IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
3. zář 2009

Koukala jsem tam na tu kočenu s tím nafouklým bříškem, tak tak to naštěstí nemáma a snad mě ti mine...vaječníky mám 7cm...jinak říkal Dr., že embrijkům se OHSS paradoxně dost líbí

lenkacar
3. zář 2009

tak jsem aspon utřela prach a můžu pozvat bratra na pokec ,on je po mamce hroznej savič ..ta jeho sterilita mě deptá .. 😀 😝

lenkacar
3. zář 2009

taky mi říkal že je často úspěch ,u mě bohužel nebyl ,ale tobě bych to moc moc přála

lenkacar
3. zář 2009

já měla taky 10cm vaječníky ,hnus blé ,jsem ráda že jsem už ok a mám strach z nové stimulky a ze všeho a tak pokud tohle nevyjde ,bud nikdy nic a nebo rok pauza

lenkacar
3. zář 2009

jsem strašně ráda ,že ted jsem v pořádku a nic mi nebolí

lenkacar
3. zář 2009

tak je tu živitel tak mizim papa

ivanau
3. zář 2009

Ok díky moc pá, jako čůrání je peklo 🙄 ale co hlavně ať embrošci prosperují a já se srovnám, doufám, že to trochu zarazí ať se to nerozjíždí...

lenkacar
3. zář 2009

čím víc budeš pít tím líp se ti bude čůrat musíš to přepít a taky mín bolí hlava

blazenkaa
3. zář 2009

ahojky kočičky jste tu některá

blazenkaa
3. zář 2009

no tak nic jdu hají pa holčičky

milana7
4. zář 2009

Holky, já už 2. den špiním, MS to ještě úplně není, ale víkend před námi a já mám začít stimulovat na IVF. Jít na to nebo počkat, až začnou měsíčky úplně??? ☹

lenkacar
4. zář 2009

ahoj ,musí to být červené

lenkacar
4. zář 2009

špinění se nepočítá ,jsou to nervy co? 😀 😎

lenkacar
4. zář 2009

holky u nás včera lilo a dneska bude pokračování hnus počasí .. 😝

milagross
4. zář 2009

Ja hlasim u nas docela roztazeno i Oskar vyjde-myslim 😀

milagross
4. zář 2009

Ach ne Iva 😖 Ale neboj se nic pij,pij,pij cajik cely slij,hodne curat jdi preji krasne dny 😀

wrtulka
4. zář 2009

Ahojky holky🙂
Ivan koukám že se ti rozjel OHSS ☹ tak snad ti ho brzo skrotěj!!! 10bojovníčků je nádhernej počet moc velká gratulace 😵 😵

daja.w
4. zář 2009

čus holky 🙂
Ivi jéjda to je úrodička krásná 🙂 no snad ti OHSS hned přejde a budeš ok tak hodně pij a bud v klídku 😉
Holky tak včera jsme byly na pivu a na vodečce 😀 trošičku mě bolí hlavička,ale dobrý a to se mě moc nechtělo jenže manža odedneška má manža pohotovost až do dalšího pátku a to nesmí pít 😉

ivanau
4. zář 2009

Ahoj holky, tak po injekci a zase v posteli, musím ale říct, že večer mě bylo teda ouvej, ale dnes je mě líp, asi ty injekce, hodně pití a nutridrinky...no budu pečlivě pokračovat dál...zítra budu volat jak bojují embrijka, tak snad se jim daří...

daja.w
4. zář 2009

Ahoj Ivi to je dobře že už ti je o něco lépe jen pokračuj v pití a odpočívání a vše bude v pořádku a neboj prckové to zvládnou na jedničku vždyt jsou po mámě bojovníčci 😉

wrtulka
4. zář 2009

Ahojky Ivan.
Tak uvidíš naštěstí je dlouhá kultivace takže máš čas se dát dokupy a připravit miminkům pokojíček 😵

ivanau
4. zář 2009

Daji díky...jdu se hned pořádně napít, manža mě ustlal v obýváku, tak čučím na telku a nouťas mám v pelechu...

dadous
4. zář 2009

ahoj kočičky, tady je dneska faakt hnusně 😝
jo jo ivi, lej co to da 😀
dajo ty si nedaš pokoj s vodečkou 😀

daja.w
4. zář 2009

Ahoj Dado no když je tak dobrá 😅 😀 ale já jí dlouho neměla zase a zas dlouho mít nebudu 😉 😀 a co ty mamino jak je? 🙂

dadous
4. zář 2009

no u mě, až na maly bolesti všechno OK 😅

daja.w
4. zář 2009

tak hlavně že OK a copak máš za bolesti

dadous
4. zář 2009

ále, bolí mě v kříži jako na mrchu 😝 a občas v podbříšku, ale si furt říkam, že se mi roztahuje ta děloha 😅

daja.w
4. zář 2009

no to určitě se roztahuje dyt si tam prcek dělá provizorní pokojíček 😉 a kdy jdeš k dr když tak mu to radši řekni at je jistota 😉

lenkacar
4. zář 2009

dadu a dají čauky ..u nás leje

dadous
4. zář 2009

jo řeknu jdu až 15tyho 😖
čau lleni tady zatím neleje, ale je tady hnus a zima 😝 jak je?