IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
9. zář 2009

silikony nemám,ale jednou už jsem byla odhodlaná,že si ty moje nechám kapánek přifouknout,je to asi 6 let,to jsem ještě neznala Romana a pak když jsem ho poznala,jsem se na to vyprdla,hučel do mě ať na to nechodím

meduna
autor
9. zář 2009

Lenko to nemůžeš vědět,kurňa ještě nám neodzvonilo néééééééééé

lenkacar
9. zář 2009

hele moje teta si je nechala tam co vondráčková a pak se vyflákal na tu speciální podprdu a po pár letech má větší věšáky než já ... 😝 ,takže medu silikony nebrat

meduna
autor
9. zář 2009

a ty jsi testila a před Vládísem děláš mrtvého brouka?no ale proč

lenkacar
9. zář 2009

já vim medu musim se z toho nějak zase vyškrabat

lenkacar
9. zář 2009

protože by mě zabil ,protože chce být u toho ,minule mě za to hrozně moc seřval

lenkacar
9. zář 2009

tak já mizim ,měj se hezky zatim

meduna
autor
9. zář 2009

no tohle zasraný škrábání nenávidím,proč musí človék dostat tolik ran po hubě?

meduna
autor
9. zář 2009

no jo ale musí to pochopit,že ty jsi napjatější jak on,je to o tvém těle,ne jeho.

daja.w
9. zář 2009

Holky ježka nebrat to by jste měly rozpíchaný kozenky 😀 je jedno jestli malý nebo velký a silikony nee je to škoda peněz 😉
Jsem si pustila Asterixe a olimpijské hry 😀 dobrá prča 😀 nějak jsem potřebovala komedii abych se zasmála poslední dobou jsu nějaká přecitlivělá

meduna
autor
9. zář 2009

ahoj Dáji,no já si asi půjdu pustit za trnkovým keřem,nebo něco podobného,taky potřebuji kapánek uklidnit

meduna
autor
9. zář 2009

no to s těma silikonama byla blbost,ale byla jsem tenkrát nějaká taková nanicovatá,že jsem si chtěla něco na sobě změnit,ale dnes jsem ráda,že jsem to neudělala

lenkacar
9. zář 2009

medu ještě k těm kozkám ,teta toho tisíckrát litovala takže je dobře ,žes to pak ustála a nešlas do toho ,já bych do toho nešla ani omyl ..na mamograf se nemůže ,masáž srdce a podobně ..no ty volís ..a u sebe kartičku ,,bacha na silikony ,,to jsou dneska pořady to by jeden brečel 🙄

meduna
autor
9. zář 2009

no to by toho po mě zbylo až bych natáhla bačkory,korunky co mám na zubech po bouračce a silikony v penálu 😀

meduna
autor
9. zář 2009

Tak doufám,že dnes bude klidná noc a né jako včera,sousedka se rvala a hádala s jejím samcem 😖 ona není normální,asi bude i kapánek přiteplená,zazvonila na mě a chtěla zapalovač,tak jsem jí ho dala a už jsem chtěla zavírat a ona na mě tak divně koukala,že jsem jí ty dvěře přimáčkla rychle u rypáku. 😨

lenkacar
10. zář 2009

přeju všem hezký den ,medu ještě že jsi pohotová ,beztak tě chtěla ojet ..

tulik1
10. zář 2009

ahojky holky 🙂, tak jak leni? jeste na omdleni nebo jsi to zaspala? testni az v sobotu, to bude 12 den, tak uz to bude bud a nebo, ale nadeje stale zije 😉

daja.w
10. zář 2009

krásný den přeji všem 🙂 Medu určo tě chtěla ojet 😀 ale měla smůlu 😀

meduna
autor
10. zář 2009

ahoj babušice,tak dnes volňásek 😵 fuj hnuska jedna ještě mě ojet 😝

lenkacar
10. zář 2009

čus kynu v míse na spirály se skořicovým cukrem ,když už nejsem těhotná at jsem aspon nažraná.. 😀 😀 😀 ,dneska je docela dobře ,byla jsem ve městě okopčit životopisy a c vpondělí jdu na věc

lenkacar
10. zář 2009

medu to tak ..at si najde jinou babu ..

lenkacar
10. zář 2009

už vladíse od rána smskama připravuji na pohřeb ,tak mu k tomu kafi udělam aspon bochte 😀 😀 😀

meduna
autor
10. zář 2009

jaký,že to jsou spirálky co to budeš vypékati 😉

meduna
autor
10. zář 2009

jsem včera dělala halušky s uzeným a zelím,to bylo pak dělobušno u nás doma,ale včera mi zelí teda nesedlo,jsem měla furt v žaludku jakoby vítr au,au 😝

lenkacar
10. zář 2009

z toho těsta co jsem ti psala tuhle a udělam placku a posypu skořicákem a sruluju a nakrájim na kolečka a upeču a můžš polejt třeba bílkem s cukrem ,já tam nic nedávam jen pooleluju 😀 😀 😀 aleluja

lenkacar
10. zář 2009

já se na ně taky chystam ,už jsem si poslala pro uzený ,tak podle toho co dorazí tak budou haluzny

meduna
autor
10. zář 2009

no já měla pak po haluznách haluše na hajzlu 😝 ale ještě zbylo,tak to sežeru,ať mě to třeba rozerve 😀

lenkacar
10. zář 2009

no já je ještě nedělala tak aby z toho nebyla kaše.. 😕 😕 😕 já taky někdy vyrobim ,nevyrobitelné 😀 😀 😀

meduna
autor
10. zář 2009

tak na tom neni co zkazit,je to polovar z pytle 😀 hrcneš jen vodu a už to rveš přes haluškovač do vroucí vody a za pět min hotovo

lenkacar
10. zář 2009

ha haluškovač nemam ,co s tim?