IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
31. srp 2009

ahoj holčičky

tulik1
31. srp 2009

ahoj holky 🙂
leni drzim vse co mam ( a ze toho neni malo), dneska peknej rozmrazek a v jednu nastup - koho tam mas? spicku nebo michalka? moc na tebe myslim a preju aby to konecne dopadlo a za deset dni jsi hlasila dve carecky 😉
ja jdu v pondeli do toho pronatalu, tak jsem zvedava, jdu se tam jenom informovat, v me mysli je zatim jeste porad neutralno, takze to vidim az tak na jaro ...

lenkacar
31. srp 2009

ahoj tulí ..měl by tam být dneska špička,ale nesliboval že na sále ,ale já bych si to moc přála ..jenom pro ten pocit změny ..michálek je fajn ,ale docela neurvalec,at tě to bolí nebo ne ,rve to tam co to de...

tulik1
31. srp 2009

taky mam radeji spicku ... mela jsem ho jenom jednou z tech peti pokusu a tenkrat to vyslo, i kdyz tehu pak skoncilo spatne .... leni az ti to tam soupne, chtej to videt na tom monitoru ze tam jsou!!! michalek mi to nikdy neukazal a spicka tenkrat jo!

daja.w
31. srp 2009

Krásný den přeji všem 🙂
Leni pro tebe tfuj tfuj tfuj at máš dnes štastný den a vše dopadne dobře 😉
Ahoj Medu,Kobli a Tuli 🙂

lenkacar
31. srp 2009

dadu já se nenervuju ,dneska jsem uvařila ,prádlo vyprala a pověsila ,včera vyžehlila ,beru to prostě jako poslední pokus,bud a nebo .. 😉 dadu já včera nedočetla jak ses ptala na ty 2 chaty ..jedna je dřevěnka ,taková přírodní ,skála a na tom trvalky a záhon,tu koupil manža ještě před svatbou ,sice za mě ,ale před svatbou a letos jsem objevila v realitách zděnou dvoupatrovou a větší pozemek a terasy a pergola a dílna a kůlna ..prostě dost hotovo ,můj manžel neni zručnej ,tak jsme do toho šli a tu první chcem prodat ,ale dokud neni prodaná ,musí se makat na obou .. 😉

lenkacar
31. srp 2009

mě to taky nikdy neukázal a pokaždý řval že je dává naslepo a neví kam ,že nic nevidí ..

lenkacar
31. srp 2009

jste hodné já vim že mi to přejete ..hlavně mě zajímá kdyby řekli že se rozmrazilo vše teda 4 ,jestli je tam chtěj narvat všechny ,o tom se se mnou nikdo nebaví ..

daja.w
31. srp 2009

Leni oni se tě neptaj kolik jich tam chceš? to je divný tak jim to řekni,ale hlavně at prckové všechny to rozmražení zvládnou 😉

lenkacar
31. srp 2009

neptaj ,ani kolik rozmrazí ani kolik dáme ..prostě mi to oznamujou

lenkacar
31. srp 2009

dají poprvé byly 2 ,po druhé 3 a ted naposledy budou 4.. 😝 😝 😝 ale co dyt vidíte moji statistiku ,kdoví jestli se chytne 1 takže se nebát ani kdyby dali 4

lenkacar
31. srp 2009

dají a co hrajete za hry s manželem? my hrajem občas jolíky a jednou jsme hráli doma šipky co jsem koupili ,ale vyměnili jsme dveře a šipky jsou nezavěšené

meduna
autor
31. srp 2009

ahoj tulik 😉 Leni,to jsou ale svině z jeskyně 🙄 jako člověk jim tam sere peníze a nikdo se tě ani na nic neptá,už mě ten přístup těch center začíná pomalu ale jistě srát 😠 😠 😠 😠 😠

lenkacar
31. srp 2009

mohli bysme je dát někam na chatu tam by prostor byl někam ven ,sice jsou elektronický ,ale udělat to tak aby se dali sundavat

lenkacar
31. srp 2009

medu jojo ,jenom jsme tam do počtu ..maj lida že se nemusí bát toho jak se chovaj ,centra jsou k prasknutí přeplněná

wrtulka
31. srp 2009

Ahojky Všem..
chtěla jsem se zeptat jeslti bych se nemohla přidat..
máme za sebou 1IVF a druhé nás čeká v říjnu/listopadu.. občas mám z toho šílený pocity.. občas věřím že to dobře dopadne.. asi to všechny znáte..
Podrobnosti o tom jak bojujeme mám v albíčku...vezmete mě mě mezi sebe?

meduna
autor
31. srp 2009

Kobližku,díky za optání,mám se dobře,dnes už jo,ale včera jsem byla trošičku ve smrti,protože jsme v sobotu byli na pouťi,tak to bylo kolotočování,pak vínko,taneček a včera taneček na gauči..... 😝

meduna
autor
31. srp 2009

ahoj Wrtul,jasně že jo 😉 😉 😉 😉

lenkacar
31. srp 2009

wrtul ahoj proč ne ... 😀 😀 😀 tady je i legrace když nemám zrovna dépy ,ale dneska jsem v klidu

meduna
autor
31. srp 2009

a Leni pěkně mu řekni sama kolik jich chceš rozmrazit,jsou tvoje,tak ať se podříděj v centru 🙄

lenkacar
31. srp 2009

jo medu to už je pozdě ,už začli v 9hod. rozmrazovat ,to jsem holky myslela že to trvá dýl

meduna
autor
31. srp 2009

dépy debilní viď,ale to má asi každá tady,některá míň a některá víc,já patřím mezi ty víc 😀 bohužel

meduna
autor
31. srp 2009

hm,tak to už se hodinku koukaj na svět 😉

lenkacar
31. srp 2009

medu minule jsem řekla když mám 4embrouše a před sebou imuno a na další ivf že nechci kvůli hormonům tak mi doktor řekl ,že 2rozmražovat nebudou že je to málo ,tak jsem sklapla ,jo nerozumim tomu holt ..takže my možná uděláme ještě v říjnu imuno a nebude nám k ničemu ..ale chci ho ,mám na to nárok ,chci vědět kde je ta chyba proč to nejde

wrtulka
31. srp 2009

Holky moc děkuju..
a po kolika IvF jste tu vy?
A jak dlouho teda trvá rozmrazování embrií?

lenkacar
31. srp 2009

mě bylo řečeno že se rozmražujou 2hopdiny před tim než si voláš

lenkacar
31. srp 2009

tak já mám za sebou 1stimulaci stoplou před odběrem a pak 1 celé IVF ,hyperstimulák a 30vajec a chodim na ket ,z toho všeho zbylo po kultivaci 10embrií ,2 rovnou a 8 zamrazit a ted to bude 2ket ..už nemáme nic

meduna
autor
31. srp 2009

Leni ale nedej se,jak nejde rozmrazit dve????????????on tě chce mít rychle z krku,prostě ty ksyž budeš chtít rozmrazit jedno,tak ti ho prostě rozmrazí,ty platíš to zamražení i rozmražení.
Wrtu já mám 3 IVF za sebou a jednou KET 😝 😝 😝

daja.w
31. srp 2009

Leni na PC hrajem hry 😀 jsme jak malý ale baví nás to 😀 😀 víš jak kdo si hraje nezlobí 😉 a žolíky jsme taky hrávaly a nejvíc o penízky ale to jsme psaly na papír 😀 a když jsem vyhrála tak mi je stejnak nedal 😠 😀
Musím zmizet odpo juknu pa pa

wrtulka
31. srp 2009

tak to je chvilku a to na nic poznají jeslti jou ok?
a kolika buněčné máš - rozmarzují ti?
já ještě neměla ani ET tak doufám že se někdy propracuju ke KETu.. ale to už na druhý 😉 😀 😝