IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. srp 2009

no mě to Dáji nedalo moc práce na to přijít,ono u vás doma je to jako u nás 😀

lenkacar
28. srp 2009

já ho sice uvařim ,ale pak už se o něj nestaram

meduna
autor
28. srp 2009

jo ještě ke kávě 😀 nejlepší je,když se mapije a pak chodí doma a fousky jako kočička od kafe 😀

daja.w
28. srp 2009

jo oni slyší jen to co chcou 😖 a satelit jsme taky zrušily Leni jak u vás trošku se zatáhlo a už to nešlo a za nic platit nebudem

lenkacar
28. srp 2009

a vzhledem k tomu že mi odvezl směs na čínu tak nevim co budu zítra jíst 🙄

lenkacar
28. srp 2009

my za něj neplatíme ,máme jen to základní asi 6programů páč nám blbla nova ,ale fakt ,foukne vítr a můžem se jít koukat na hvězdy

meduna
autor
28. srp 2009

to mě ji neodvezl a stejně nevím 😀

lenkacar
28. srp 2009

no asi si dam chleba se sýrem a na to ledovej salát ..

meduna
autor
28. srp 2009

tak Roman asi neuvaří nic,když jednou mi chtěl udělat radost,že uvaří....a na pánev místo oleje dal ocet 😲 no a smaž na octu

daja.w
28. srp 2009

😀 😀 prej fousky tak to jsem se ještě tak nekoukala jestli je tam má 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

no Roman je tam mívá,malinkatý ale jsou tam,tak mu říkám,proboha otři si tu hubu,máš tam vousky zase

daja.w
28. srp 2009

a bylo to k jídlu 😖 😀

daja.w
28. srp 2009

to zas ten můj rád vaří když jsme spolem začly tak jsem rok nevařila to bylo super,ale pak už měl hodně práce tak jsem musela začít vařit

meduna
autor
28. srp 2009

asi záleží jaký má pysky,a Roman je má malinkatý,on má molou huběnku,tak mu říkám bezpysčák

lenkacar
28. srp 2009

jako moje kámoška místo octa nalila do skoro hotové kulajdy kde bylo 8vajkec ,no vyhod to 🙄 kokosovej lak na vlasy tekutej ,ona je kadeřnice a měla to ve stejný flašce ,já u ní stála ,ona nalila ,menší výbuch a aroma kokosu a ona ,,ty vole ,mlč a jakože nic,přece to nevyleju,, tak jsme mlčely a on žral a boule za ušima a my už řvaly smíchy a pak nás podezíral co s tim je a pak že jsme blbý že se mu mohlo něco stát.. 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
28. srp 2009

no nebylo 😀

meduna
autor
28. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

a vidíš Leni,sežral to,prej menší výbuch a aroma kokosu 😀

lenkacar
28. srp 2009

no a vůbec by to nepoznal hlavně že měl gáblík

daja.w
28. srp 2009

😀 😀 Leni tak já jsu ted v křečích to je prdel to je jak od sestřenky mladej ten zas že si jako spetřej večer a že si dá na toho onyho šlehačku a tak sestřenka že jo tak to tam nastříkal a ona to dala do huby fuj a ono to byla pěna na holení 😝 no a mě dovezl jako bombony z ciziny on jezdí kamionem a tak jsem to pomalu dala do huby a fuj opět a to byly no jak se to jmenuje tablety do pračky proti kamenům 😝 😝 😀 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

jo hlavně že si natlači do báchoru žrádlo oni sežerou všechno 😀

meduna
autor
28. srp 2009

😀 😀 😀 tak Dáji,teď si můžeš být jistá,že nemáš zubní kámen 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

jinak my první snídaně na mallorce pán tvorstva si přinesl snídani ,načepoval kafíčko a na stole byla sklenice s cukrem ,osladil ,hodil loka a vyplivnul na zem ..ejhle byla to slánka,prej jsou to idioti když dávaj do tak velký sklenice sůl ..co si ty lidi museli myslet 😕 😕 😕

lenkacar
28. srp 2009

dají tak ted tady řvu smíchy já 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

já se tady tak tlemím,ještě že mu to vedle střílí 😀 😀 😀 jako už jsem se párkrát při výstřelu lekla,to bude asi taky opar

daja.w
28. srp 2009

jo zubní kámen ten je prevít 😀 😀 ale sestřenka ta taky prskala fuj pěnu na holení tu nebrat 😝 a ted prý když spí tak mu na toho onyho váže mašličky a nafukuje jak balonek 😀 jak nám to vykládala já jsem myslela že se počůrám 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

taková pěna po holení to muselo být žrádýlko ,já měla jednou taky takovej nápad a dlaa jsem tam pikao,to mě jako chutnalo v tý oný době a kdybyste viděli jakej tuhej hnus z toho vznikl ,já byla zralá na sprchu a ne na sex a ještě si na mě sedla vosa 🙄

meduna
autor
28. srp 2009

asi mu řekneme ať nám taky nějaké zbožíčko doveze 😀 😀 seru na zubaře,dám si kokínko od Dáji

daja.w
28. srp 2009

nebojte já ho nesežrala 😀 jsem jen dala na jazyk a bylo to jak šumák ale ta chut 😝 fuj a pak zněho vylezlo toto

lenkacar
28. srp 2009

no ale je fakt že jak se tenkrát otevřely hranice a naběhli tam češi a německy ani prd že tyhle příhody byly časté,to jsem vám nepsala jak mi dneska volala pipka z pracáku že jsem zařazená do nějakýho programu hledání práce a že budu vtelevizi odpovídat na otázky a pak že mi jako můžou volat firmy a dát mi práci ,jsem jí řekla že to v žádným případě ,ty vole celá republika bude vědět že jsem nezaměstnaná ne?to určitě pak to vzdala pipka jedna ..