IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
15. zář 2009

ahoj Leni,ne bylo to dobrý,jsem sebou pořádně házela 😀

lenkacar
15. zář 2009

to je přece třeba ne, si řádně zatančit a nebo zimou? 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
15. zář 2009

musím vás dočíst,nevím co tady bylo,jen na poslední straně něco s kasou a kauflandem 😝 😝 to musí být něco hrozného,to jsou chudáci ty pokladní

meduna
autor
15. zář 2009

no tak ta semnou taky trhala 😀 ale měla jsem dost hader na sobě.Ty vole ale těch lidí 😕 od dětí až po důchodce,to mě překvapilo,jsem myslela,že to tam bude samej vlasatec a nebyl

meduna
autor
15. zář 2009

Dadoušek je dnes na utz co?tfuj,tfuj,tfuj,plivance pro štěstí a aby věděla už co je to za překvapení,které se za pár měsíců vydere ven 😉

meduna
autor
15. zář 2009

tak to je síla,ten pablb doktor jak se choval k té j.cien 😠 jsem jako nepochopila,proč se tak hovadsky choval?

koblichzek
15. zář 2009

Ahojky všem.
Leni ☹ .
Medunko je fajn, že ses uvolnila. No ten doky a j.cien, taky jsem to četla a pán by měl asi změnit zaměstnání. je to hňup. To je podpora jak blázen 😠

Dadoušku držíme palečky a těšíme se na nové informace a fotečku 😵

daja.w
15. zář 2009

Ahojky všem 🙂 tak já mám nervy na krajíčku včera večer švagr spadl ze schodů 😠 totálně ožralej no hnus a ted lítám jak blbka na poštu bo má důchod a mě ho nedaj 😖 k doktorovy vyřídit sanitku do špitálu 😖 a ted čekám až dojede mě brzo z něho trefí 😠 😝
Medu tak to je fajn že jsi si tam užila a zapařila,jak říkáš taky bych tam čekala vlasatce,ale důchodce 😀 😀 ale hlavní je že jste dojely v pořádku 😉
Dado taky tfuj tfuj tfuj pro štěstí hlavně at je vše ok 😉 🙂
Taky jsem četla o tom dr. to je teda mazec určitě bych si to nenechala líbit kretén 😠 a už bych k němu nešla nikdy! 😠

koblichzek
15. zář 2009

Ahoj Dáji, taky by mě tam už nikdo nedostal. Takže není pravda, že ožralejm se nic nestane? Je to vážné? Nezávidím 😝

daja.w
15. zář 2009

Ahoj Kobli no není a není to taky poprvé co takhle spadl blbeček 😠 no nevím,ale nemůže vstát a motá se mu hlava tak asi něco s hlavou má 😠 no snad to nebude nic vážného,ale jen co se ztoho dostane tak at si mě nepřeje zněho udělám čtyři malý do školky 😠

lenkacar
15. zář 2009

dají ožralcio mívaj štěstí ,jak ten jak ho přejel vlak ..že ho to nevzbudilo co jak mu to ufiklo ty pařátky a měl zvednout ještě hlavu .. 😝 😝 😝

koblichzek
15. zář 2009

Dáji, tak to asi bude nějakej ten otřes mozku. Drž se

lenkacar
15. zář 2009

je to k nasrání když zaměstnaj druhý svojí blbostí ..achjo ,dají a co a práce? já nic zase jsem obchodila město a rozdávala jsem kontakty 🙄

daja.w
15. zář 2009

Tak už ho odvezly no saniták příjemnej jak vřed na prdely 😝 no co se stěma lidma děje fakt teda nechápu 😖
Leni práce nic,ale jdu dělat do restaurace asi od října,ale jako brigádně prozatím a ted jen výpomoc na akce,no mě se teda moc nechce běhat po městě a dávat kontakty příjde mě to ponižující jak svina,ale co naděláš nic prostě jen lítat a zhánět

milagross
15. zář 2009

Ahojky ty Daji muzu se te zeptat odkud pochazis?nejsi nahodou puvodne ze severoceskeho kraje?

daja.w
15. zář 2009

Ahoj Mili 🙂 ne já jsem z moravskoslezkého kraje

milagross
15. zář 2009

Zhaneni prace je fakt neprijemne.To ja driv kdyz jem obehla par obchudku s neporizenou se me vzdycky cmocnil skoro plac a jak rikate ponizeni ze jsem se otocila na pantoflu a sla domu.Je to hnus

milagross
15. zář 2009

Aha ja jen ze bys mohla byt dvojce jedne me zname a le to je teda totalka 😀 😀 😀

milagross
15. zář 2009

Holky jdu na okna.Za chvili je manza doma,tak at neco stihnu 😖

daja.w
15. zář 2009

Jo je to hnus,doprošovat se o práci a pořád nic jo taky to mám tak když příjdeš s nepořízenou tak je mě hrozně a hrozně mě je když jdu se ptát 😖 a pročpak sis myslela že jsu ze severočeského kraje?

daja.w
15. zář 2009

Ne Mili dvojče nejsu 😀 bydlela jsem až za Bruntálem a v Prostějově jsu už to bude 12 let 😀

meduna
autor
15. zář 2009

Ahoj Dáji,tak až se švagr dá do pořádku,hned mu jí pořádnou ještě vypal,dobytek co tak chlastá a ty máš krz něho nervy 😠 😠 😠 😠

meduna
autor
15. zář 2009

Mili a kdy jdeš do práce?

ivanau
15. zář 2009

Daji 🙄 to je hrůza, já su vždycky čertova, když se někdo takhle neukočíruje a hlavně, když tím obtěžuje i okolí.
Tak jsem byla venku, zakoupila jsem mamtest a ještě počkám. Jinak se chystám žehlit, manža už nemá co na sebe. 😅

meduna
autor
15. zář 2009

Ahoj Ivi a kdy se chystáš na tu akci testící?

ivanau
15. zář 2009

Asi zítra...9dpo ET bych třeba už ducha našla. Miloš se třepe na čtvrtek a já bych to ráda věděla dřív a byla připravená na obě varianty 😨

meduna
autor
15. zář 2009

tak vydrž do čtvrtka,ať se třepete s Milošem spolu 😉

meduna
autor
15. zář 2009

jdu položit na gauč moje stárnoucí tělo,jsem hotová,to zas byl víkend 😝 musím se dát do pucu 😉

meduna
autor
15. zář 2009

tak kdepak máme toho Dadouška?

lenkacar
15. zář 2009

ivi ještě vydržaj 😉 😉 😉