IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. srp 2009

no uvidíme, třeba se začnu trochu ovladat 😀 jsem koukala že v TV je dneska docela hovínko 😅

daja.w
29. srp 2009

😀 no nevím ale třeba se tě to povede se ovládat 😀 jo na nově je blbost a nevím co je to za film na primě to může být zajímavý a pak je tam s čeký šenem 😀 nevím jak se to píše to jeho jméno 😀

dadous
29. srp 2009

jo vlastně, na to jsem viděla ukazky a mohlo by to byejt dobry, se mi na těch jeho filmech nejvíc líbí ten konec, kde ukazujou nepovedeny zaběry 😀

daja.w
29. srp 2009

jo to se mě taky líbí 😀 je to prča

dadous
29. srp 2009

jste ani nešli na pivko a vodečku? 😅

daja.w
29. srp 2009

ne manža byl opět na fušce a přijel pozdějc a včera byl na noční hledat poruchu a přije až ve 4 ráno tak je unavenej jsme doma no každý na svým PC 😀 ale ani dnes by se mě nechtělo jaksy nemám na to náladu a ani chut 😉

dadous
29. srp 2009

hele ja taky ne 😀 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

ty nemáš chut na nic 😅 to se mi nechce věřit 😀 já si myslím že na jídlo ano 😉 😀 😀

dadous
29. srp 2009

no na chlast teda fakt chut nemam 😝

dadous
29. srp 2009

hele jdu domatlat ten salat, za chvilku jsem tu 😵

daja.w
29. srp 2009

no na chlast to je jasný to ani náhodou 😠 jen jdi ho domatlat 😀 hlavně at je k jídlu 😀

dadous
29. srp 2009

jako mam dost, jsem stratila to kolečko a musela jsem všechno krajet jak magor na kostičky 😝 pěkně mě bolej zada 😠

daja.w
29. srp 2009

kam jsi ho zašantročila???!!! 😉 jo ho najdeš až ho nebudeš potřebovat 😀

blazenkaa
29. srp 2009

ahojky koníčkářky už jsem tu

daja.w
29. srp 2009

Ahoj Blaži tak jak bylo co mimčo 😉

daja.w
29. srp 2009

Tak vidím že jste šli všichni do hajan tak přeji krásnou noc a krásné sny 🙂

daja.w
30. srp 2009

Krásný slunečný den přeji 🙂

olasek
30. srp 2009

Taky přeji krásný den Dájo!! Koukám, že jsi tu byla včera poslední a dneska první - moc toho asi nenaspíš, že? 😉

daja.w
30. srp 2009

Ahoj Oli no nevím jestli nenaspím včera jsem vstávala v 11.30 😅 😀 no dnes jsem musela dřív musím ke tchýni má úklid tak tam musím jet jí to uklidit 😠 se mě hrozně chce.A co ty co dovolená určo super 😉

daja.w
30. srp 2009

Tak já mizím jdu hodit spršku a upravit se 😀 no nevím jestli to pomůže,ale aspon trošku 😀 odpoledne tu juknu tak krásný slunečný den přeji pa pa pa 🙂

olasek
30. srp 2009

Jééé, tak to se teda máš ☹ , uklízení ti fakt nezávidím. To my se stále máme all inclusive - jdeme na oběd k mé mamce. Takže jako bych pokračovala v dovolené 😀 . Bylo to moc prima - jsme opálení, odpočinutí, umuchlaní 😀 , no paráda !!! Bylo tam krásně ....

blazenkaa
30. srp 2009

Ahojky Dajo a Oli

olasek
30. srp 2009

Ahoj Blaženko!!!!! Ráda, tě "vidím" 😉 Jak se máš?

blazenkaa
30. srp 2009

Daji tak mimičo bylo nádherné nakonec semnou jela ještě jedna známá a dokonce jsem se držela ,ale dalo mi to hodně práce mimčo je úžasné,pořád by jenom jed prďola jeden 🙂

blazenkaa
30. srp 2009

jé ahojky Oli já se mám v celku dobře a co ty kdepak jste to byly na dovolené

olasek
30. srp 2009

Kolem mě je asi 60% kamarádek těhotných nebo nedávno porodily - taky jenom muchlám a kupuju dárečky. Miminka jsou nádherná!!! Taky mám slzičky na krajíčku .... ach joooo, taky chciiiii!!

olasek
30. srp 2009

byli jsme v Tunisku .... pohodičková dovolená ! Až na ten průjem 😀

blazenkaa
30. srp 2009

tak u mě to je to samé s břuchama a miminkama každou chvilku někdo píše že mám mimi .ZTrovna včera jme tady měly takový lítostiví a vypovídací den

blazenkaa
30. srp 2009

taky by jsem jela ale hlavně už nemám dovolenou.Ona ,ale řádí nějaká chřipka že je průjem

daja.w
30. srp 2009

Oli kdybych nemusela tak tam nejedu,ale muším no nějak to přežiju 😀 tak jsu okoupaná a trošku upravená 😀 tak hlavně že jste se měly báječně to je super 😉 no a průjem no aspon jste měly nějaké zpestření 😀 to aby jste se nenudily 😀 😀
Blaži tak mimčo fajn to je dobře hlavně že ses držela 😉
Tak,ale ted fakt mizím musím se jít obléknout a jít na autobus tak at mě to neujede ☹ jinak už bych se tam nedostala a pak poslouchat blbý kecy to fakt nemusím tak pa pa pa 😉 🙂