IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
3. zář 2009

sem z toho zradla taky uz na palici!!!!!!!!!!!!Varit,varit,varit.Vcera jsem si udelala plan na dnesek co uvarim a prisaham ze dnes to nevim,proste vygumovano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadis.h
3. zář 2009

Je to strašný jak se někdo takhle může vyžrat. 405 kilo 😲 To je úplně strašný jen to člověk vysloví. Docela jsem u toho bulela.Ani ne tak kvůli té ženské, ale kvůli té starší dceři. 😒

A ted jsem málem bulela na poště. Příjdu si jak debil, že se peru za to co mi patří. Přehazují si mě jak vola z jedné pošty na druhou.

nadis.h
3. zář 2009

Mili já bych potřebovala taky jídelníček. Vůbec nemám už žádný nápady.A to vařím naštěstí jen večeře. 😝

lenkacar
3. zář 2009

tak holky uvaříno ,manžel najedenej a odjel natírat a jsem slamněná..nadi a proč brečíš? co ti nedali na poště?

nadis.h
3. zář 2009

Leni ani se neptej! Minulý týden tu byla na záskok mladá husa horko těžko 18 let na záskok za naší pošťačku. Přišel mi doporučeně dopis z banky s kartou ona neviděla mé jméno na kasliku tak to nechala poslat zpět.To bylo 26.8. do dnes to zpět do banky nepřišlo. V úterý minulé mi byly odeslány 2 platby za 2 různé dobírky různým lidem..peníze u mě měly být nejpozději v pátek a do dnes tak ani prd. Na poště si mě přehazují z mojí pošty v bydlišti na hlavní poštu ve městě a nazpět. Jedna pošta říká, že reklamace potrvá měsíc druhá pošta tvrdí že 3 měsíce...Doporučený dopis ani hledat nebudou a ostatní co by mi mohlo přijít taky hledat nebudou,že t údajně nemůžu zjistit! Ale ted se do toho vložil Karel...Ten jim dá a věřim, že to bude brzy vyřešené s jeho přístupem. 😝 Fakt jsem si tam přišla jak pitomec.

Leni a co jsi vařila?

daja.w
3. zář 2009

uf tak už jsem vše vyžehlila a zas mám nachvíly klid 😉
Mili tak to musela být krásná podívaná 😀 fuj já bych tak nemohla vypadat
Nadis poboha copak ti dělaj na té poště? 😠
Leni tak ted budeš vegetit sama co 🙂 teda s ptckama samozřejmě 😉 🙂

lenkacar
3. zář 2009

vařila jsem nakonec ty ptáky s rýží ..jo holky to znám motanice na poště ..až u ředitele jsem byla a stejně hovno platný ,když je poštačka koza nezmůžeš nic ,opakovala stejnou chybu 2krát za sebou ,jsme dvoje lidi v baráku se stejným příjmením a to je vysoká škola a ta druhýá blbka to převzala a nedala mi to ..já čekala reklamaci na postela ono nic ,vzburcovala jsem Čoiku že nedodrželi ternmín ,krávu jsem ze sebe udělala a na poště mi řekla že jsem dopiss převzala a já že ne ..jiný číslo ,osobně volala at mi dopis pošlou znova do fabriky a co myslíte ,dopis dodnes nedošel..ale já už pak jednala přímo s fabrikou kde mi ofotili dopis co poslali ..bylo to děsně nepříjemný páč jsem se hádala o opravu letiště které odmítali po 4měsíčním užívání opravit ..nakonec to dobře dopadlo a opravu udělali ,ale ten humbuk kolem 😕 a my si mezitim koupili letiště nové a pak jsme měli 2 😀 😀 😀 😀

daja.w
3. zář 2009

to říkám že jsu dnes mimoň 😀 né ptckama ale prckama 😀

lenkacar
3. zář 2009

dají já to pochopila 😀 😀 😀 taky dělám překlepy

daja.w
3. zář 2009

no ale já dnes perlím 😠 když jsem tu dnes prvně psala tak mě to trvalo asi 10min bo tam bylo chyb a překlepů 😀 mě nějak hlava nic nebere dnes 😀 😀

nadis.h
3. zář 2009

Holky fakt děs. Změnila bych jim motto na: Dnes podáte zítra ztratíme! 😀 Teď volal přítel na 4 pošty a ve finále se dozvěděl od té stejné vedoucí u které jsem byla ráno já a řekla mi, že reklamace trvá 3 měsíce, že to trcá 10 dní!!! Tak chápete to?Já už ne raději!

lenkacar
3. zář 2009

tak je třeba si skáknout na vodečku a uvolnit se ..dají včera jsem koukla jít prodávat do lahůdek jak to nevyjde

nadis.h
3. zář 2009

Já mám doma plno flašek co nosí přítel domů od pacientů a on 8 let nepije. Ale mě alkouš nechutná. Je mi hned šoufl od žaludku. 😝

lenkacar
3. zář 2009

asi jim zahrozil pěstí ..je to síla a nedovoláš se nikde ..nadi jen klid

nadis.h
3. zář 2009

Však už to neřeším. To nemá cenu. Dnes jsem se ujistila co je to za super službu a příště raději ty peníze dám do toho, že sednu na autobus a odvezu to osobně než platit za to, že mi to ztratí. 🙄

lenkacar
3. zář 2009

jo nadi a jak vim že maj dojít peníze tak jsem jako na trní a volam pořád jestli už to poslali ..já to znám

nadis.h
3. zář 2009

No já netušila, že 2 ze dvou různých adres se to ztratí. Pochopím jednu.Stane se, ale obě je moc.A ještě dopis ze třetí jiné adresy k tomu. To je fakt k smíchu.

blazenkaa
3. zář 2009

ahojky divošky jakpak je ?
Leni co mimíska jakpak ti je

ivanau
3. zář 2009

Čau kočeny, tak hlásím 17 zralých vajíček, všechny oplodnili a chytlo se 10, takže máme 10embrijek 😵 Jiank břicho furt bolelo i přes brufen a nafouklý, tak jsem tam volala a že mám dojet na ultrazvuk, tak mě začíná hyper., hned mě něco píchli a mám na to chodit každý ráno až do pondělka, mám ležet, nechodit, dál hooodně pít a 2x denně vypít nutrudrink, že bílkovina přetáhne vodu zase do krve...ležím poctivě, piju, tak snad to bylo včas, dostala jsem tu injekci už včera u OPU a dnesk zas, tak snad se to zabrzdí...

lenkacar
3. zář 2009

ivo achjo tak se ti to rozjelo ,no to se ale dalo čekat ,jinak gratuluji k úrodičce jen tak dál ,ono kultivací ještě něco odejde ,ale furt je z čeho brát 😉

lenkacar
3. zář 2009

blaži já se cítim jako furt stejně jenom žeru a je mi dobře ..takže jako nevim 😀 😀 😀 pokaždý mě bylo blbě a bolelo mi v břiše a pipce tak si vyber čim to bylo ..

ivanau
3. zář 2009

Jo asi dalo..tolik vajoch..i doktor říkal, ale byl moc hodnej všecko mě zase vysvětlil....snad se to trošku zlepší,dodržuju co řekl a uvidíme

lenkacar
3. zář 2009

já nad tim moc nepřemýšlim jasně že se hlídam a netaham nic ,ale jako si nic nepřipouštim jestli mi rozumíš..minule jsem si hladila břicho a povídala si a tak ,i jsem si hledala těhu věci ,tak třeba tohle nedělam

lenkacar
3. zář 2009

možná bys mohjla napsat do diskuze hyperstimulační syndrom..tam se holky i ptaj na něco já vše nevim 😉

ivanau
3. zář 2009

Radši to nebudu moc rozmazávat, prostě to tak je a basta, u Dr jsem byla, budu tam každý den, tak se nechci stresovat...

lenkacar
3. zář 2009

já myslela holkám poradit s tou vodou v bříšku

lenkacar
3. zář 2009

z toho se nestrresuj vůbec jsi holka šikovná podchytilas to včas ,jakm se toi rozjede pak nechtěj udělat ani transfer

ivanau
3. zář 2009

Ajo jako já jim mám poradit, no nevím jestli vím něco víc 🙂 ok mrknu tam

lenkacar
3. zář 2009

no ty poradit 😀 😀 😀 😀

lenkacar
3. zář 2009

holky celé odpolko leje ..tak to se manža brzy vrátí z natírání nic nebude ,škoda jeho volna v práci ,prej už měl nějakej představenej problém..tovíte samá kontrola