IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
21. zář 2009

je tu i telef.číslo na který mám zavolat kdyby se to opět stalo ..

nadis.h
21. zář 2009

Já nikomu neotvírám. 😒 To je nejlepší. Pošťačku poznám a ostatní mi jsou fuk.

meduna
autor
21. zář 2009

😀 😀 😀 jo,lásce neporučíš

meduna
autor
21. zář 2009

taky neotvírám a když náhodou jo,tak řeknu,že nerozumím,udělám totálního trotla ze sebe a zavřu

lenkacar
21. zář 2009

já si nechala po jednom takovýmhle incidentu namontovat řetěz a stejně vždy zapomenu,zazvonili 2chlapy z toho1 cikán a že montujou něco na dveře ,aby nešli vysadit že to je povinný kvůli pojištění ,já chtěla zavřít dveře ,on tam vrazil nohu a vlezl do bytu a zabouchl dveře a že mi ukáže kam to dá na těch pantech ,holky já se viděla mrtvá a okradená ,pak zase otevřel a šel na chodbu já spocená strachy hodila jsem mu 200kč a zabouchla jsem dveře a ty sráče na ty panty sami odpadávaj takže to jo ,že zabezpečení a pak jsme to někde viděli v železářství za pár korun ,al ejá se tak bála ,že jsem jim dala ty peníze a zabouchla dveře ..

meduna
autor
21. zář 2009

víš prd,ještě ti strčí hnátu do dveří a vykradou tě,nebo tě ojedou,ne nikomu neotvírat

dadous
21. zář 2009

to u nas minule otravovaly jehovisti, a Dadouš jen zvedl ruku směrem ke schodum a řekl ,Ven 😀

nadis.h
21. zář 2009

Já hlavně nechodím otvírat už z zoho důvodu, že máme venku zvonek jako první a zvoní na nás každý debil kdo chce pustit..Hlavně s letákama.To na ně Karel vyběhl už a stejně zvoní pořád. 🙄

lenkacar
21. zář 2009

hele nadi my jsme nahoiře a uprostřed a taky mám poccit že zvoní jenom na nás letákama

lenkacar
21. zář 2009

no jo jenže dadouš je chlap ..

lenkacar
21. zář 2009

a nějaký kecy že se zeptám manžela ,nereagujou ..měla bych se tio fakr naučit a neotevírat

nadis.h
21. zář 2009

Ty wogi Leni to bych si čurla!! 😲
Já se divím lidem co dělají podomní prodejce. To je strašná práce! I ve městě tady je hafo blbečků co odchytávají lidi na ulici a nabízí jim paušál od O2. To mě může vytočit,když mě zastaví třeba 6x za den.

dadous
21. zář 2009

no dyt, ja bych je asi jak magor vyslechla a pak bych jim řekla že nemam zajem 😀

meduna
autor
21. zář 2009

Nadi,tak to problém u nás,tyhla zasraný letáky,furt zvoněj.Jo jehovisti,to je pakec,taky tady choděj,koukaj jak svatý daly,minule mi taky něco slintala o Bohu atd,tak jsem ji vyfakovala

nadis.h
21. zář 2009

Leni nereaguj prostě na zvonek. Pokud nikoho nečekáš tak tam nechoď.Já to mám jednoduchý. Nikoho tady v Lib neznám,takže za mnou nikdo chodit nemůže. A Karel je věčně v práci tak za ním taky ne.. 😝

dadous
21. zář 2009

jako peru uz asi třetí pračku, že to jako hodím ven, a vono snad bude chcat 😠

meduna
autor
21. zář 2009

tady zatím modro,pár mráčků,ale snad nebude dojit

nadis.h
21. zář 2009

Tady je krásně furt. Ale po ránu je klendra na bundu. Jak jsem jezdila na 6 do práce ted tak jsem jela v bundě a svetru a dopol pak lidi v žabkách venku... 😀 Jsem byla jak magor.

meduna
autor
21. zář 2009

Jdu se chvilku poválet 😵 ještě můžu,když mám volno.Nadi zapnu PRO7,jsem zvědavá co tam bude dnes za rodinku

nadis.h
21. zář 2009

Medu taky se uvelebuju už na gauči, abych si to pustila.. 😀

meduna
autor
21. zář 2009

dočadím a jdu nahodit stroj do obýváku s německou rodinkou 😀

nadis.h
21. zář 2009

😀 já na Pro7 koukám víc než na ty český trapárny.. 😝

lenkacar
21. zář 2009

nadi tak koukám že děláš školu a jak ti to jde?

nadis.h
21. zář 2009

Leni vzhledemk tomu, že je to extečrně a učím se doma kdy chci a kdy mám chuť tak to jde určitě mnohem lépe, než kdybych se musela učit ve škole...Hlavně jsou tam předměty,který mě celkem baví a nejsou tam zbytečnosti jako fyzika,chemie apod... 😝

lenkacar
21. zář 2009

jojo chápu ...kdyby u nás byla v místě bydliště ta škola co jsem chtěla ..tak bych se snad toho nevzdala ..vladís nejdřícv že mu to neva kdybych chodila a pak že musim do práce a že měm nikdo nebude trpět odjezdy do školy ..no má pravdu já vim ..

nadis.h
21. zář 2009

Na denní bych nešla. To bych nedala. Takhle je to dobrý, že máš časvě prostor pro to a učíš se prostě jen když je čas.Jen je problém, když něčemu nerozumíš tak Ti to nikdo nevysvětlí. 😝 Můžeš si psát třeba mejl s učitelama ale to není ono.

dadous
21. zář 2009

ja už bych školu nazvladla 😕 a vubec doma, to bych na to pěkně prděla 😀

lenkacar
21. zář 2009

já chtěla taky dálkově ,ale ta škola se platila a myslím ,že to nakonec vladísovi nejvíc vadilo ..no jo zůstanu hadrošmátra

nadis.h
21. zář 2009

Daduš no já musím. Já v 18i zdrhla na 4 roky do Švýcarska a needodělala maturitu.Sice práci mám dobrou i "bez školy"..ale přece jen...Mohla jsem sí dálkově dodělat jen maturu, ale pak jsem si řekla, že si udělám jiný obor..je to jedno jestli 2 a nebo 4 roky..

nadis.h
21. zář 2009

Leni já za ní taky platim 1800 měsíčně. Ale je v ceně zapůjčení učebnic což je výhoda. Jinde si je člověk musí kupovat a to je celkem rána..A pak je máš třeba jen na půl roku..