IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
14. zář 2009

Je to Čekatelky na potvrzení těhu po umělém oplodnění a já napsala Čekatelky na potvrzení umělého těhu 🙄

lenkacar
14. zář 2009

a dyt je to fuk my tomu rozumíme 😀 😀 😀 😝

wrtulka
14. zář 2009

Ahojky Ivan..a ostatní 😉
Ivan jak je? Koukala sem že budeš testit koncem týdne 😉 tak doufám že tam budou //!
Ivan chtěla jsem se zeptat proč nemáte mrazáčky?

ivanau
14. zář 2009

Leni svrběj svrběj 😀 ale jsem 7den to je brzo a radši nemám test, koupím ho až zítra večer, testnu ten 9, kdyby náhodou, tak by duch mohl být co myslíš?

lenkacar
14. zář 2009

to jo to už by mohl být ducháček 😀 😀 😀

ivanau
14. zář 2009

😀 No jen aby... 😕 a co ty Leni? čekáš na mrchu a pak to vidíš jak? Je mě to tak líto... Myslíš, že už se neukážou? Ještě ani nešpiníš ne?

lenkacar
14. zář 2009

přes ty léky co beru dorazit nemusí řikal to doky ..ta divina to staví ,bolí mi břicho at už dojde mrcha a je konec konečně ...konec října imuno a příští rok se uvidí ..další křížek na krku ..

ivanau
14. zář 2009

Ach jo, ani ti na to nechci nic říkat, protože to stejně nevystihnu dobře. Třeba se něco dozvíš z toho imuna a trošku se srovnáš hormonálně, když bude pauza...

lenkacar
14. zář 2009

ivi už jsem v poho nepotřebuju utěšovat fakt ..víkend byl náročnej ,ale už jsem v klidu 😉

ivanau
14. zář 2009

Ještěže se dokážem vyhrabat z těch hromad h... a jít dám, ať je to včem je to. Jsi dobrá Lenči, jsme ráda, že je ti líp.

lenkacar
14. zář 2009

ivo ono nám nic jiného totiž nezbývá

ivanau
14. zář 2009

No, tak to máš pravdu 😕

lordik
14. zář 2009

ahoj holky, ja sem tady poperve, je tady nigdo po uspesnym KET?

lenkacar
14. zář 2009

je tady koblížek 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
14. zář 2009

Leni ahojky 🙂 takže testík je negativní ☹ moc mě to mrzí a tak jsem ti držela pěstičky,ale co se dá dělat takový je život,ted se dáš do pořádku psichycky i fyzicky pak to zkusíte znovu 😉

milagross
14. zář 2009

Zdravim vsechny jsem tu opet jen naskok
Tak Leni je to na dve veci co?Ale jsme fakt statecny zeny bozeny a at je to kruty nebo ne zivot jde dal 😠 Drz se,drzim pesti 😵 😵

dadous
14. zář 2009

ahojda, tak jen hlasím že medunka Kabaty přežila a frčej domu 😅 😵

lenkacar
14. zář 2009

tak to je dobře že je medu spokojená ..jo holky už jsem v poho .. 😉

dadous
14. zář 2009

to je taky dobře leni, tě obdivuju, jak to zvladaš, no jo ale vono nic jinyho nezbejva ,že 😕 jak to maš s prací?

lenkacar
14. zář 2009

zatim nevim dadu ..zítra pokračuju v obíhání a rozdávání telefonních čísel ,je to děsně ponižující ,ale co můžu dělat

dadous
14. zář 2009

to znam, dadouš to taky tak měl 😠 ted teda nastoupil do kolbenky, zatím 😅

lenkacar
14. zář 2009

spíš mi to nárazově přijde líto ,ale snažim se myslet do dálky ... 😉

dadous
14. zář 2009

u nas v úpraci, aby nemusela dal propouštět, tak holkam zavedla čtyřdení pracovní tyden 😅

lenkacar
14. zář 2009

tam odkud mě vyhodili že jsem furt chyběla kvůli ivf to taky zavedli a kdo šel jako první? ten kdo se moc ulejval 😝 😝 😝

lenkacar
14. zář 2009

já bych mohla do lidlu a do kaufu hned ,ale to je poslední štace 😝 😝 😝 😝

dadous
14. zář 2009

no tak na jednu stranu je to celkem logicky, že vyhoděj toho kdo často chybí, ale zrovna kvuli tomuhle je to nefer, jsou třeba lidi ktery jsou doma s ničím třeba měsíc, a to nikdo neřeší, taky je u nas jedna takova, akdyž propoštěla, tak vyhodila mamu s dětma, a tuhle svobodnou co furt marodí si tam nechala, tomu nerozumím 😠 a nejhorší je že ona zustavala doma třeba jen proto, že měla blbou praci tak se prostě hodila marod 🙄

lenkacar
14. zář 2009

dadu všude se hřeší na to že je velká nezaměstbnanost a s lidma se jedná jak z dobytkem a ještě si máš vše nechat líbit ,za tebou je zástup dalších ...jo je to hnus

dadous
14. zář 2009

to jo jen mě sere, jak se vybíraj ty, co maj vyhazov 😠 😀 hele taky jsme si vždacky v praci dělaly srandu, že kdyby něco, tak v kaufu a pod. vždycky berou a sejdeme se za kasou 😀

meduna
autor
15. zář 2009

Ahoj holky,hlásím se zpět v kobylkovně.Dnes tady zima jak v prdeli u vás to asi nebude jiné co?Na kabátech bylo super.Pořádný nářez 😎

lenkacar
15. zář 2009

medu a nezmrzla jsi tam?