IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
7. zář 2009

Daji nemozne!!!!!!!!!!!!Jak se ti to povedlo??????????? 😀 😀

ivanau
7. zář 2009

Lenčo tak radši odpočívej...

I za nás vše vyřídili v Caru.

Mě je furt takové vedro, asi z toho utrose, manža brble, že je tady zima, prej už je mu divně. Jako jestli ještě on se nachladí, tak mě fakt mrskne. 😠

koblichzek
7. zář 2009

Ten utrouš je holky fakt svinstvo. 😠

blazenkaa
7. zář 2009

Mili to doufám že to nebude vadit snažím se dát dohromady mám rýmu jako blázen a kašlu jako nejakej 100letej tuberák no hrozné jako by jsem vykouřila 80 deně
teda Daji ty jsi kouzelnice

ivanau
7. zář 2009

Od té doby co si to dávám je mě vedro a mám i rudé tváře 🙂 tak to asi bude z toho

milagross
7. zář 2009

Ja brala utros 2 tydny a bylo mi mizerne na vsechny strany a 4 tydny mam ted uz duphaston a super 😀

daja.w
7. zář 2009

Mili nevím samotné mě to nejde do hlavy 😀 ale jsu ráda že byl pod tým polštářem 😀 asi jsem se chtěla rozvádět teda jako ve snu 😀 ale že by se mě teda něco zdálo 😅 no asi čaruji 😀
Blaži zavčas se vykulíruj taky si myslím že to není dobré aby jsi při stimulce byla nemocná

koblichzek
7. zář 2009

No bláži, tak se hezky poťte s manžou, ať to rychle vykulíruješ 😉

blazenkaa
7. zář 2009

To jsem vám holčičky ani neřekla v úterý nám do baráku vlezla myš no kdyby jste vyděli jak já jsem tu řádila

milagross
7. zář 2009

Holky tak ja jdu varit 😝 😝 😝 😝 Pak se vykoupat oholit,umyt hlavu atd ,proste zkraslit na zitra at jsem krasna do nemocnice 😖

blazenkaa
7. zář 2009

Mili tak ať ti to tam uteče a moc tě to nabolí a dlouho tě tam nedrží .Uvidíš určitě to bude dobrý

koblichzek
7. zář 2009

Mili tak ty nakonec do té nemocnice jdeš?

blazenkaa
7. zář 2009

Koblíšku s manžou toho moc nevypotím třeba tento týden mám noční a manža jen dva dyn raní a když já budu zase o víkendu doma tak zase on má noční to je děs mi se moc nesejdeme tak teda jedině s nějakým sousedem že by jsem to vypotila ,ale zase tu je jen jeden soused a tomu je teprve 19 let a to pro mě moc teda není 😉

milagross
7. zář 2009

Jo Kobli zitra mam nastup v 9.30h.Jdu na revizi a odstranit myom.Vim ze vse bude ok jen se bojim aby mi nevzali te delohy moc 😀

daja.w
7. zář 2009

Mili tak at to máš rychle za sebou a at to dopadne dobře a at tě tam nezlobí 😉
Já taky zase mizím musím uklidit a pak se natáhnu nějak mě dnes hodně bolí záda ☹ tak když tak večer juknu zatím pá kočenky

koblichzek
7. zář 2009

No Mili, tak držíme palečky. Pak dej určo vědět.

Bláži 19 je fakt málo. To je takové puberťácké kuře. 😀

milagross
7. zář 2009

No Blazi???????????????19 let???????????Treba by jsme jeste koukali co umeji dnesni mladi hosi 😀 😀 😀

blazenkaa
7. zář 2009

Mili jen se neboj oni si dají pozor aby ti jí nevzali moc i když ty dr . u vás to jsou koumáci .Neměla by jsi lepší jít na tu operaci tady u čechách

koblichzek
7. zář 2009

No Mili, to je fakt. ti vaši experti tam. Bláže má pravdu.

blazenkaa
7. zář 2009

to teda jo ,i kdyyž , kdyby mu bylo o takových 7 let víc aspoň nedala bych se jako svobodná bezdětná moc přemlouvat je to moc hezký klučina 🙂,ale nevím nevím dělá u pohřební služby 😕

milagross
7. zář 2009

Tak ja padim pa,pa.Vecer jeste juknu

koblichzek
7. zář 2009

Bláži třeba je úchylnej a hledá si tam partnerku - fuj já jsem nechutná. To je černý humor 😀 😝

blazenkaa
7. zář 2009

taK PÁ mILI JÁ TU UŽ VEČER NEBUDU JDU MAKAT TAK AŤ TI TO DOBŘE DOPADNE

blazenkaa
7. zář 2009

tada kobli ty jsi blázinek ale zrovna oni¨pohřebáci to jsou naši známí a on to je jejich příbuznej a poškole nemohl nic najít tak nežli něco najde tak může dělat u nich

blazenkaa
7. zář 2009

kobli doufám že ty mi taky neutečeš jako ostatní

koblichzek
7. zář 2009

Tak to jo, ty jo, ale já bych to dělat nemohla. Už tak mám panickou hrůzu ze smrti. Ty lidi obdivuju, že pak můžou normálně fungovat

blazenkaa
7. zář 2009

tak jak tak koukám tak už jsi mi taky utekla tak že jsem tru zase zůstala sama

blazenkaa
7. zář 2009

tak to já by jsem tam taky nemohla dělat ,ale jako malá jsem byla vždycky zvědavá,ale teď ani náhodou spíš se toho bojím

blazenkaa
7. zář 2009

a co ve škole jak se na to tváší kolegové ?a co dětičky jsou hodní ,už jsi jim to řekla ?

koblichzek
7. zář 2009

Fůj, to prostě ne, to bych radši někde bouchala ve fabrice od nevidim do nevidim.