IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. zář 2009

😀 už umíš vařit, bo co? 😀

blazenkaa
7. zář 2009

ahojky kobylky hlásím se tu po dlóóóóóóóóóúhédobě a pěkně jste mi utekli o mnoho stránek dál to snad ani nedočtu vzala jsem to jen tak letmo převážně teď u konce
Mili je mi to líto s těhulinkováním ale příště to bude určitě lepší

milagross
7. zář 2009

Holciny dekuji vam vsem za pozitvni povzbuzeni.Jasne ze ten ro k utece jak voda.My jsme se stejne uz predtim rozhodli ze ted nic podnikat minimalne 1,5roku nebudeme.Chceme adoptovat holcicku a konec koncu nam bylo zdeleno ze mame realnou sanci jeste letos tu holcicku dostat.Takze se moc tesime.Samozrejme tohle vse musi take odeznit,boli to,ale snad az bude ta holcicka tak to vse preboli 😀 😀

milagross
7. zář 2009

Jo,jo snad se dnes vecer zadari.Chci delat zapecene palacinky se spenatem a kurecim masem 😀

blazenkaa
7. zář 2009

Jé Mili moooc ti to přeju aspoň s tou adopcí uvidíš že až vám to výjde tak pak určitě otěhotníš na to tata

dadous
7. zář 2009

jo to je mňamka 😵

daja.w
7. zář 2009

Jé Mili to je krásný tak s malou to určitě hned přejde moc Vám to přeji 🙂 a pak to půjde samo uvidíš budete mít malou a nakonec budeš pak i těhulkovatět 😉 🙂

blazenkaa
7. zář 2009

tak to by jsem si taky dala Mili akorát bez toho špenátu to já moc nemusím 😲

milagross
7. zář 2009

Dadi nevim jeste jsem to nedelala,ale kdyz rikas 😵

blazenkaa
7. zář 2009

Dadous a co ty jakpak je už aspoň pěkně kyneš na bříšku 😉

milagross
7. zář 2009

To my spenatek jojo a kdyz je tam dostatek cesnecku hmmmmmmmmm,mnam 😀

dadous
7. zář 2009

pupík je pořad stejnej 😀 jsem hodila další foto do alba 😅

dadous
7. zář 2009

jo ja špenatek taky ale jen ten listovej 😵

blazenkaa
7. zář 2009

tak česnek to já můžu taky a i na kila ale můj žlučník to nesnáší ale přecejenom si to neodpustím .
Mili a jak stará bude ta holčička jestli se mohu optat

milagross
7. zář 2009

Teeeeda Dadi a kde je mekke?Vzdyt tam vydim i svalstvo.Mas krasny brisko 😉 😉 😵 😵

blazenkaa
7. zář 2009

no máš krásné bříško koukám že to už je 13 týdnů to to letí jako blázen .Ani se nenaděješ a půjdek rodit jak to letí

dadous
7. zář 2009

😀 no jo ja jsem jeden velkej sval 😀

dadous
7. zář 2009

blaži 12tt, ,a, to tady blbě nastaveny 😅

milagross
7. zář 2009

Ma bit 1 nanejvys 1,5 roku stara.Myslime ze uz ji maji i pro nas vybranou tak nejak nam to naznacily 😀 My uz to vedely pred oplodnenim ale jeste jsme to zkusili.

dadous
7. zář 2009

jee tak to budeš mít mili bez prace a bez bolestí 😅 to je hezky, že budete adoptovat, ja bych na to asi neměla 😕 moc vam to přeju

blazenkaa
7. zář 2009

jé tak to bude krása určitě se moc těšíte že.Jak dlouho to teď trvá když se o to začneš zajímat až do toho to stádia cojste teď vy

blazenkaa
7. zář 2009

a já jsem si myslela dadous že v albíčku bylo 12 tt a to si nastavuje každá sama nebo jak to je

dadous
7. zář 2009

jo v albíčku mam 12tt, fotila jsem včera, ale vedle nicku mam 13tt, a to je špatně, ale to je fuk 😅

blazenkaa
7. zář 2009

to je pravdahlavně že ti je dobře a mimi je zdravé.Kdyjdeš na kontrolu s dadouškem

koblichzek
7. zář 2009

Ahoj holčiny. Dadoušku - to je nádhera 😵 . Jdu Vás dočíst

blazenkaa
7. zář 2009

ahojky Koblíšku

blazenkaa
7. zář 2009

a jakpak na tom je Lenička už testila?

dadous
7. zář 2009

blaži příští utery, už jsem cela nedočkava, aby bylo vše OK 😵
ahoj kobli a co ty, seš taky OK?
leňa bude testit asi ve čtvtek

koblichzek
7. zář 2009

Dadoušku celkem jo, už mi ani nebývá moc zle, ale jen pomyslím na maso tak 😝

blazenkaa
7. zář 2009

vůbec v tom nemám přehled tak jsem to začla dočítat a je o nejakých 15 stráne k 😕