IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. zář 2009

tak ještě rychle jukám a zároveň přeju dobrou noc,vy už ale stejně chrupkáte 😉 Ivi,zítra hodně štěstí a pěkně jim tam zakvokej ať je plná snůška 😉 😉

meduna
autor
1. zář 2009

ježíš Nadi,tak kdyby se mi tady začala plazit taková obr hadice co máte doma,jsem předložka kožka hned 😀 😝

lenkacar
2. zář 2009

čus holky tak iva jde dneska na odběr tak přeju štěstíčko a jinak hezké ránko všem

lenkacar
2. zář 2009

hlavně medu aby karlos nezaměnil hadice 😀 😀 😀 když bude jedna unavená podstrčí druhou .. 😀 😀 😝 hadice nebrat

milagross
2. zář 2009

Bre rano,tak Iva to uz snad ma za sebou co? 😀
JInak hlasim u me dalsi normos den,ale v nci holky vam tu byl mazec.Blesky a bourka jako krava,jednou nam to slehlo snad totalne vedle voken,tak jsem skocila na manzu a jeste jsem dostala sprdaka 😢

vysocanka
2. zář 2009

Mohu hodit do placu takovou otázku ráda bych slyšela Vaše názory. Stále se nám kultivují tři embrya - nechám si zavést zítra dve otázkou zůstává co s tím třetím. Myslíte že jej mám nechat zamrazit? Má to význam? Děkuji moc a krásný den.

lenkacar
2. zář 2009

ahojky ,u nás by ti jedno nezamrazili ☹ ,dej si všechny ne .. 😉 přece to jedno nespláchnou do záchodu ..

vysocanka
2. zář 2009

tady by ho zamrazila. práve mi to rikala ale ja se bojim tech trech fakt ze jo a ani manzel s tim nesouhlasi.

lenkacar
2. zář 2009

já se taky bála a co ..ted už jedu ve velkým 😀 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

tak bys měla ze třech dvojky no ,to bys nechtěla? 😀 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

tovíš kočko to si musíš rozhodnout sama ,jde o to že když to zamrazuí a pak rozmrazí nemusí přežít

lenkacar
2. zář 2009

tak jsem chvíli četla casanovu a ted zase jim ,teda celozrnný rohlík,ale tláskam furt ..hnus fialovej

vysocanka
2. zář 2009

kdyby to byly dvojky tak do toho jdu ale trojky bych fakt nedala.. :(

lenkacar
2. zář 2009

já budu ráda když se z těch 3embrií chytne jedno to řikam já ... 😀 😝

lenkacar
2. zář 2009

vysočanko když to třetí embrijko neni moc kvalitní se divim že ti ho zamrazej,já bych ho tam šupla s ostatníma a třeba zrovna tohle nedochůdě se aspon ujme ,ono to tak totiž bejvá 😉

vysocanka
2. zář 2009

ona říkala že uvidí podle zítřka.. to je dilema..

milagross
2. zář 2009

Ahojky Vysocannko,se teda taky divim - proc ne tri?O to vetsi sance ze se neco uchyti.Normalne pri rozmrazovani vzdycky nejaka embryjka odumrou,proto jich rozmrazuji vice aby neco zbylo ze?Takze jedno emryjko zamrazovat me prijde jako bys ho vyhodila.A kolikaty pokus podstupujes?

lenkacar
2. zář 2009

za nás to vyřešil embriolog řekl ,,dáme 3 je větší úspěch ,, a bylo ..nech to koníkovi ..hlavně bud v klidu at si pak můžem vyprávět jak máme obě//

vysocanka
2. zář 2009

první..

milagross
2. zář 2009

Ja teda mela pokazde tri a uchytilo se vzdy jedno,ale nakonec to vzdy spatne dopadlo U ME.Takze bych ze trech vubec strach nemela 😵

lenkacar
2. zář 2009

já se taky poprvé bála a vyměřovala jsem tady místo na postýlky a ted vidim že to tak jednoduchý neni ..a dvojky se chytnou málokomu

lenkacar
2. zář 2009

já bych šla i do těch 4 ,trochu je mi to líto že ho tam nakonec nedali ..ale o tom rozhodli opět mudři ..

lenkacar
2. zář 2009

ne že bych chtěla mít trojky ,ale zvyšuje to šanci aspon na to otěhu ..

vysocanka
2. zář 2009

JO LENI tak to ja bych promerovat nemusela protoze do loznice se mi postylky nevejdou ani dve 🙂)))))))))))))

milagross
2. zář 2009

Ja bych je tam soupla vsechny,ale je to vase rozhodnuti.Nakonec uvidis zitra.Treba se to vyresi samo,tak se nestresuj.

lenkacar
2. zář 2009

mě taky ne jak jsem zjistila ,ale co houpací sítě jsou taky gut 😀 😀 😀 😀 😝

milagross
2. zář 2009

Joo ha,ha me by se sotva vesla jedna postylka do loznice 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

a já ložnici ani nemám haha tak se mi nemá co kam vejít 😝

vysocanka
2. zář 2009

holky koukam ze to berem s humorem, což je super 🙂

lenkacar
2. zář 2009

no bodejd 😀 😀 😀 😀 takový věci se budou řešit až pak 😉