IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
4. zář 2009

ahojky tulik taky jsem něco takového slyšela ,ale to se snad dá zablokovat přímo v telefonu a nic se za to neplatí

blazenkaa
4. zář 2009

a jakpak jsou na tom mimíska kdy si pro ně jdeš

koblichzek
4. zář 2009

Ahoj kobylky 🙂
Leni, nic si z toho nedělej. Já budu aso patřit mezi ty, kterým i přes těhu se ta prsa nikdy nezvětší. U mě pořád plochodrážník 😀 😀

ivanau
4. zář 2009

Holky koukaly jste teď na 2ku? Bylo tam o IVF jak ty naše embrijka vytváří, jak se množí...jéé já bulela jak želva 🙂 než bych vám to ale napsala tak by bylo potom

koblichzek
4. zář 2009

Jé, tak to je škoda.
Ivuško moc gratluji, papej taky hodně jogurty

lenkacar
4. zář 2009

čus holky tak přestala ,asi se lekla těch policajtů,furt psala že je karolina a že si chce psát sms atd..nevim co jiného atd.. 😀 😀 😀 😀 😝 ,ne podle stylu psaní i vyzvánění a že tio to utne když zkoušíš ty tak je to ta opinda od souseda na chodbě ,vladís řikal že jí včera potkal z bednou velikou ,jestli jí on nevyhodil,tak ted jsem ho viděla souseda kukátkem že dává do výtahu postele manželský a řiká holce že je dá do sklepa a byl nějakej vytočenej
,

lenkacar
4. zář 2009

tak už je mi to jasný ..jen si ještě počkam až uslyšim rachot a jsem na správný cestě 😉

koblichzek
4. zář 2009

čus Leňus. Nechtěla bys ty příznaky nějak brzy? 😀

lenkacar
4. zář 2009

kobli a víš že chtěla 😀 😀 😀 😝

koblichzek
4. zář 2009

Vím 😀 😀 . Je mi to jasné. Kdy budš testit?

lenkacar
4. zář 2009

kobli až 10den takže 10.9. 😀 😝

koblichzek
4. zář 2009

Hele 10 den je 10tého. Třeba je to znamení.
Si představ, že já jdu na genetiku 9.9.2009 v 9,00 hod. Dost děsivý 😒

lenkacar
4. zář 2009

jé ivo tak to ses pokoukala vid taky mám ráda tyhkle dokumentíky

lenkacar
4. zář 2009

kobli ještě že tam nemáš devaterčata to by bylo hrůzné 😀 😀 😀

koblichzek
4. zář 2009

😀 😀 😀 ale byla bych slavná 😀 😀 😀

lenkacar
4. zář 2009

myslim že byses už houpala na větvi z toho 😀 😀 😀

lenkacar
4. zář 2009

ba ne ,rozdala bys je koníkářkám 🙂

koblichzek
4. zář 2009

Jo, to bych udělala. Klidně. Ale mám jen jedno - zaplať pá bůh za něj. Je to už teď náš miláček 😵

lenkacar
4. zář 2009

kobli já raději jdu směr postel ..papa

koblichzek
4. zář 2009

Pa tak a jsem tu sama - se bojím, kde jste kdoooooooooooo ☹

dadous
4. zář 2009

no a tase jste v čoudu 😠 😀

koblichzek
4. zář 2009

Nejsme, já jsem tu

ivanau
4. zář 2009

Já zase taky 🙂

koblichzek
4. zář 2009

Ahoj Ivuš, jsem ti psala, ať jíš hodně jogurty a sýry

ivanau
4. zář 2009

Kobli díky....snažím se mít fakt pestrou stravu...hlavně se snažím si zvýšit příjem těch bílkovin,jak říkali, takže i jogurty, sýry, šmakouny...

koblichzek
4. zář 2009

To je dobře. A ET bude tedy kdy?

ivanau
4. zář 2009

Kobli napsala jsem ti omylem do OHSS. Jinak ET nevím, má být v pondělí nebo v úterý, ale musím v pondělí na ultrazvuk jak to bude vypadat...

koblichzek
4. zář 2009

Já tobě taky 😀

ivanau
4. zář 2009

Zjistilas to ten čtvrtý den? Já doufám, že když mě dávají každý den injekci...no nevím...vlastně jsem první dostala u OPU. Jako je mě teda líp než včera..

koblichzek
4. zář 2009

Né, třetí a hned jsem volala dr. Ten řekl ať přijdu a rovnou mě poslal do nemocnice, no a ten čtvrtý to bylo ještě horší. Ale pak byla postupně hrozná úleva.