IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
17. zář 2009

Medu to teda určo nebude ☹ tu je kosa a počej v zimě to asi zmrznu 😖

2910
17. zář 2009

Ahojda Holčiny,
včera jsem začala se stimulkou, mám takový choulostivý dotaz- měly jste taky hnedko po první dávce jinou barvu moči? Mám ji jak citron. Moc mě to vyděsilo, jen jestli je to o.k. nebo mám hledat příčinu jinde? Díky a nezlobte se 😕

meduna
autor
17. zář 2009

2910,tak to už si nepamatuji,ale určo byla taky jiná,to víš,při těch sračkách-promiň,co do sebe cpeme se není čemu divit.A taky záleží určitě na tom co jsi jedla 😉 tak žádný nervy jo 😉

daja.w
17. zář 2009

Ahoj 2910 podle mě to nic není já jí měla taky tak zabarvenou si myslím že to je tím že do sebe cpeme ty sračky

meduna
autor
17. zář 2009

no a kdyby se ti to přeci nějak nezdálo,tak si zavolej do centra a zeptej se

daja.w
17. zář 2009

Medu já jí taky měla jak citron,určo je to tím jak do sebe láduješ ty sračky

milagross
17. zář 2009

Hlasim okna hotova a az takova zima covece neni to rano za oknem vypadalo hur. 😀

ivanau
17. zář 2009

2910 Já si nejsem zbarvení vědoma, ale napájej se vodou, ať se ti to vyplaví trochu.

meduna
autor
17. zář 2009

musím jít taky něco dělat,ale jsem dnes fakt netáhlo 😠 tady hnus v bytě a zítra dorazej rodiče Romana 😕

2910
17. zář 2009

Děkuji holky, moc se pozoruju já se z toho snad zblázním, už teď jsem jak meloun. Tak jsem se těšila na to, že se něco bude už dít až budu stimulovat, ale teď bych to měla raději za sebou 🙄

daja.w
17. zář 2009

Mili ty jsi teda šikulka nechceš přijet mi je taky umýt 😀

milagross
17. zář 2009

Jo taky jsme vcera s manzou kontrolovali listek v Kaufu.Zdalo se nam to moc.Medu jako 88 ecek av kosiku hladovo.Hruza des a bes 😀 😀

meduna
autor
17. zář 2009

no a maso bylo v hladovém košíku? 😕

milagross
17. zář 2009

Daji fakt neeeeee 😀 Mam tu pet a pul oken a delala jsem je nadvakrat 😀 😀 😀

daja.w
17. zář 2009

No já právě bych je potřebovala taky umýt,ale jak já to nemám ráda 😝

meduna
autor
17. zář 2009

to já tři a půl a nejsem schopná je umýt 😝

milagross
17. zář 2009

Tak nejaky bylo ale hlavne takovy veci jako voda do odstrikovacu nebo kam,tablety do mycky,prasek na prani atd.

meduna
autor
17. zář 2009

ale povlíkla jsem dnes 😵 už jsem dala chlupaťáky,aby mi nebyla zima,protože už to začíná,do pelechu jedině s obr ponožkama

milagross
17. zář 2009

Taky nesnasim a zitra musim zehlit taky jedna z oblibenych povinnosti. 😠 Blee,blee,blee ☹

meduna
autor
17. zář 2009

no tak to se nediv,to jsou drahý špásky 😝 já mám do myčky nej tablety,vůni a stejně ta mrcha smrdí 🙄

meduna
autor
17. zář 2009

to je ale divný,že povlíkání nesnášíme 😀 😀 😀

milagross
17. zář 2009

Tak ja jsu tento rok sikovna,v noci je mi zatim teplo na to ze spim naha,tak a ted jsem to urco zakrikla

daja.w
17. zář 2009

Tak Mili to jsme dvě já žehlím až manža nemá trička a že jich má hodně 😝 😀

milagross
17. zář 2009

Jo ale proste me to vytaci ze se toto musi vse kupovat

daja.w
17. zář 2009

Mili tak to nekupuj 😀 😀

daja.w
17. zář 2009

Holky já mizím jdu se natáhnout to je počasí fakt na spaní ☹ mějte se tu moc krásně pa pa pa

tulik1
17. zář 2009

mili prosim prosim prijed a umyj mi ty moje - to je snad jedina chvilka, kdy si rikam ze by mi bylo lip v panelaku, doma voken jak nasr....

dadous
17. zář 2009

😅 dobre ranko 😅 ja jsem si s dadoušem pěkně schrupla, přišel po noční a venku takovej hnus, že jsem to s ním zalomila 😅

meduna
autor
17. zář 2009

i ty jedna Dadouškovno!a já už tady dumala kde jsi s usmátou holkou 😵

lenkacar
17. zář 2009

čus vy vysmátý ,ted mi odešla kámoška donesla mi objednanej avon ..sháněla jsem tady peníze po hrníčkách ,dobrej trapas..