IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
28. srp 2009

Ne u mě to taky není nic hrozmýho. Já se děsně pozoruju. Proto i chvi chodit do práce, páč doma bych se užrala nervama.

lenkacar
28. srp 2009

tak se mizim najíst pak pozobat léky a zavédst utroš a pak oddych at se utoš vstřebá a budu meditovat..u casanovy

lenkacar
28. srp 2009

pak se večír zase zjevim a snad tady bude už i medu a zbytek holek

koblichzek
28. srp 2009

Co je screaning? 😖 😅

dadous
28. srp 2009

ja jdu až 15tyho zaří 😵 kobli tam dělaj na ultra projasnění šíje a nosni kustky, jestli mímo vypada tak jak by mělo a dal nevím co

koblichzek
28. srp 2009

A na to musí každej?

dadous
28. srp 2009

no to pravě nevím, prej snad jen ty starší 🙂

koblichzek
28. srp 2009

Já se v tom vůbec neorientuju ☹ . Nevím co mám a nemám. Snad mi dr vše řekne.

dadous
28. srp 2009

tam prej poznaj jestli hrozí downuv syndrom a ještě jiny vrozeny vady a ještě u toho berou krev 😕 hele ja tomu taky nerozumím, spoleham na dr , ta snad ví co mam podstoupit za vyšetření 😉

koblichzek
28. srp 2009

To by měla 😀 . To víš, je to mé první těhu, tak jsem taková vyplašená 😅

dadous
28. srp 2009

jako hele pro mě to je taky jako první, pže před 20ti lety nebyly žadny eytra testy a vnitřní ultra ještě vubec nebyl 😅

koblichzek
28. srp 2009

No je to fakt.
Co vaříš o víkendu?

dadous
28. srp 2009

nevím , mam chut na ten řízek s brsalatem, to asi v neděli a zítra se nějak odbydem, jdem zas dopoledne iklízet chalupu, tak nebude čas vařit, co bude u koblížku?

koblichzek
28. srp 2009

Nevím, přemýšlela jsem o segedinu.

dadous
28. srp 2009

no ten jsme měli nedavno, dneska jsme měli smaženej květak a ještě dadouš udělal polívku, ta bude k večeři, a rano budou peřiny u stropu 😀

koblichzek
28. srp 2009

No, tak to asi budou 😀

dadous
28. srp 2009

to neva hlavně že nam chutna 🙂 kobli jdu posbírat pradlo, tak zatím

koblichzek
28. srp 2009

Pa, taky se půjdu na cvíli natáhnout.

meduna
autor
28. srp 2009

Ahoj ve spolek 😉 tak práce je už za nou,konečně 😝 Dáji,já chci taky vidět tu fotku spícího manži 😕 😕 😕

meduna
autor
28. srp 2009

Jako včera mi nešla kobyla,jsem byla kapánek na sračky ☹ ☹ Jinak k vašim názorům na samce,tím myslím naše pány Božské,se přidávám,ten mi taky hnul dneska tak žlučí,že bych mu jí pleskla 😠 😠 😠 jejich mozek mít a je nám gut 😀

lenkacar
28. srp 2009

čus holky tak ted začlo lejt ale jako bejk zničeho nic ,nejde ani satelit ,takže prima večer u knihy

lenkacar
28. srp 2009

hele to projasnění dělaj všem akorát si pak můžeš myslím připlatit a je něco v 16tt za prachy a jinak dělaj triple testy v tom 16tt tušim ..

lenkacar
28. srp 2009

no hlavbně že máme satelit jak trochu foukne vítr je po obrazu ,dokud jsme ho neměli tak jsme čučeli a hromy lítaly ..

meduna
autor
28. srp 2009

Leni ahoj,ale tobě večer u knihy neva né,když už jeden proběhl včera 😀

meduna
autor
28. srp 2009

počkej až se přisere podzim,to teprv budeš sečtělá 😀

lenkacar
28. srp 2009

ty volís kdybych ty cíchy nesebrala tak jsou mokrý jak vyndaný z pračky během vteřiny ..taky u vás tak chčije? to neni déšt..to je chcanec

meduna
autor
28. srp 2009

ne,zatím ne ale funí pěkně 😖

lenkacar
28. srp 2009

medu a co moje oči chuděry a elektrika drahá ,proto se dřív jen šuk..to bylo zadara a potmě..

meduna
autor
28. srp 2009

já mám prádlo stejně na půdě 😵

lenkacar
28. srp 2009

jé ty se máš a máš tam seno?