IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
16. zář 2009

No skoro doktor. Ale dělá tam rentgenovýho laboranta hlavně. Ale je tam jen s jedním doktorem vždy a dělají vše. Zašívají hlavy a ruce rozervaný apod chuťárny. 😝

lenkacar
16. zář 2009

to je hýml partie ..ten na tebe koukne a hned si tě představí jako kostru ..to můžeš bejt tlustá jak chceš..vidí tě vnitřním zrakem 😉

meduna
autor
16. zář 2009

no to je něco,fuj já vidím krev a mám nohy jak párátka 😝

nadis.h
16. zář 2009

V létě jezděj k důchodcům s infarktem jak 80i letý lítají pěšky na Sněžku... 😀 A zašívají rozsekané cyklisty...

lenkacar
16. zář 2009

no dámy pro mě by toto povolání také nebylo 😝 😝 😝 vidim krev sevře se mi pípa a jdu do kolen

meduna
autor
16. zář 2009

jako já jsem jela na kole a čumím na Romana jak jede a napálila jsem to do značky 😝 naštěstí jsem držela pohromadě,jen značka a moje hlava zaduněla 😝

nadis.h
16. zář 2009

Houby Leni. Pořád chodí a tahá mě za špíčky... 😒 Kéééž by mě viděl bez kůže a tuku. 😀

meduna
autor
16. zář 2009

já nenávidím i zabijačky,jak moje máma po mě chtěla ať zamíchám krev 😀 jak se spletla chudák,jsem začala brejkovat jak sviňa

lenkacar
16. zář 2009

medu ty jsi pako ..copak se čumí na vlastního manžela co? jsi normální...? 😀 😀 😀 😝

nadis.h
16. zář 2009

Medu sorry, ale tlemim se. :- 😀 😀 😀

Já bych taky blila pracovat na jeho místě..A že viděj občas fakt hnusárny... Proto pro ně seriály jako chirurgové apod jsou jak komedie ... to jen já u nich odvracím hlavu.. 😀

meduna
autor
16. zář 2009

tak si skákni k němu na rentgen a přání je spněno,neuvidí ani kousek špíčku 😀

nadis.h
16. zář 2009

To už mi dělal s mojim kolenem nabouranym. Ale tam jsme do sebe zajeli dost div jsme si nedali do huby. 😀

meduna
autor
16. zář 2009

to by bylo dobrý,kdyby měl úchylku a vystavoval si tě místo normálních fotek,tak jen snímky z rentgenu,a chlapi v práci,taky zdeformovaný povoláním, by tě tam okukovali a hmmm,ta je pěknáá

lenkacar
16. zář 2009

medu já čuram ještě že mám vložku 😀 😀 😀 😀 😀 😝

nadis.h
16. zář 2009

Ty woe medu drž pec..-- 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem si ted málem stříkla. 😀 😀

meduna
autor
16. zář 2009

no jsem se nějak zapoměla a koukala jsem na něho no,ale jak pak koukal on,když se ozvala ta rána.měla jsem hvězdičky,ale dělala jsem jako,že nic 😝

lenkacar
16. zář 2009

medu tě vidim jak děláš jako že nic a komoce jako vyšitá 😀 😀 😀

nadis.h
16. zář 2009

Já takhkle napálila do lampy na základce. Šmírovala jsem starší kluky na druhý straně, dělala že strašně čtu časopis a probrala se na chodníku.. 😀

lenkacar
16. zář 2009

já jednou sestřelila poštovní schránku a vysypalo se milion dopisů.. 🤐 🤐 🤐 🤐

meduna
autor
16. zář 2009

já mám zážitky od doktorů 😝 jednou jsem skákla na kozu a smeklo se mi to,nohy do praku,pípu venku a on jak mi stál mezi nohama,tak jsem mu najela přímo na hadici 😕 kdyby neměl kalhoty,bylo by už hotovo...a on,jééé pani se nám nějak smeká,je nějaká kluzká,jsem myslela,že se zakrtkuju

lenkacar
16. zář 2009

a mě při svatbě vypadly prsa ze šatů

nadis.h
16. zář 2009

No a dost ... 😀 😀 😀 😀

Já na tom večírku z kterého je ta fotka takhle vyšla se šatama zastrčenýma a vyhrnutýma v tangáčích.... 😝 To mi moc vtipno nebylo před 500 kolegama ... 😀

meduna
autor
16. zář 2009

a taky jednou,jsem šla na operaci a předtím jsem šla na vyšetřovnu,máma mi koupila u rýžojedu nové kalhotky,jenže,nit a jehla asi to tam nějak neklaplo a já stojím a doktor se furt usmívá,tak jsem si myslela,že jsem asi tak pěkná a má pro mě jen krásný úsměv,ale ejhle já sepodívám a milé kalhotky totálně v prdeli,kolem pasu jen guma a ten zbytek visel dolu,trapas jak svině

lenkacar
16. zář 2009

prostě jsem na sebe nesehnala podprdu bez ramínek tak jsem šla bez a při podpisu se to vyvalilo ven 😕 😕 😕

nadis.h
16. zář 2009

Ty woo ale Medunka s doktorem vede.. 😀 😀 😀

nadis.h
16. zář 2009

já tady brečim... 😀

meduna
autor
16. zář 2009

jako u podpisu ,hup a na papíře kozáci jo? 😀 😀

meduna
autor
16. zář 2009

tak to mě se nemůže stát,já na první svatbě měla vatu v podprdě ☹

lenkacar
16. zář 2009

no medu víš jak 50lidí v sále začlo řvát smíchy a a to ještě předtim vladís nereagoval že mi má dá pusu a nic stál jak trubka a nic tak jsem ho vzala za to sako otočila k sobě a políbila a to už všichni leželi smíchy ..taková roztomilá svatba

lenkacar
16. zář 2009

to jo skok na kozu vede , ale tangáče taky dobrý