IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
26. srp 2009

tak já měla první protool 9 dní a 10 na op a teď že mi uděla 13 ní a 14 den na op to je prý ten dlouhej protokol

svetruska
26. srp 2009

blazi ahojky dekuji asi je to vazne u kazde jine jak telo reaguje a tak... 🙂

meduna
autor
26. srp 2009

jo Blaženko,to jsem si ale zapíchla,jako nikdy v životě 😀

blazenkaa
26. srp 2009

tak to ti R záviděl co že si pícháš sama se sebou a é sním co a takovou dobu

svetruska
26. srp 2009

🙂

blazenkaa
26. srp 2009

a co medu kdy to plánuješ ty

meduna
autor
26. srp 2009

to Roman mě píchal a co nezvládl,chodila dopíchat sousedka 😀

blazenkaa
26. srp 2009

nebo soused 😀

blazenkaa
26. srp 2009

holčičky jak mě se nechce do té pakárny je tam vedro jako v prdeli tak se budu zase koupat ve vlastním potu fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj to vám povím tam je to hnus

meduna
autor
26. srp 2009

věřím ti Blaženko,já se půjdu potit pěkně zítra 😝 sice nemám odpolední ale i tak,práce je práce 🙄 Blaženko soused né,to je Egypťan 😝

blazenkaa
26. srp 2009

teda nedu ty tam máš okolo sebe samé lepší lidičky

meduna
autor
26. srp 2009

to jo Bláži u nás v baráku je rodina Italů,my,Rusáci,Egypt,Němec,Rus,Němec,dobrá sebranka né

svetruska
26. srp 2009

jezis kde to bydlite 😀

blazenkaa
26. srp 2009

avy jste co němci nebo češi
žehlila jsem is triko do práce

meduna
autor
26. srp 2009

já jsem Češka!!!!a jsem na to hrdá.A Roman je Němčour ,ale s českým myšlením,mluvou a mentalitou,jinak bych do něj nešla 😝

blazenkaa
26. srp 2009

já jsem si právě říkala jak pak jste se teda dostalo do němec .Tak jo já jdu makat doufám že tu večer ještě někdo bude tak pa páá

meduna
autor
26. srp 2009

jak pak,on tady už 22roků žije 😝

meduna
autor
26. srp 2009

jdu taky teď něco poklidit,hlavně vyluxovat,to musím každý den 😖 nechápu,kde se to tady bere ten chlív 😕 a dopráno mám,tak jdu na půdu s prádlem,ven asi né,myslím,že sprchne

daja.w
26. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak jsem byla posekat zahradu křovinákem 😝 poprvé v životě a docela mě bolej ručičky no musela bo tam jsou karlátky a ty chcem pozbírat a vypálit no já ne ale manža 😅 no jdu hodit sprchu je tu dusno jak svina 😝
Blaži at tě to v práci uteče 🙂
Ahoj Medu,Svetruš a Mili 🙂

meduna
autor
26. srp 2009

Ahoj Dáji ty pracovitá ženo 😉 A co jsou karlátky???? 😕

svetruska
26. srp 2009

Daja krovinak dostal ted amnzel odemne k narozkam 😀 zatim s nim chodi naprazdno 😀 😀

daja.w
26. srp 2009

Medu švestky 😀 nebo ždurance 😀 ale jsu zvědavá kdo je bude zbírat kromě mě 😠 😀

daja.w
26. srp 2009

taky co mě to dalo nastartovat 😠 ale povedlo se no a asi naposled to je pracný jak svina 😝 to radši s klasickou sekačkou ta má aspon pojezd 😀
Svetruš tak at manža přijede knám tu určo na prázdno chodit sním nebude 😀

svetruska
26. srp 2009

😉 on je uplne natesenej zkousel s tim alespon pry kytky / 😠 / 😀

meduna
autor
26. srp 2009

jo tak takhle se to tam u vás má 😉 Pálenka bude,nemám obstarat slepeckou hůl 😉 😉

daja.w
26. srp 2009

No tak od kytek bych ho hnala by nestačil sním ani utíkat 😠 mě jednou posekal kvítka a ten jel jsem ho seřvala a od té doby opatrně kolem kvítek 😀

daja.w
26. srp 2009

Medu neboj já to pít nebudu já slivku nepiju 😝 mě to smrdí,ale manžovy se možná bude hodit 😅 😀 😀

meduna
autor
26. srp 2009

Svetru,tak to tam teď nemáš už žádné,určo to v záplu chtíče posekal vše 😀

svetruska
26. srp 2009

😀 ja jsem u toho nebyla on se pak priznal / priznani je pry polehcujici okolnost 😀 / tak nejsou to nejake vele kvetiny takze jsem to zkousla se zasmatim ze je trdlo 😵

svetruska
26. srp 2009

nene nastesti sejmul jen asi 2 😀 no chlapi date jim hracku a uz je neuvidite 😀