IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
16. zář 2009

Medu můžu říct Karlovi a udělá Ti lékařsku konzultaci visrtuálně. 😀 A strejdu Rotschilda bych taky brala. 😕

bamsmudla
16. zář 2009

Ahojte holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli jste některá po úspěšném transferu špinili. já byla na transferu 20.8. z krve mám potvrzené těhotenství, čekáme na srdíčko, ale začala jsem špinit. Jde ze mě hnědý crinone. Měla jste to některá?

nadis.h
16. zář 2009

Bamsmudla...Špiní hodně holek a většinou to nic není a mimi je v pořádku. Někdy je to z toho jak odchází druhé embryjko,někdy z roztahování dělohy a někdy se na to nepříjde proč. Každopádně bych určitě zavolala k doktorovi a poradila se s ním.

pribik
16. zář 2009

Ahoj holky, mám na vás dotaz a jako naprostý nováček v rámci této diskuze trošku tápu. Dnes jsem 13tý den po embryotransferu a včera jsem začala krvácet (jasná červená krev). Zajímalo by mne, zda máte některá zkušenosti v této obl. a dokážete prosím poradit. Nevím, jestli ještě mohu doufat, nebo už to zabalit? Máme za sebou 2 neúspěšné IUI a 1 IVF. Nevím, zda dál brát Utrogestan, nebo ne? Test mám dělat až v pondělí. Díky moc za názor.

bamsmudla
16. zář 2009

nadish moc děkuji za odpověď. Zítra jdu na ultrazvuk, tak uvidíme. doufám, že mimi bude OK.

nadis.h
16. zář 2009

Pribik 13 den po ET už by mělo být na testu "jasno".. Tak jestli nějaký máš tak ho zkus. Léky určitě žádné nevysazuj!!A na krev jdi i kdyby byl negativní test. Občas se stane,že holky krvácí,zabalí to a přitom těhu jsou! Držím palce. 😉

nadis.h
16. zář 2009

Bamm kdyby to bylo nějak moc, tak raději do CAR zavolej. Radši se zeptat 3x než 1x pozdě. 😉 Od toho tam jsou.

milagross
16. zář 2009

Ahoj bamsmudlo to je normalni jak psala nadis a take to byva z toho jak se tam mimi uhniduje.Toto rekl dr zrovna vcera me zname a ma to same co ty,tak neboj

milagross
16. zář 2009

pribiku ja bych uz volala k dr ten ti povi jak postupovat,prasky bych zatim nevysazovala a co se tyka te nadeje tak ta umira posledni

blazenkaa
16. zář 2009

ahojky holčičky prosím potřebuju radu poradítemi jestli můžete

milagross
16. zář 2009

Blazi a s cim? 😀 😀

meduna
autor
16. zář 2009

Blaženko a co je?byla jsi u doktora

blazenkaa
16. zář 2009

Mili beru proveru mám jí brát 17-26 den a dneska to je 25 a a předtím jem trošičku 2 dny špinila dneska to je už jako když jsem to dostala myslíš že to je normální měla by jsem totiž začít stimulovat

meduna
autor
16. zář 2009

tak ta Bláža chce poradit ale kde jako je? 😕 já jsem čistila ty naše dva dobytky morčecí,tak je zase na týden klid 😝

meduna
autor
16. zář 2009

Bláži zavolej do centra zeptej se,ale myslím,že se nic neděje

milagross
16. zář 2009

Jo tak Blazi ja nevim co je ta provera a zkusenosti s tim nemam ale pred stimulkou to prece musis dostat ne?Tak podle me budes ted mit mesicky a treti den zacnes stimulovat.

blazenkaa
16. zář 2009

ahojky Medunko už jsem to sem včera nějak nestihla cesta k dr. byla hrozná před hracem byla bouračka autobus s náklaďákem a v Týništi nad Orlicí frézovali dohromady jsem čekala hodinu tam frontu a ani jsem to tam nestihla

blazenkaa
16. zář 2009

asi tam budu muset opravdu zavolat přitom jsem tam včera už byla

meduna
autor
16. zář 2009

já ji dříve taky měla,ale to je už hooodně dávno,fakt pravěk 😀 Bláži,žhav founa doktorovi a ptej se

blazenkaa
16. zář 2009

tak já tam jdu brnknout teda

meduna
autor
16. zář 2009

to je jedno,je to tvoje tělo a tvoje IVF a ty máš právo vědět vše a co nevíš,protože nejsi doktorka,tak od toho jsou snad oni,tak founuj ať něco nezblbneš

milagross
16. zář 2009

Blazi okamzite hlasit co ti rekli,sice u toho delam jeste neco jineho ale obcas skaknu a juknu sem

blazenkaa
16. zář 2009

už jsem tu hlásím

lenkacar
16. zář 2009

čus jsem tu jdu dočíst

blazenkaa
16. zář 2009

poslední prášek provery už nebrat a začít stymulovat půlku prášku prednisonu a od zítřka pícháníčko gonalu

lenkacar
16. zář 2009

čus mě se blaži stalo to samé a odložili mi to po ...

blazenkaa
16. zář 2009

to jsem z toh blázen objednala mě rovnou na devátý den na ultrazvuk na středu ale devátý den je ve čtvrtek

blazenkaa
16. zář 2009

kolikátého je

milagross
16. zář 2009

HOlky padim nakoupit pa,pa

meduna
autor
16. zář 2009

hele co doktor to jiný postup,holky možná,že my víme víc jak oni už 😀 ,tak pojedeš ve čtvrtek