IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
30. srp 2009

Tak Dájo, práci zdar a drž se 🙂 to zpestření se ti ovšem povedlo .... 😀 My po tom jejich jídle dopadli ještě dobře, ale sousedi si zaplatili výlety a nakonec seděli na hotelu na záchodě. To jsem je litovala. Holčičky, budu později, jdu se podívat ke kamarádce na nového pejsánka! Zatím papa

blazenkaa
30. srp 2009

tak si to holčičky užijte a já jdu něco dělat ,ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce 🙄 tak zatím páá

liptonek
30. srp 2009

hola, hola, kde jste kdo? 🙂

olasek
30. srp 2009

ahojda Hradečando 🙂 jak to jde??

olasek
30. srp 2009

Halooo Lip, jak se máš?? 😉

liptonek
30. srp 2009

Ahoooj, tebe jsem tu dlouho neviděla. kdepak ses flákala? 🙂 Máme se fajnově 🙂 Druhej den nám je blbě, takže si už konečně užíváme 🙂 A co ty? 🙂

olasek
30. srp 2009

Ani jsem ti ještě nepogratulovala 🙂 mám z tebe radost! Je moc dobře, že se takhle krásně zadařilo 😉 My byli na dovče, včera jsme se vrátili. Jsme odpočinutí takže zítra zase do práce 🙂 ...to ty nemusíš, se máš !!!

liptonek
30. srp 2009

Děkujuu, ale víš co, zatím to máme potvrzený jen z krve. UTZ az za dva tydny ☹ Jééé a kde jste byli?

olasek
30. srp 2009

Ale krev je určující 🙂 takže vše bude prima a na UZ se vše už jen potvrdí! Byli jsme v Tunisku - pohodička, klídeček, ale taky špína špína a špína.... tím se holt tahle země vyznačuje...

olasek
30. srp 2009

Omlouvám se, ale budu se muset jít trochu namalovat a běžet, mám v 17h sraz s kamarádkou ve městě.... budu později večer ... zatím papa a drž se 😉

liptonek
30. srp 2009

Tak si to užijte...a večer tu 🙂

blazenkaa
30. srp 2009

Ahojky holčičky jste tu některá

dadous
30. srp 2009

no konečeně se tu někdo objevil, ja tady trčím od odpoledne 😀
ahoj blaži 😵

blazenkaa
30. srp 2009

jsem si konečně dnska zdělala ten gut vaječňák tak ho tu popíjím to je mňamka akorát by to mohlo být vychlazené ale to jsem nějak nestihla

blazenkaa
30. srp 2009

ahojky dadous už jsem myslela že tu zase nikdo není

dadous
30. srp 2009

no a nemaš led?

ivanau
30. srp 2009

Ahoj holky...chci se vás zeptat, jste při stimulaci a po ET na neschopence nebo fukgujete normálně dál? Díky

blazenkaa
30. srp 2009

jsem dneska makala jako o závod posekat obsekat rozbýt okna a plot a udělat ten likér a ještě vlastně vyprat a co ty co jsi celej den dělala

dadous
30. srp 2009

ahoj ivi, ja jsem od ET na neschopence a do prace se teda fakt nechystam 😵

blazenkaa
30. srp 2009

jo mám to mě nenapadlo

dadous
30. srp 2009

😀 blaži ja opět nic 😀 se mi nic nechce, jen jsme byly u tchanovcu 😵

blazenkaa
30. srp 2009

ahoj Ivi já jsem byla teda jen jednou ,ale po transféru jsem měla neschopenku až do kontroli aspoň měse ptali jestli jí potřebuju ono záleží co děláš i za práci

liptonek
30. srp 2009

dobrý večíír přeju 🙂 jak se všici máte?

ivanau
30. srp 2009

Daduš dík, jdu ráno na krev a ultrazvuk a vidím to tak ve středu na OPU, tak si to nechám asi napsat, není mě nic moc, docela mě bolí břicho, hlavně když chodím a navíc dělám na základce a mám trošku strach z infekce...

blazenkaa
30. srp 2009

aspoň jsi si odpočinula a malej dadoušek taky
Ahojky Lip

dadous
30. srp 2009

ahoj lip, dobře a jakpak se cítíš ty? 😵

dadous
30. srp 2009

ivi, tak to jo , jen bud pěkně v klídku doma 😉

blazenkaa
30. srp 2009

maminy pošlete mi taky nějaký bacil

dadous
30. srp 2009

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵

dadous
30. srp 2009

ivi doufam že hodně piješ 😠