IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. kvě 2009

mandy my taky chdíme pořad spolu, a taky když vylezem, tak ještě hodinu probírame co nam vlastně říkal 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Aha medy, tak to je pak jasné. A jezdíte sem často?

dadous
10. kvě 2009

jo kobli, říkala že se chce vratit, takže ji budem uhanět at je to co nejdřív 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

mozna jo,hucim do neho jak do pilinaku ale kde budeme bydlet?asi nekde na nadrazi tam je mista dost 😀 😀 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

tak holky my taky lezem do caru oba pak si to řikáme ,mě to přijde ,že mám vypnuto..kolikrát asi nevnímam všechno a to mám oči na štopkách ,hm asi nervy..jinak na chjdě bylo prima ,mám spálené mezikozí ,jinak dobrý ,nějaká práce se udělala.. a dokonce byl sex

dadous
10. kvě 2009

ja ti pošlu přece stan 😀 ušiju ti 2+kk 😀

dadous
10. kvě 2009

leni a indilonu jste měli 😀

koblichzek
10. kvě 2009

A já ti teda povlínku, když to tak nemáš ráda 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Teda povlíknu 😖

lenkacar
10. kvě 2009

a to jsem nechaa indulonu na sdtole v obýváku ,ale fakt ,mám sedřený ruce jak bejk ..nu a taky jsme to zvládli ,jako za mlada ..tak můžu říct ,že se vzduch částečně vyčistil a je celkem pohoda ..zaplatpánbůh ..ale je to hrozný udělat ten krok

meduna
autor
10. kvě 2009

koukam,ze je to vsude stejny 😀 😀 😀 😀 my tam sedeli a to bylo otazek a odpovedi a pak jsem pokyvobala hlavou a Roman taky a pak jsme dojeli domu a ja se hoptala jak a co a on vedel taky prd a ja mu rikam,vzdyt si kyval hlavou,ze jako vsechno vis aon mi rika,ze ja taky,no a nakonec jsem tam musela opet volat 😀 😀 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Dady, ty jsi číslo 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

leni jste to probraly?

lenkacar
10. kvě 2009

jako jsem to tak podala jakoby se sexovalao jen rukama a z toho je mám sedřené 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Leni i to je někdy fajn, když to jinak nejde 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

my vime,ze je mas sedrene ze zahrady 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

kobli, sranda musí bejt, vždyt by nam z toho kolotoče brzy hrablo. 😅 pani učitelko omlouvam se za i, y, z, s a další chyby 😀

lenkacar
10. kvě 2009

no drobet a hlavně byl problém v celkové komunikaci a nikdo nechtěl přijít natož sex ,u nás po ET tabu ..takže víc jak měsíc ,no hrůza ..ale snad je to malinko lepší ..i se dneska usmíval ,asi jak měl prízdnej sáček 😀 😝

meduna
autor
10. kvě 2009

Dadousku a ten stan si postavime u vas na zahrade,Karel nas bude hlidat 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

😀 😀 ten sex děla divy 😀

lenkacar
10. kvě 2009

jsem z těch vašich i,y tak zblblá ,že to rvu všady 😀 😀 😀 😀 i místo a 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

jak s kym 😀 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Ale dady, no tak 😉 . "Nejakí pravopys neřež", já na to tak nekoukám. Ta sranda je důležitější 😵

dadous
10. kvě 2009

medu s tím se počíta 😉 hele mam tady i znamyho na hotelu asi 300m od nas 😀 jako kvuli praci víš 😀 😀 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

no se mnou nic moc ,ale jsem ráda ,že aspon trochu mluví a ne jen kolik nalejt polévky

meduna
autor
10. kvě 2009

to ja taky,tak nam to koblizek oznamkuje a posle nam kazdy do IP znamku 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

tak ja nebudu řežyt 😀

lenkacar
10. kvě 2009

no fakt holky hlavně tajně at to nikdo nevidí jakej jsem tupec

koblichzek
10. kvě 2009

Kdiš pýšu richle, taki dělám chibi 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 nokdybych nemusela delat 30 pokoju za den,tak proc ne? a aby byla dobra atmosfera 😉