IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. zář 2009

no holky tak mizim to se nedá bolí mi žaludek to je z tý pitomý nektarinky ..

nadis.h
2. zář 2009

Leni však možná bychom se divily co děláme ze spaní my. 😀 Jen nám to ti naši neřeknou..., 😀

Jen si běž natáhnout pupek. Ať se Ti tam ta trojčata moc nemačkaj... 😀

bamsmudla
2. zář 2009

ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda-li je tu některá, která má muže se špatným spermatem. A jestli vám doporučili PGD?

wrtulka
2. zář 2009

Ahojky všem..
trošku se už třetí den vtírám snad neva 😉
teď mě zaujalo PGD..
bamsmudlo nám ho doporučili - taky máme špatné spermio.

bamsmudla
2. zář 2009

A budete ho podstupovat? Víš, já mám první neúspěšné IVF za sebou, tam jsme si PDG platili a nevyšlo to, teď jsme to zkusili bez PDG a na výsledky čekám. Ale mám strach, kvůli mimi. Aby když už se uchytí, aby bylo zdravé. Do jakého caru chodíš a kolik tě stojí PDG?

wrtulka
2. zář 2009

bamsmudla kukni mi do albíčka.. jeslti se ti chce .. mám tam popsanou celou naší story.
Pokud jde o PGD tak jem taky po prvím IVF a tam jsme si ho dali. Ale bylo to úplně na nic. Transfer neproběhl a ani PGD neproběhlo. Takže nám vrátili část peněz o část jsme přišli - v Heliosu kam chodím se PGD dělá až na blaktocistách a stojí pro 3 embria 15tis. Nám 10 vrátili.
Příště na to kašlu. Jako jasně je to lepší ale to by to nesmělo stát takový šílený peníze. Navíc z minulého cyklu mám pocit že špatná embria se vyselektujou samy - žádné nám nedávali protože měli pomalejší vývoj a zastavovlay se a rozpadaly.. takže to bylo jasné že nejsou v pořádku.

lenkacar
2. zář 2009

bamsmudlo na vítězném dubnu je holčina a ta ho měla řekla by ti víc tak jí napiš do ip kathyna

lenkacar
2. zář 2009

teda holky já to vůbec neberu jako nějaké vtírání někam jsme svobodná diskuze ne?kdo chce at přijde a komu se líbí at zůstane .. 😉

bamsmudla
2. zář 2009

Holky moc děkuji.
wrtulka nás PDG stálo 39000,--. Udělali nám ho. Měli jsme 2 zdravné embrijka, ale neudrželi se. A doktor nám v podstatě taky řekl, že se přirozenou cestou vybrali sami. Takže nevím.

ivanau
2. zář 2009

Čau kočeny, tak jsem doma lehčí o 21 vajóšek 😵

wrtulka
2. zář 2009

Ahojky Ivan teda ty si šikulka!! 21 vajec je super úrodička!
Zítra voláš kolik se oplodnilo a táák viď? 😵
bamsmudl jo měla jsem z toho stejný pocit.. jako z toho našeho cyklu.
Takže nevím no..

ivanau
2. zář 2009

To víš dobrá nosnice 😉 😀 Jo mám volat zítra, v sobotu a pak v pondělí a v úterý, a ET by byl v pondělí nebo v úterý...

lenkacar
2. zář 2009

ivo na tě péro ty seš pipka

lenkacar
2. zář 2009

tak pořádně chlastej at nemáš hyper...

lenkacar
2. zář 2009

a dost odpočívej,je dobře že už to máš za sebou a ještě nervíky zítra kolik se jich osemenilo

wrtulka
2. zář 2009

Ivan neříkej že si nosnice manža mi vysvětlil že to jsou slípky zavřené v kleci co se nemůžou ani hnout jen snáší 😔 nicméně jsi moc velká šikulka!!!!Tak zítra písni kolik máte bojovníčků 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
2. zář 2009

čus ženy co držíte plody a budoucí držitelky 🙂
Ivo,gratulace,to jsi jim tam teda pořádně zakvokala 😉 😉
jo a jinka k noci 😖 tak já jsem dnes do 2 bojovala s chrápáním Romana,malskala jsem jak divá,strkala a hučela do něj,ale kamkoli se otočil,do minuty to naběhlo znovu 😝 tak jsem vzala deku a táhla rozzuřená do obýváku,ráno jsem pak byla podle toho mooooc pěkně naladěná a hned jsem se s ním hryzla 🙄
a ty embrouše bych dala taky tři,protože čím víc,tím větší šance 😉 a o to go ,ne 😉

dadous
2. zář 2009

ahoj holky 😉 u nas poslední dobou Dadoušovo chrapaní nestiham 😀 vždycky hnedka usnu 😀
ja bych se tří embroušu taky bala, dala bych jen dvě 😵

meduna
autor
2. zář 2009

ahoj Dadoušku,to ti závidím,takhle spát 😵

dadous
2. zář 2009

jo musím si to tedka užít, pak to asi nebude žadna sranda, a třeba se moc nevyspím 😅

meduna
autor
2. zář 2009

ajo,to je fakt 😕 😕

dadous
2. zář 2009

si byla v praci?

meduna
autor
2. zář 2009

jo jak jinak 😝 a ty včera viď na pokecu

dadous
2. zář 2009

myslíš v kolbence? tam jsem se zasekla skoro na dvě hodky 😀

meduna
autor
2. zář 2009

tak oni makaj a ty je tam zdržuješ jo 😀 jdu si do automatu pro cigára 😝

lenkacar
2. zář 2009

čus ženy ..na noc se asi budu dekovat pryčmo jinak ho brzy zabiju 😝

dadous
2. zář 2009

ne bylo tam jen par holek, zbytek ma ještě dovču 😉 jaak pro cigara, ty nemaš zasobu?

lenkacar
2. zář 2009

tak jsem uvařila a jsem hotovson ,horko je mi jak krávovi 😝

dadous
2. zář 2009

copak bude dneska dobreho?

lenkacar
2. zář 2009

zapečený těstoviny 😀 😀 😀 😀 ze zbytků holky my jsme vyžraný alf ultra a koukala jsem na 2pytlíčky halušek ,ani nevim kdy jsem to koupila,to je asi na nějakej pokus