IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

luccki1
21. zář 2009

Jj budu čekat a snad už to tentokrát bude ok.Tak děkuju za uklidnění že nejsem sama co má takový problém.A snad to nic neznamená 🙂

lenkacar
21. zář 2009

cože!!!!!!!!no tomu řikam jednání ..hnus ,fakt jak když jsi dělala v bordelu

meduna
autor
21. zář 2009

no tyhle rasy to jsou mača jak svině,baba neznamená nic,jen oni jsou něco,to je něco na mě!!!!hned bych mu vjela do ksichtu

lenkacar
21. zář 2009

já ne jenom do ksichtu dostal by kopačku do trenek ze předu hajzl

meduna
autor
21. zář 2009

jo Lucc,vydržať!!!nic jiného stejně nezbude 😉

nadis.h
21. zář 2009

Byl to ču... ale některé ty ženské tam i přes to dělaly tolik let... Ono na peníze to bylo dobrý..Ty co tam byly dluho měly třeba až 35 tis..Ale já bych tam nevydržela,aby se mnou takhle mluvil nějakej čmoud malej.

lenkacar
21. zář 2009

vylezl oskárek 😵 😵 😵

meduna
autor
21. zář 2009

to jo a pořádnou 😀 😀 Baba pro tyhle národy neznamená nic,vidím to tady kolem nás furt,je tady tři prdele Turků a všeho možnýho a jsou to hrozný paka

lenkacar
21. zář 2009

to prachy dobrý ,ale na mě by to nebylo ,bych dala víc za antidepresiva

dadous
21. zář 2009

tak my, tu mame jen cikany

nadis.h
21. zář 2009

Tady svítí od rána.I o weeku bylo pěkně.

To jo je to jedna a ta samá verbeš... 😝

lenkacar
21. zář 2009

tak holky chodila jsem kdysi s peruáncem a měl 2vysoký školy a co se týče názorů na ženský ,dokud je v civilizaci dobrý ,ale jak by páchl tam k nim k jezeru Titicaca tak by to bylo stejný hovado

lenkacar
21. zář 2009

kvůli němu jsem se učila španělsky a po roce jsem se spolu s ním na to vyflákla ..škoda tý řeči no ..

meduna
autor
21. zář 2009

to si piš,mám jednu známou,jak je s tím svojim v Evropě,je to gut,ale jak jedou tam k nim-konec,musí se obalit do šátků od hlavy až po zem a ten je jak vyměněnej,zabil by ji,kdyby si vzala sukni

lenkacar
21. zář 2009

já se minulej pátek ověsila zlatem jak monacká princezna a ted jsem z toho olezlá jak prase ,asi alergie na zalto ,ten krk mám zralej jít na kožní samej bolák ..tak zlatnictví by asi neklaplo dadu ..tak mám zlato v hrnkách a mělka jsem o víkendu strunku a na tom zelenou kytičku

meduna
autor
21. zář 2009

no škoda,mohla jsi šprechtit špánisch 😀

lenkacar
21. zář 2009

hm stejně měl malýho ptáka 😝

meduna
autor
21. zář 2009

tak to jo potom,není čeho litovat,ještě že jsi to zabalila

liptonek
21. zář 2009

zdravíííím 🙂 koukám, že jste se pěkně činily 😀

lenkacar
21. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
21. zář 2009

ahoj lipánku

meduna
autor
21. zář 2009

zdar

dadous
21. zář 2009

nazdar 😀

meduna
autor
21. zář 2009

Leni a jak jsi to s tím mini mohla vydržet rok?? 😕

nadis.h
21. zář 2009

Já chodila přes rok s italem...Žil v Milaně, ale původem byl z Calabrie... 😝 To bylo taky pro silný nervy. Když jsem byla tam tak byl zlatej, ale jakmile jsem letěla zpátky sem a musela do práce, tak byl na přesdršku... 😝

Leni máš to poslané.

lenkacar
21. zář 2009

holky pamatujete jak jsem tady nadávala jak mi furt někdo sem leze ze zdravotních pojištoven agenti ? každou chvíli aod té doby co mě napílil temn kluk z vojenský tak je ženu svinským krokem ,tak dnes došel dopis od mojí pojištovny že at si dam pozor že chodí tyhle agenti a nabízí tyhle podvody ..to brzy ..

dadous
21. zář 2009

no to ti napsaly brzo 😀

nadis.h
21. zář 2009

😕 Leni to něco takovýho říkali i ve zprávách. 😕

lenkacar
21. zář 2009

medu já ho měla ráda ,ale orgasmus se nekonal ..no byl jinak hezkej ,takovej indoš no ..ale tam dole ,no ..hm u nás tak 12kluk asi ..

lenkacar
21. zář 2009

no minulej tejden tu byli taky dbva a jedna byla holka ,smrděla měla černej zub krasotinka ,nadi dík