IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. srp 2009

já bych taky nikdy sama nikam nešla.Třeba úřední dopis bych nenapsala nikdy,to vše dělá Roman,jenže ten má talent na řeči,dělal tady i maturu,anglicky taky mluví a píše,to já jsem jantar na řeči

lenkacar
28. srp 2009

tak aspon jeden z rodinky medu ..a čím ty seš ?

meduna
autor
28. srp 2009

hele já v práci chtěla říct,že potřebuji volno:ich brauche Frei a já řekla ich brauche Frau 😕 vedoucí se na mě s hrůzou podívala 😀

lenkacar
28. srp 2009

nějakej lesbisien liebe?

meduna
autor
28. srp 2009

prodavačka

daja.w
28. srp 2009

jo tak ještě potřebuješ paní no ta musela hledět 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

no řekla jsem ,že potřebuju ženskou 😀

daja.w
28. srp 2009

ale kuš ty jedna 😀 😀 tak ženskou jooo

lenkacar
28. srp 2009

ty jsi taky prodavačka? no to jsme teda trojka

meduna
autor
28. srp 2009

jo boty jako El Bunda 😀

daja.w
28. srp 2009

no jo já taky prodavačka 😀

lenkacar
28. srp 2009

no dají my potraviny vid ..

meduna
autor
28. srp 2009

ale dlouho jsem to nedělala,prodávla jsem boty a pak v trafice.A potom jsem dělala servírku dlouho

lenkacar
28. srp 2009

v mý době mě s jednou trojkou posílali do družstva na chovatelku skotu tak jsem šla aspon na prodavačku 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

jo vlastně v potravinách jsem taky dělala v lahůdkách,tak to byla lahůdka,ty starý důchodkyně jsem chtěla zabít

meduna
autor
28. srp 2009

no tak to já jich měla víc,takže jsem mohla rovnou na dojičku 😀

daja.w
28. srp 2009

jo potraviny mě to bavilo teda až na to učení 😝 praxe dobrý a jsu ráda mezi lidmaakorát hodně práce za málo peněz a furt svátky víkendy to je naprd

lenkacar
28. srp 2009

ty volís v trafice priodávat zaprdlejm dědkům šnupací tabák,mě by se líbil soukromej krámwek jak bejvaly za starejch časů jak vážili na těch odměrkách a šuplíčky všady a dávaly to do kornoutků ,no jedině si otevřít skanzen 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

v trafice to bylo náhodou dobrý,četla jsem si tam a hulila 😵

daja.w
28. srp 2009

Medu tak to by jsme byly asi dvě já jich měla taky víc ale já chtěla jít na kadeřnici a tam mě máti nepustila prý se nebudu hrabat v cizích vlasech no a ted toho lituje

daja.w
28. srp 2009

jo trafika je dobrá tam bych se teda nenudila

meduna
autor
28. srp 2009

já na kadečnici chtěla ale neudělala jsem talentovky,tenkrát se muselo něco malovat a tak a já neumím namalovat nic,teda jen kosočtverec s chlupama 😀

lenkacar
28. srp 2009

medu já umim i prasátko se zakrouceným ocasem a rybu

daja.w
28. srp 2009

😀 😀 prý kosočterec s chlupama 😀 😀 ty jsi číslo teda já uchcávám smíchy 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

jo tak to vlastně taky umím,na naše setkání si přivezu památník,ještě ho mám,tak mi něco málneš

lenkacar
28. srp 2009

už jsem starší už umim i papouška 😵 😵 😵

meduna
autor
28. srp 2009

no to vždycky kluci od sestřenky,teto namaluj nám něco a moje máma ta je nadaná jako já,tak jim ho tam vystčihla na papít ten koso a ty čuměli 😀

lenkacar
28. srp 2009

já ho teda nepřivezui páč nevim kde skončil chudák malej červenej a stejně kosočtverec by se mi asi nelíbil

daja.w
28. srp 2009

holky já se zvás poseru 😀 😀 já kočárek a autíčko a kytičku a stromeček 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

prej teto a co to je???? 😕 a máma,to je sluníško,nevidíš jaké má paprsky 😀