IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
29. srp 2009

3dcl mléka a 1lžička nescafe a 1vanilkový cukr ,vyšlehat a do sklenice led a můžeš kousek nanukáčku 😵 😵 😵

daja.w
29. srp 2009

Leni ale kedlubna je zdravá po ní neztloustneš 😉 😀 jen si hajni at se ten utrouš udrží v tobě co nejdýl 😉

blazenkaa
29. srp 2009

Daji já jsem taky dlouho ležela ,ale koukala jsem na telku ani jsem ještě nesložila gauč jenom jsem dala do trouby zapéct brambory

lenkacar
29. srp 2009

za co se omlouváš ,nemáš za co ,řikáme si tady vše na rovinu ne?jsme na 1lodi to nás spojuje a nikdo tě jinej tak nepochopí

blazenkaa
29. srp 2009

asi jo leni
myslela jsem že jsi se kvůli tomu naštvala .
Hlčičky dneska jdu aspopň si pomuchlat miminko včera se narodilo tak aspoň něco když nemůžu mít svoje

olasek
29. srp 2009

Ahoj holčičky, před pár hodinami jsme přiletěli z dovolené - byla to parádička. Jen rychle koukám, co je tu nového, půjdu za chviličku spinkat.... Chtěla jsem vám jen říct, že chápu, co cítíte, Lení, Bláži.... i když mám za sebou jen dva pokusy o mimi tak ten druhý červnový neúspěch mě dostal na kolena. Stále je ve mě to zklamání, slzičky, nějak se toho nemůžu zbavit. A nemám sílu myslet ani na další pokusy.... ale o tom zase někdy příště, jdu dadánkovat ....papa 🙂

blazenkaa
29. srp 2009

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
kdopak se to sem vrátil
Ahojky oli tak jak bylo

daja.w
29. srp 2009

Já šla spinkat ve 2 ráno byl tam dobrý film 😀
Jsu moc ráda že jsem v této diskuzi tady fakt se můžeš vymluvit a poradit a i zasmát

lenkacar
29. srp 2009

blaži hlavně se nenervuj ..aby tě to třeba nebylo líto víš ..mě už se ani nechce omílat ty fráze jak na nás někde čeká nějakej uzlík štěstí ..má poslední šanci přijít ,jinak si bude muset počkat ,až si dam do pořádku svojí psychiku a možná že už se přestanu snažit úplně a najdu si jinej smysl života

daja.w
29. srp 2009

Ahojky Olásku to věřím že to byla parádička taky bych někam jela,ale maximálně pojedem do prdele a zpátky to vemem přes řit 😀 tak se krásně vyhajej pa pa

blazenkaa
29. srp 2009

tak to jme dvě já jsem taky ráda že jsem vás našla sice jste odemě dosti všichni daleko ,ale aspoň něco

daja.w
29. srp 2009

Leni máš pravdu první se dej do pořádku nelam nic přes koleno a časem se uvidí jestli budeš mít sílu ještě do dalšího boje a když nee tak si najdeš něco jiného kčemu se upneš a bude to tvojí prioritou kterou budeš chtít dělat 😉 hlavně ty sama musíš být v pořádku

blazenkaa
29. srp 2009

to víš že mi to bude stejně líto ,ale ona mě přemlouvala včera celej den aby jsem se tam stavila zítra neboli dneska protože oni doma mají oslavu a že tam u ní nikdo nebude tak ať dorazím ,ale moc dobře vím že se určo rozbulím .
Musím si jít zakouřit aby jsem se srovnala za chvilku jsem tu né že mi utečete zlatíčka moje

daja.w
29. srp 2009

Blaži jen si jdi začoudit 😉 tak to určo bych taky pak obrečela,ale to až doma tam bych dělala hrdinku,ale hlavně bych chovala mimi a pak doma slzy 😢 to mám taky pochovám cizí mimi a pak bulím a manža pak řekne že budu mít zákaz chovat mimča že pak jsu nervní a bečím

lenkacar
29. srp 2009

oli ahojky konečně se to tu zaplní i novejma hezkejma zážitkama...jojo holky musíme se podržt i v slzavých dnech ..je mi o moc líp s váma za tu chvíli

daja.w
29. srp 2009

Leni já jsem tu moooc ráda sváma ani nevíš jak tu vím že mi nikdo nepodrazí nohy a že tu nespadnu na džku,že tu máme oporu mezi sebou 😉

blazenkaa
29. srp 2009

to mi manža taky říká že nebudu k nikomu jezdit kdo má mimi že pak řvu ,ale tahle sousedka mě právě dohnala k tomu aby jsem se objednala na IVF akdyž byla těhu tak mi říkala že nežli ona porodí tak já otěhotním a co se stalo ? Nic jsem pořád mez břucha ☹

lenkacar
29. srp 2009

tohle jsem taky řešila když vladísova kolegyně nemohla přijít do jináče a pak byla a my furt po kontrolách a ona už má za 14dní rodit a my furt kde? v prdeli

daja.w
29. srp 2009

Blaži prozatím máme břuch jinak 😀 chvilku počkej hodím tam to foto manži jak chrápe 😀

lenkacar
29. srp 2009

kdybych tam hodila svoje břicho tak padnete smíchy jsem těhotná za vás za všechny .. 😀 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

Blaži je to tam 😀

blazenkaa
29. srp 2009

jé to jsem ti chtěla zrovan říct že jsem to neviděla by jsem v práci

daja.w
29. srp 2009

Leni tak to jsme dvě já když nestáhnu břuch tak jsem jak ve 4 měsíci 😀 ale je to jen samý sádlo

blazenkaa
29. srp 2009

tak přesně to je u nás ovladač pití a věci okolo sebe jak se svleče kdemu co odpadne tam to nechá.
Máš pěknou sedačku tu má moje kolegině z práce

blazenkaa
29. srp 2009

No tak to jste ještě neviděli můj špek já jsem jak ve 12 měsíci

lenkacar
29. srp 2009

já tomu mýmu zakázala slipy chodí v trenkách at si nepaří gule

daja.w
29. srp 2009

jo s hadrama to je děs to ho nemůžu odnaučit a už na to prdím to nebaví pořád hulákat že si to má uložit 😠 prej hezká sedačka ta je stolet stará bychom potřebovaly novou,ale nejsou penízky tak ještě musí vydržet 😀

blazenkaa
29. srp 2009

můj je taky nosil ale potom že mu slipi řežou kulky tak nosí trenky

daja.w
29. srp 2009

ten můj taky jen slipy,ale začla jsem mu kupovat ty trenkoslipy to se mi líbí víc 😀

blazenkaa
29. srp 2009

u nás taky nejsou prašulky .A co ten noťas našli ho