IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
23. zář 2009

kočenky jdu čučet na Ulici. Tak hezký večer všem. Pa

milagross
23. zář 2009

Dadu dik,tak je udelam zitra 😀 😀 😀

milagross
23. zář 2009

Jdu udelat veeecu 😝

dadous
23. zář 2009

jo ja jdu taky domatlat čočku, dneska bude doma větrno

meduna
autor
23. zář 2009

Dadu a to droždí celé 😕

ivanau
23. zář 2009

Ahoj holčičky 🙂 mám dotaz...vysazovala jste některá utroš bez krámů? Za jak dlouho dolezla mrcha??
Jinak popíjím burčák, jsem totálka unavená a furt si musím uvědomovat, že už vím, že to nevyšlo... 😒 byl tady strejda s dětma, tak jsem to muchlala...až mě odtahovali ručičkama a říkaly běž 😅

ivanau
23. zář 2009

Ježiš odtahovalY a říkalY, jsou to holčičky 😉

meduna
autor
23. zář 2009

ser na i,y,Ivi,nikdo to nekontroluje 😉 a jakej burčáček,bílej nebo červenej

dadous
23. zář 2009

hoj ivi 😉
medu nééé, ja davam necelou pulku

meduna
autor
23. zář 2009

no ještě,že jsi to upřesnila 😕 bych pak měla placky z toho,jako když Koudelka klepal nýtek v Jáchyme hoď ho do stroje

ivanau
23. zář 2009

Medu bílej, ještě by to chtělo sex...to už tady taky dva měsíce nebylo 😀 ale manža je teda vyřízenej, krk, kašel...tak asi jen ten burčák... 😅

dadous
23. zář 2009

ouu, jsem se trošku upravila v sobotu po burčaku, ale co, nemaj furt říkat jak je zdravej 😀

meduna
autor
23. zář 2009

burčák taky dobrej Ivi a sex přijde později 😉 hned jak dokašle,se na něj vrhneš

meduna
autor
23. zář 2009

ale už toho mám dost,se taky upravím,hned si jdu teď rozdělat něco

dadous
23. zář 2009

jo medu jen si dej, a uvolni se 😅

dadous
23. zář 2009

ja tady mam matovej 😵

meduna
autor
23. zář 2009

mátovej mám taky za sebou,ale mě z něho trnou zuby 😝 pak jeden ovocnej,to je taky hnus,tak jdu do čerňocha s citronem,stará dobrá klasika

dadous
23. zář 2009

ja černej moc nemusím, spíš si dam zelenej s citronem 😵

meduna
autor
23. zář 2009

ble,ten chlastá můj táta 😝

ivanau
23. zář 2009

Jééjste mě připomněliy, že vařím marodovi čaj už tak půl hodiny 😅 😀 ještě mu musím vyžehlit uniformu na zítra 🙄

meduna
autor
23. zář 2009

tak co vám frčí dneska v ďáblovejch skříňkách?

meduna
autor
23. zář 2009

jak uniformu a co dělá??

meduna
autor
23. zář 2009

Ivi,nemá knírka pod nosem a patku? 😀 😀 😀

ivanau
23. zář 2009

Nam dnes nainstalovali digitální vysílaní UPC, mají akci na tři měsíce tak máme 90 programů a víte co tam máme? Fishing and hanting 🙄 😨 Jinak dnes začínají na primě Průšvihy nebo tak nějak je na to dobrá ukázka....chlap hučí na manželku: Budu si chodit na fotbak kdy chci, budu nosit prádlo jaký já chci a piva vypiju kolik jáá chci a ty se oplodni třeba sama!'!!!!! 😀 a pak je pohled jak jsou v ložnici, jdou na to a vleze jim do ložnice jeho kamoš a říká: Jooo vy máte dneska vlastně tu ovulaci, no tak to tfuj tfuj tfuj 😀 Takže Holky něco pro nás 😀 😀 😅

ivanau
23. zář 2009

Ne 😀 já mám doma bachaře... 🙂

dadous
23. zář 2009

ja vubec nevím na co budu koukat, pak mrknu na dum snu, jak se tam hadaj 😀

meduna
autor
23. zář 2009

tak to je dobrý,to asi koukala manželka a bylo po ovulaci 😀

ivanau
23. zář 2009

I když Medu někdy se od tam jak ten s knírkem a patkou vrací rozeřvanej...vždycky říkám, ať stiší volume, že já zavřená nejsem 😀

meduna
autor
23. zář 2009

a na co já?musím se něčím zabavit,jinak budu zase futrovat,teď jsem dosedla a nějak se mi nadzvedla prdel k zádům 😕 asi už to začíná přetejkat božeeeeee

dadous
23. zář 2009

😀 no u tebe určitě 😀 😀