stehen,prdele a pupku a co takhle kozy,tam mě teda nevleze nic 😖

daja.w
24. srp 2009

já košile nerada fakt su ráda že jen ty trička 😉 ale když se do toho pustím tak můžu žehlit celej den 😀 no čára mě připadá normální vějška,no ale víš jak se to říká "co je malý je roztomilý" 😉

meduna
autor
24. srp 2009

no,ale né všechno co je malé je pěkné 😀 😀

daja.w
24. srp 2009

no tam už bych teda nechtěla přidat 😅 to mě stačilo při stimulce jak jsem je měla nafouklý a manža si hověl 😀 jo vždy to vleze kam nemá 😖 já mám dobrou dietu ikdyž teda není to příjemný,ale moje sestra měří jak ty a váží tak asi 110kg já bych prostě tak nemohla vypadat a jí to bylo jedno 😠 i ted a to je po operaci žaludku daly jí kroužek že ten žaludek zmenšily 🙄 ale zhodila 20kg a ted začíná zase žrát 😠

meduna
autor
24. srp 2009

tak zas tak jedno jí to asi není,když šla na tu operaci.A je vdaná?myslíš,že se jí ten žaludek může zase roztáhnout?

meduna
autor
24. srp 2009

jo to jsou její děti,jak si je k sobě bereš

daja.w
24. srp 2009

no ted už asi jo když začla zase do sebe tlačit hodně 😠 a to by neměla 😠 se jí to může zase roztáhnout ☹ a vdaná není jo a ty děti jsou její co si je beru na prázniny 🙂

meduna
autor
24. srp 2009

no jsem se ptala,protože kdyby měla chlapa,tak by třeba o sebe dbala a nežrala by.No ale to je hloupá,si ho roztáhne a bude zase kynout.Když se už jednou rozhodla pro tu operaci,tak by to měla dodržovat 😖

daja.w
24. srp 2009

má jen debilního přítele slováka kterého já fakt moc nemusím,ale co nadělám nic je to její život

daja.w
24. srp 2009

jo to jí říká každý,ale ten její mu to je jedno ten nejradši sedět doma na prdely a nic nedělat a hlavně aby měl co do huby 😠

meduna
autor
24. srp 2009

třeba se mu líbí,že je kulička.nebo taky může žrát z nervů.prej má zítra trochu pochcávat venku,tak jsem na to zvědavá,teplo bude,ale bude bouřit.Tak doufám,že mě to potká,když pojedu na kole k ní,nebo od ní

meduna
autor
24. srp 2009

no vidíš jsem to psala,asi mu to vyhovuje,že je taková a ona mu podstrojuje a pak žerou spolu 😝

daja.w
24. srp 2009

tam je to složitý,ale to je jejich věc akorát mě to mrzí bo je to šikovná a hodná holka.No tady má být krásně,ale třeba taky u vás bude ještě hezky a když né vem si sebou pláštěnku 😀

daja.w
24. srp 2009

no to nevím jednou řekl že si jí veme až se vleze na fotku 😠 debil já jsem myslela že mu trefím no chtěla jsem ale nestihla chytl mě ruku debil ,je to slovák poblbanej já ho nemám ráda a vymlouvat už to nemá cenu jsou spolem 10 let a když jí to vyhovuje já stím už nic nenadělám

meduna
autor
24. srp 2009

jo mám pláštěnku na kolo,vypadám jak debil ,když si jí natáhnu.Minule jsem jela v koupací čepici,jsem šlohla jednu v hotelu,nasadila jsem si ji,protože jen tak poprchávalo a než jsem dojela dom,byl obr chcanec,ale obr 🙄 vše promočené,lidi na mě koukali jak na jantara,že jedu v té čepici,když jsem jinak byla durch mokrá,šminky po ksichtě,no hrůza

daja.w
24. srp 2009

Medu budu končit jdu hodit sprchu a jdu do hajan vodečka trošku zabrala a jsu nějaká zmožená 😅 😀 tak at zítra nezmokneš a přeji dobrou a krásnou noc 🙂

daja.w
24. srp 2009

si musela vypadat fakt krásně 😀 😀