IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
22. zář 2009

Holky taky nevím...pořád slyším - Jste mladí...NO PRÁVĚ SAKRA TAK PROČ? Zítra tam jdu rušit neschopenku, tak se zeptám na genetiku...výsledky jsou za 4-6týdnů a Dr. mě vezme až 20.října na konzultaci, tak proč čekát do 20 a pak zas čekat. Navíc genetiku si prý může nechat udělat každej a párů po neuspěšném IVF je vždy doporučena...

lenkacar
22. zář 2009

ivko jo tohle kdyby někdo věděl ...

nadis.h
22. zář 2009

Ivi jj to si udělej. Aspon něčím "zaplácneš" to čekání... 😉

Leni njn 😀 😀

ivanau
22. zář 2009

Už jsem to ořvala a musím jít dál, prostě tomu budu věřit, jen doufám, že začnem s dalším pokusem brzo...

wrtulka
22. zář 2009

Ahojky Ivan.. to je mi líto že se nepodařilo.. ale neboj příště už se to určitě povede!
To tě objednali k Textlovi za tak dlouho? Začínám se bát já nejsem objednaná a nemám sepsanou žádost na pojišťovnu.. že pořád bylo dost času..

nadis.h
22. zář 2009

Ivi já jsem taky bulela na začátku..Ale teď už radši nad tím nepřemýšlím a beru to jak to jde.. 😝

blazenkaa
22. zář 2009

Ahojky kobylenky zdravím všechny
Ivísku je mi to móóóóóóóóoóóc líto ani nevím co ti mám na to říct ☹ uvidíš sdíčko to přebolí a zachvilku půjdeš na další pokus a povede se to

blazenkaa
22. zář 2009

Holčičky nevíte co je s Lipánkem už tu dlouho nebyla

lenkacar
22. zář 2009

ivi já čím víc to mám za sebou tak tím míň mě to bere ... 😉

lenkacar
22. zář 2009

včera tu byla ne?

ivanau
22. zář 2009

Jo včera tady myslím byla...
já vím holky chce to čas a sílu a doufat... ☹ 😉

lenkacar
22. zář 2009

ivi najdeš v sobě skrytou sílu o které jsi do ted ani nevěděla ,že v tobě je ..

blazenkaa
22. zář 2009

a há tak to já nevím nějak jsem to jen projela letmo

ivanau
22. zář 2009

Překvapivě je mě líp než dopo, to čekání na to, co už asi vím bylo na palici 😅 Téď jdu za kamoškou na pokec...

meduna
autor
22. zář 2009

Nadi a proč nemohla mít ta skopčačka dítě???nemůžu se na to dívat,takže nevím o co tam šlo.Mě to nedělá dobře tyhle pořady.No holky nejsme blbý ne,je to prostě IVF a vše je děláno uměle,takže co si budeme namlouvat,to že to někomu klapne napoprvé ,může mluvit o zázraku.

nadis.h
22. zář 2009

Medu já to zapnula pozdě...Ale pochopila jsem, že snad potratila a pak nemohla otěhotnět a šla na umělko a měla ta dvojčata.

meduna
autor
22. zář 2009

aha,no tak asi je to taky jiný,když už ví,že těhu být může

zuzana.79
22. zář 2009

Ahojky princezny!!
Jdu Vás po dloooooooooooouhé době pozdravit.. Přiznávám, že nemám čas vůbec na nic, ale občas na Vás mrknu 😉 ..Takže opožděně, ale ze srdce gratuluju Kobli k vytouženému miminku!! A všem ostatním držím palečky!! Nám bylo včera 3/4 roku, tak je to mazec..Filípek už stojí a leze a Jeníček se plazí 😀 ..Hodím nějakou fotečku do alba, ať vidíte, jak rostou..
Zatím pa pa a DRŽTE SE!! Všechny jste mooooc statečné!!
Zuzka a klučíci

dadous
22. zář 2009

jee zuzi jsem tě zrovna chytla 😅

dadous
22. zář 2009

a už seš zase v čudu 😕

dadous
22. zář 2009

zuzi kluci jsou bouraci 😵 😵

zuzana.79
22. zář 2009

Jsem tu Dadu!! Jak Ti je zlatíčko??? Kdy jdeš na UTZ?? Už bude vidět pindík 😉

dadous
22. zář 2009

😀 no ahoj mamko, na ultra jsem byla minuly tyden a příští tyden ještě k tomu krev a moč, pindík ještě nebyl vidět, ale ja myslím že tam je, je mi fajn, a užívam si to 😵 kluci tě doufam už moc nezloběj 😕

zuzana.79
22. zář 2009

Kluci jsou zlatí!! Jen pobírají veškerý můj čas!! Filípek je hrozně napřed a pořád mě musí vidět.. Jeníček trochu žárlí, ale jsou to oba strašný zlatíčka!!! Neměnila bych! Myslíš, že to bude klučík? Jak se bude jmenovat?

dadous
22. zář 2009

no přece David po tatovi 😅

meduna
autor
22. zář 2009

No ahoj Zuzi 🙂 🙂 🙂

dadous
22. zář 2009

no ahoj medu, kde tě mam? 😀 mam do osmi volnej poč 😀

meduna
autor
22. zář 2009

kluci jsou krasavci,bodejť by se na sebe rád nedíval,když je tak pěknej 😉 😉

dadous
22. zář 2009

no tak 😕 se semnou nebavíš bo co 😠

meduna
autor
22. zář 2009

jo ahoj,jsem musela něco udělůat