IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. zář 2009

jsem zvědavá co se nasere v zimě k nám,doufám,že se nevrátí Milouš i s rodinkou 😲

lenkacar
1. zář 2009

my tam máme před chatou takovej kout je to jako mini lesík udělaný vysazený stromky okrasný ,ale jsou tam i vzrostlejší a tráva a tam to žije ..kočky a ježek a kdoví co za pakáž

lenkacar
1. zář 2009

ale já to tam nevysadila takže at si to krmí kdo chce,nejsem kubišová 😝

meduna
autor
1. zář 2009

to je jak u mamky,sedíme venku,byl večer a najednou dupot a funění,já nerva,že jde vrah 😝 a oni ježci,celá rodinka,máma s harantama čekala za bazénem a táta šel na čumendu co je k žrádlu,vyskotačil si to k misce,vyblízal kočce mlíko,pak šel pro zbytek rodiny a zchrupli zbytek co měla kočka v misce. 😲

meduna
autor
1. zář 2009

ale stajně až tam budeš ti to nedá a dáš jim dlabanec 🙂

lenkacar
1. zář 2009

mléko ježek nesmí to měli asi celá rodina veselou noc 😕 😝

meduna
autor
1. zář 2009

a kdy jedete na chatičku?na víkend až?

meduna
autor
1. zář 2009

já vím,že ne ale chlastaj to tam furt,máma má misku venku pro kočku a tak jim to asi nic nedělá 😅 když se furt vracej

lenkacar
1. zář 2009

no jasně až ho uvidim slintáče jak běží k miscer zase si zavařim mozek čim ho uctít 😀 😀 😀 na chajdu jezdí sám makat nač.1 a na č.2v pátek

meduna
autor
1. zář 2009

ale Milouš ho nechlastal,jen vodu,žral smažené vejce a kočičí žrádlo jsem kupovala 😝 😝 asi začnu spolupracovat s Kubiškou 😀

lenkacar
1. zář 2009

ani nevim přesně proč to nesměj nemaj na to střeva nebo co ..řikali to v telce ,ale proč nevim

meduna
autor
1. zář 2009

udělej mu smažená vajíčka,to je mlaskot jak svině 😀 jak to převaluje v hubě

meduna
autor
1. zář 2009

ty by jsi měla jet taky,ale jen se tam pěkně vyvalit a odpočívat 😵

lenkacar
1. zář 2009

jojo na granule jsem dala paštiku a taky papal..jak se mu hejbe ten sosál to je pěkný ..to když si představim jak se rozběhl na vladíse bych si cíkla do slipky

lenkacar
1. zář 2009

si blázen by mě vladís nebvzal ještě zítra musim ležet ,pšt vůbec jsi mě tady dneska neviděla 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
1. zář 2009

to on asi myslel,že jsi přijela ty a to bylo asi překvapení,když viděl Vládíse.jako je to možný,já mám kuří oko na ruce 😲

lenkacar
1. zář 2009

ty medu to jsme ale dopadly co?na starý kolena se vidim v parku jak ty babky rozdávaj dětem bonbony a ptákům drobí

lenkacar
1. zář 2009

a prosimtě kuří oko na ruce jo?to je medu mozol

meduna
autor
1. zář 2009

no já nemyslela dnes,ale až tak na víkend.né já tě vůůůůůůbec nevidím ale vůůůbec 😵 😵 😵

lenkacar
1. zář 2009

no dyt tady skoro nejsem 😝

lenkacar
1. zář 2009

koukala jsem na mili dokdy dávaj šanci?

meduna
autor
1. zář 2009

bonbon nedám 😀budu nepříjemná stará baba 😝 a tvrej chleba budu možná žužlat rozmočenej v bílé kávičce

je to kuřák a skoro už mrká

meduna
autor
1. zář 2009

prej do podělí???má jít zase na ultrazvuk 😖

lenkacar
1. zář 2009

jo budem je třískat holí zmetky jak nepozdraví tak jí dostane parchant 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

kuřák na ruce sem to nikdy neslyšela ,dyt to je z bot ne? 😕 😕 😕 😕

meduna
autor
1. zář 2009

no ale já boty na rukou teda nenosím,zas takovej jantar ještě nejsem 😀 ale je to když máš stálej otlak né??a ten já tam mám.Hele, ale to by chlapi museli mít kuří oka jak sviňa néééé 😀 😀 😀 na dlaních

meduna
autor
1. zář 2009

já nechci být stará 😝 a určitě se mi bude taky klepat hlava do stran

lenkacar
1. zář 2009

ten můj sakra ,musim se večír podívat a ne že mě bude krmit pohádkama o nějakým zednickým náčiní 😝

lenkacar
1. zář 2009

proč do stran ty volís co je to za diagnozu? 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

myslíš že chytneš tik z toho jak furt kejveš romanovi že sex ,,ne a ne a ne,,