IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. zář 2009

a to už možná bude z domu,třeba si najde nějakou nevěstu 😕

meduna
autor
5. zář 2009

tak čusík a rozhodni se pro dvě 😉

dadous
5. zář 2009

jee medu at už si ji najde 😅 klidně i ženicha, ale už by mohl jít do světa 😕

ivanau
5. zář 2009

Teda vy mě nahlodáváte... 🙂

meduna
autor
5. zář 2009

ty vole prej ženicha,by sis pak vyrvala vlasy z hlavy 😕 a měl už nějakou babu myslíš?

dadous
5. zář 2009

joo ivi ja bych dala taky dvě

katy81
5. zář 2009

holky máme se vážně fajn,je to super,malá je kouzelná,jsme z ní paf,ale teda je to nezbeda pořád mě kope a hlavně navečer a najít polohu na spaní je problém aby se jí líbila 😀 občas tvrdne břicho,ale ok 😀

medu,NT+ je speciální utz-projasnění šíje a zjištění nosní kůstky a cosi dalšího+rozbor krve-dělá se to do 14tt a je to lepší jak triply,ale není to hrazený pojištovnou

dady spíš bude chodit balit koc na sourozence 😉 😀

meduna
autor
5. zář 2009

ni Ivi je to lepší dát dvě,máš větší šanci na otěhotnění

ivanau
5. zář 2009

Je to tak těžký.. 😢 .budou snad i mrazáčci a ti by kdyžtak byli určitě dva, pokud se nepodaří, jenže je mě jasné, že se může stát cokoli a mrazáčci to nezvládnou.

meduna
autor
5. zář 2009

jo o těch triplech jsem slyšela jen samé špatné zprávy,docela dost nepřesné a plno holek je vyblázněných potom

ivanau
5. zář 2009

A vy máte pokaždé dvě?

katy81
5. zář 2009

ivi,já mám 160 a mrkla jsem Ti do albíka a máte taky problém u chlapáka tak to jak my,a měla jsem taky 2 a nakonec čekáme jednu

dady,já měla ty vaječníky mega velký a to až do 20tt a nakázáno dr. skoro nic nedělat a hlavně neběhat

dadous
5. zář 2009

no ja mu kočar nesvěřím 😠
jo medu měl, na zakladce, a od ty doby jsem ho s holkou neviděla 😀

dadous
5. zář 2009

no tak to my už i vesele souložíme, ale vaječníky mam asi normoš 😅
ivi, u nas taky problem u chlapa, daly dvě a je jedno 😵

meduna
autor
5. zář 2009

chudák,asi se dostal kopačky a teď nechce babu ani vidět 😝

ivanau
5. zář 2009

Díky holky jste hodné, nějak se bojím, aby se to zvládlo...tak zítra pá snad se potkáme

meduna
autor
5. zář 2009

no vy se máte,u nás je manža plodný jak býk a já ne a dostala jsem jich už i 6 a prd 😝 😝 😝 😝

dadous
5. zář 2009

no medu, vždycky řika že jede za kamoškou, nabo že byl u kamošky přes víkend, ale my žadnou ještě neviděly 😀

ivanau
5. zář 2009

A měly jste obě prodlouženou kultivaci? Se od vás nemůžu odtrhnout 😀

dadous
5. zář 2009

cože 😕 ti daly šest mimin 😕

ivanau
5. zář 2009

6??? 😕

meduna
autor
5. zář 2009

jo 6,ale to bylo v roce 95 a pak byl zákaz,že snad nejvíc jen tři můžou

dadous
5. zář 2009

ivi, my se taky baly jít do dvou, ale pak jsme se stím tak smířily a už se docela i těšily na dvě , a když řekl dr že je tam jedno, tak bylo malinko zklamaní, ktery teda za chviličku přešlo 😀

meduna
autor
5. zář 2009

já prodlouženou ještě nikdy,protože není z čeho prodlužovat 😖 a to jsem kvuli tomu jela do Čech na oplodko,protože tady to nesněj dělat tu prodlouženou,ale to jsem nevěděla ještě,že nevykvoku tolik vajuch a tak mi v Česku taky nebylo co prodlužovat

katy81
5. zář 2009

dady,teda 😕 😕 já nesměla ani pomale zrychlit aby nepraskly(měli 12cm a 15cm,pak se zmenšovaly ale pomale) takže sex do 20tt néé a teď už můžem,ale tak nějak se bojíme,tak nic 😀

ivi,určo si to rozmyslite 😉 my měli dvě a nezbyli mražáčci-u nás zamražují jen extra kvalitu,protože by to horší nemuseli zvlásnout

medu,jo proto jsem chtěla na NT+ a 1400kč mě za to stálo,viděli jsme mimi a byla jsem klidnější a triply teda taky ok,ale holky co jim vyjde špatně posílají na plodovku a to bych se hodně bála,přeci jen riziko je

dadous
5. zář 2009

plodovku taky nechci 😠

meduna
autor
5. zář 2009

ale tady u nás musíš na plodovku myslím,když je ti víc jak 35 😕

katy81
5. zář 2009

ivi,jo jo určo prodlouženou kultivaci,je to lepší-ono se to ten třetí den může změnit a začnou hodně růst třeba ty co předtím nic. My bysme taky klidně brali dvojčátka,ted na poprvé,no na podruhé(jako když bysme chtěli druhé dítě) je to takový ošemetnější 😉

medu,jo jo v Německu to je zakázaný,jsem viděla dokument o tom,teda se nedivím že jezdí do Čech

dadous
5. zář 2009

medu nemusíš nic, všechny tyhle kontroly a ultrazvuky jsou dobrovolny, dr ti to jen doporučuje

katy81
5. zář 2009

myslím že ji doporučují,ale přikázat ti to nemůžou né?můžeš odmítnout,já bych odmítla,tak jsem věděla že do NT jdem a kdyby něco tak to nechám na velkej utz a 3D