IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
17. zář 2009

Ahojky holčičky snažím se vás ještě dočíst nějak moc jste toho nakecánkovali .Teď jsem dorazila byla jsem u kamarádky se podívat na mimi

lenkacar
17. zář 2009

blaži ty se chceš asi nakazit vid ..mimískem,jo kdyby to tak šlo co? nám včera volala kuřba že už je po porodu celkem fit ,bolelo jí břicho a v zádech ,malá měla 4kg a ona je jak z kozy duch ... 😖 ,tak už se hlásí o dárek kdy dovezem ,sakra to jsou kámoši tohle ..spíš kolegové vladíse vojanda s vojákem a pak to tak vypadá ,musim mrknout jestli malá neni zelená 😀 😀 😀

blazenkaa
17. zář 2009

Leni a co třeba horníka ti nenabízely na pracáku ? 🙂

lenkacar
17. zář 2009

ne svářeče a dřevorubce a řidiče...ba ne měli tam kadeřnici a kosmetiku ,ale to ti nechaj udělat jen když začneš podnikat

blazenkaa
17. zář 2009

To by bylo fajn kdyby se dalo nakazit co,proto to zkouším
tak to si holka nevybereš .
Kdo je to kuřba

blazenkaa
17. zář 2009

Leni kdyby jsi viděla jak mě bolí břicho jako blázen

nadis.h
17. zář 2009

Leni já jsem taky uvažovala nad nějaköu rekvalifikací z pracáku... Spadám pod Prahu tudíž tam je toho hafo na výběr, ale dělám školu a začala jsem makat tak jsem se na to vyprdla páč to je snad 14 dní každý den... 😝

A had nesmrdí. 😀 Jen když má čerstvě cep, ale jakmile se vyhodí tak zas nic.. 😀

lenkacar
17. zář 2009

to je ta holka co k nám lezla těhotná a kouřila jednu za druhou ..tak jsem jí začla řikat těhu kuřba ,už porodila tak je jen kuřba ..a pěkně mě s tim srala ..

lenkacar
17. zář 2009

fakt nevim co si vybrat za rekva..no snad se s nima nějak dohodnu

meduna
autor
17. zář 2009

hotovo,nakoupíno a 30éček v prdeli 😝 😠 a to nemám maso,jen takové mrcasnice v tašce,že se z toho jako až zas tak nenažerem.Květák jsem taky koupila,tak ho udělám,ale bude si hi jíst jen Roman ,já ho nenávidím-ten květák 😀 😀
Leni,já českou telku nemám,to by jsme museli koupit takovej satelit,tak nevím,třeba někdy,až nebudeme tak chudý

blazenkaa
17. zář 2009

tak tu jsem tu asi ani nezažila to musí být už delší dobu

meduna
autor
17. zář 2009

jsem mimo mísu,jaká kuřba porodila?znám ji?

lenkacar
17. zář 2009

mě vadí na květáku jak smrdí ,ale i pak teda 😀 😀 😀 😀 😝 ,ale jíst mi chutná

lenkacar
17. zář 2009

to je vladísovo kolegyně z práce co mě nebohou neplodnou tady furt otravovala u nás doma ,určo jsem o ní psala něco 😅 😕

nadis.h
17. zář 2009

Medu to znám. Já občas až nevěřícně kontroluju účet jestli tam nemám něco špatně namarkované... 😝

lenkacar
17. zář 2009

jo holky ty peníze by měli plošně zrušit

blazenkaa
17. zář 2009

tak to jsem úplně mimo tuto osobu neznám

blazenkaa
17. zář 2009

Holčičky kdyby jste věděli jak mě se nechce jít do práce:Co mám dělat aby jsem tam nemusela 🙄

nadis.h
17. zář 2009

Bláži a kde děláš? Mě čeká facha od pondělí každý den... 😝 Pěkně od rána i se snídaněma.. 🙄

meduna
autor
17. zář 2009

Bláži na to je jen jedna rada-nejít 😀 😀

nadis.h
17. zář 2009

Medu 😀 😀

meduna
autor
17. zář 2009

holky to je smrad jako prase z toho květáku,já vím,že sousedi si myslej,jak máme s Romanem natržený prdele.Určo si nemyslej,že tady vařím květák

nadis.h
17. zář 2009

Taky nesnáším smrad z květáku. 😝 Sním ho obalený, ale sama bych ho nevařila.. 😝

blazenkaa
17. zář 2009

medu to právě musím jít tak se tu mějte ještě večer se stavím až příjdu z kolbenky pa páá

ivanau
17. zář 2009

Zdar kuchařinky...já byla na obědě s mamkou a dala jsem si zapečenýho lososa....teď už čumákuju doma...chčije a chčije, tak bych spala.
Jako holky, čárka která je vidět pouze na denním světle z určitýho uhlu nic neznamená. Třeba jsi na ty testy Leni nečučela jak já, nos pomale na testu , zaostřenej zrak...ukazovala jsem to mamce, ale pod zářivkama a s čočkama neviděla lutr h***o natož ducha. Prostě počkám a je, co jinýho taky že? 😀

liptonek
17. zář 2009

Ahojky iv, přesně takhle jsem taky začínala s testováním. 🙂 U prvního testu jsem videla ducha jen já a taky jen na denním světle. Za dva dny zesílil a už jsem ho neviděla jen já. Ikdyž by se o druhé čárce dalo furt ještě pochybovat. Další den ráno už to ale bylo bez debat. Byla vidět i z dálky 🙂 Tak držim pěsti, ať sílí 😉

ivanau
17. zář 2009

Lip díky...uvidíme, příjdu si jak magor 🙄 když na to čumím, jak bacil do lékárny...

daja.w
17. zář 2009

Holky tak já květák miluji a ani mě nesmrdí 🙂 ale nesnáším to obalování 😝

liptonek
17. zář 2009

😀 to věřim iv, taky už jsem o sobě začínala pochybovat když jsem na to čučela s nosem na testu a nakláněla to na všemožný strany. A pak to dovršil manžel, když řekl, že tam nic nevidí, že mám akorát tak halušky :D Ale byla tam, néé že nééé 😉

meduna
autor
17. zář 2009

jako slunce už není a nebude??? zase čekat až do jara 😕
A kde je Dadoušek se svojí vysmátou holkou 😉