IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2009

jako baraku??

meduna
autor
9. kvě 2009

ja si delam srandu,to je tvoje soukromi,tak vim,ze to sem asi nedas 😉

meduna
autor
9. kvě 2009

ale Helca je verejna,tu dodej 😀 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

to ani ne kvuli tomu, ale je to barak hruzy. Až bude sraz tak ukažu 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

jo bude a kdy?ja bych rada

dadous
9. kvě 2009

jasaan tak už frčím, papa. Zítra asi až odpo, pže umírající babička ma narozeniny, tak jdem popřat 😝

dadous
9. kvě 2009

mam celej srpen dovču, tak něco vymyslíme 😉

meduna
autor
9. kvě 2009

tak ta moje drbna vyjizdi teprve ted z Ceske Lipy(Roman),ten je horsi jak baba 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

no jo chlap, mam doma to samy ta pa pa pa 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

ja taky odpo,pzo makam.Babicku pozdravuj,je jako ja,ja taky umiram casto 😀 😀 😀 😀
tak poradne zapar dneska a s tim srpnem neco vymyslime 😉 😉 😉

mandarinka
9. kvě 2009

Ty woe, vy jste toho nakecaly, kdo to máš číst? 🙂

meduna
autor
9. kvě 2009

cau tak jak je?

mandarinka
9. kvě 2009

celkem to ujde

meduna
autor
9. kvě 2009

a zitra budou volat co a jak?

meduna
autor
9. kvě 2009

no a jak je tvojemu?

mandarinka
9. kvě 2009

jojo, zítra budou volat, jak se dělej...bolí ho to a chce domů...

meduna
autor
9. kvě 2009

aha musi tam zustat ny noc?

meduna
autor
9. kvě 2009

a nechas siprodlouzenou kultivaci,ani nevim kolik jsi jich mela,nejak mi to vypadlo

mandarinka
9. kvě 2009

je tam už od včera.... máš IP

mandarinka
9. kvě 2009

PK necháme, pokud to půjde

meduna
autor
9. kvě 2009

Tak dadous uz nekde travestuje 😀 😀 😀 sla dneska parit na travestaky

mandarinka
9. kvě 2009

já bych taky nejradši vyrazila někam do šumu

meduna
autor
9. kvě 2009

ja taky ale mam smolika,rano pekne makat 😝

meduna
autor
9. kvě 2009

chtela jsem se zeptat,darkyne musi byt anonimni? treba od sestrenice to nejde asi..

mandarinka
9. kvě 2009

musí být anonymní, ale když přivedeš sestřenici, posuneš se na druhé místo v seznamu

koblichzek
10. kvě 2009

Ahojky, holky sorry za včerejšek. Né, nelekla jsem se, ale přišel manžel a nějak jsme se zakecali 😅 a pak už bylo pozdě.
Fotečky se pokusím hodit ještě dnes. Určitě se tu ještě objevím a můžete se ptát na co chcete. Žádný problém. 🙂

zuzana.79
10. kvě 2009

Dobré ráno holčinky!!
Včera si mě vyžádali chlapečci.. Už to není jen spát, jíst a přebalit.. Prostě houknou, jako "mámo pojď" a je to 🙂 🙂 ..Tak teď rychle píšu pozdravy, než budu zase "odvolána" 😉 ..
Koblížku, v Ostrově to dobře znám, když nejsem na mateřský tak tam pracuju..Na Městě 😉 ..Na které základce učíš?? Jinak já teď bydlím v Abertamech..Asi to tu znáš..Můžu se zeptat,kdo Ti doporučil Pronatal?? (Myslím, který doktor 😉 ..)
Medunko a Dadu, omlouvám se za ten včerejšek..Hrozně jsem s Vámi chtěla po dlouhé době pokecat..Doufám, že mi odpustíte!!
A kde máme Barunku, Katy, Chaali, Pulinku???
Opičko, máš můj obrovský obdiv!!! Snad Vám to teď vyjde!!! Zasloužili byste si to s manželem oba!!
Někdo se tu ptal na co zobat Estroferm (myslím, že mandar)..Estroferm v těle zařizuje tvorbu žlutého tělíska, které je nutné pro počáteční výživu mimísků..Při přirozeném těhu to mozek ví, že ho má začít vytvářet, ale při umělku ne..Tak proto se zobe..Já ho zobala do konce 13tt..Stejně jako agolutin.. Je to trochu náročné píchat si čtvrt roku injekce, ale STOJÍ to za to..
Dadousku, Vy nejste žádný maloměsto!!! Takový rokáče jako u Vás nikde nejsou!!! Jaký bylo včera travesty??..
Mandar, STRAŠNĚ Ti na dnešek držím palce, aby z Plzně přišly dobré zprávy..Mě před rokem přišly "nadějné" zprávy.. Holkám už jsem psala co jsme měli za trápení, ale Tebe strašit nebudu!!! Všechno dopadne na jedničku s *!!! Uvidíš!!!
Leni, jak je?? Už bereš prášky na růst sliznice kvůli KET??
Barunko, co Ty?? Vy už máte IUI za dveřmi ne?? Kolik máš folíků??
Děvčátka, zatím pa a opatrujte se!!

koblichzek
10. kvě 2009

Ahojky Zuzi, já učím na "pětce". abych pravdu řekla, Abertamy nijak zvlášť neznám. Tak ty pracuješ na městě? A kde tam? Pronatal mi doporučila jedna známá. Můj doktor mě posílal na ten druhý CAR, ale tady známá dělá anestezioložku, tak jsme to vzali takto. Navíc jsem předtím byla v Praze a tohle CAR spadá jakoby pod Prahu. Chlapečci a dva, to je asi zápřah, viď? Jaké byly první noci? Spala jsi vůbec? 😅

mandarinka
10. kvě 2009

Tak hlásím, že máme jednoho bojovníčka, oplodnili se 4 vajíčka z 5, ale 3 byly bohužel špatný, nedělila se tak jak měla. Tak tenhle musí zabojovat

koblichzek
10. kvě 2009

Mandy, nejsilnější vyhrává. Tenhle zatím ukázal, že má síly dost. Moc držím palečky.