IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. zář 2009

ale holky po dnešní probdělé noci s vladísem jsem si řekla že s náím bYch si mimino do postele nedala ,jeho způsob spaní to je něco strašnýho ..

milagross
2. zář 2009

Ha,ha se tu tlemim jak pominuta,Leni tak kde jsi co vymerovala?Spite v predsini?

lenkacar
2. zář 2009

tohle je můj nejhorší chlap na spaní ..

vysocanka
2. zář 2009

ty jo to se da vylozit vice způsoby jeste ze tohle necte.. to by byl sekec

lenkacar
2. zář 2009

ty volís mili máme obýváko ložnici přpaženou vertikálkou kterou jsem zničila předevčírem když jsem do ní flákla plácačkou na mouchy 😕

milagross
2. zář 2009

Ja bych take ditko do postele nebrat!!!!!!!Ale jen proto ze ja potrebuji strasne moc mista 😀 😀 😀 😀

milagross
2. zář 2009

Jooo ajo ty rozbyte zaluzky 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

u nás potřebuje strašně moc místa vladís protože chrápe až se třese barák a furt pokrčuje hnátu a jak mu pade tak mě s ní bouchá a já mu jí podkopávam a zatínam zuby ,jednou jsem mu dala i facku jak mi nasral

milagross
2. zář 2009

Spim totiz na brisku a nohy musim mit uplne od sebe roztazene,manza taky vzdy ocumuje jak ja to spim 😀 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

furt se otáčí já mu řikam že ho natočim a někam pošlu ..že tohle neni normální spaní

vysocanka
2. zář 2009

koukám, že je to vsude hodne podobny.. ja bych ty postule nej. odsunula kdyby to slo.. kolikrat sem dostala po hube.. 🙂

lenkacar
2. zář 2009

se nedivim mili že očumuje když má co ..mě by tam skrz špeky nic neviděl 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
2. zář 2009

já kolikrát uteču jinam ..to se nedá

milagross
2. zář 2009

Tak od ceho je to chrapani my reknete.My kdyz jsme spolu zacali,tak jsem prikladala dlan k manzovymu nosu abych zjistila jestli vubec dycha a dnes take chrape jako svina,to je des a u nas uz take jednou jedinkrat takova vychovna v noci probehla,neboj 😀

vysocanka
2. zář 2009

tak takhle jsem se uz dlouho nepobavila holky díkyyyyyyyyyyyyyy 🙂

lenkacar
2. zář 2009

mili už tě vidim se zrcátkem jestli milouš spí nebo umřel 😀 😀 😀 😀 ,o tom mym jsem to věděla hned ,ale že je to tak náročný to jsem netušila a fakt si řikam to mimino by se s náma v jedný místnosti nevyspalo

milagross
2. zář 2009

Jo jenze si rikam ze kdyz utecu jednou tak budu utikat porad a nakonec z toho budou oddelene loznice,coz nechci.Protoze na druhou stranu nemuzu bez nej usnout

lenkacar
2. zář 2009

no a to u nás nehrozí oddělené ložnice když nemáme ani jednu co? 😝

lenkacar
2. zář 2009

nemáme ložnici zato máme dětský pokoj takže chodim spát tam 😉 😝

lenkacar
2. zář 2009

jo a kdyby vás to zajímalo tak tam je palanda 😎

vysocanka
2. zář 2009

Holky ač nerada musím jít vařit. tak vstříc nevšedním zážitkům s chlapama v pelechu a já se tu zas ukázu.

milagross
2. zář 2009

Jako napr.dnes v noci -v 21 h jsme si sli cist,v 22 h jsem zhasla a do puj jedny jsm cucela do stropu a poslouchala manzu,pak prisla ta silena bourka dostala jsem od nej sprdaka a az kdyz ve tri vstal do prace tak jsem zabrala,des.V sedm rano uz jsem byla opet vzhuru.Nesnasim takove noci

milagross
2. zář 2009

Jeeziiss holky to je tolik hodin?

lenkacar
2. zář 2009

mili já se taky nejvíc vyslim když odejde do práce a bouřky se bojim taky

lenkacar
2. zář 2009

já jdu natáhnout pupana ,k jídlu už mám jen nektarinku ,ani drobek chleba .. ☹

milagross
2. zář 2009

Musim take jit neco uklohnit.Za chvili je tu manza a ja se tu opet nejak zasekla,jooo konik 😀 😀

milagross
2. zář 2009

Leni jen natahni,jeste sice nevim co klohnit ale jdu tam juknou co se tam najde 😀 😀 😀 😀

daja.w
2. zář 2009

čus holky 🙂 nešel net jsem myslela že mě trefí 😠 no tak my máme ložnici kde by se vlezli i paterčata 😀 ,ale o názoru jestli dát jen dvě a to jedno nechat tak já bych si také nechala dát všechny tři 😉 a kdyby se uchytily všechny,tak se to vždycky zvládne 😉 a ze spaním no manža chrápe jen po pivku a to je děs nepomáhá mlaskání 😠 tak do něj buším at se otočí na bok že nemůžu spát ☹ a jinak taky spím nějak podobně jak Mili 😀 na břichu a nohy jsou všude 😀 a rány dávám já jemu,ale nejhorší je že o tom nevím 😠 😀 😀

nadis.h
2. zář 2009

Ahoj holky, tady lítaj témata. 😀 Včera akvaristický kroužek, dnes manželská poradna proti chrápání... 😀 Já chrápání nesnáším. Můj naštěstí nechrápe.Jen občas když je hodně unavený a to je pak děs a odcházím spát do obýváku a stejně to slyším přes dvoje dveře zavřené. 😝 Jinak má ale zas jinou lahodu co mě budí ze spaní. A to, že ze spaní zvedá ruce a drbe se... 😀 A mě to vždy vzbudí, protože mu ty ruce tlačim dolů,aby nebyl seškrábanej... 😀 😀

lenkacar
2. zář 2009

nadi tak ten můj sio hrabe po ksichtě a top teda už vůbec nechápu,ještě že nehrabe po mýám to bych měla zástavu srdce 😕 😝