IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. zář 2009

Leni a je teda alles ok?

meduna
autor
24. zář 2009

jo dotaz na Dadouše a ty langoše nechat tak tu hodinu kynout?

meduna
autor
24. zář 2009

to je hrozný,jak medvedice jste a chrápete,ťuk,ťuk,opusťte brlohy ,ještě je čas na zazimování

daja.w
24. zář 2009

Krásný den přeji všem 🙂 vy jste teda kecalky 😀 to nedám abych vás dočetla 😖 jen letmo jsem to proběhla 😉 no já jsu utahaná jako pes dnes volno,ale zítra opět nástup to je akce 150lidí mazec 😝 no snad to zvládnem 😉 jééé langoše hm to bych si dala 🙂

nadis.h
24. zář 2009

DObrý ráno,

Medunko dočetla jsem jak jsi včera plakala... 😀

liptonek
24. zář 2009

Dobré dopoledne všem 🙂

lenkacar
24. zář 2009

čus holky já dneska makam ,ale už jenom čekam na 3pračku a vše hotovo ...máme pout o víku tak,byl větší úklid

lenkacar
24. zář 2009

jo mili růže v prdeli dobrý ... 😀 😀 😀 😀 ,medu je to celkem dobré ,tovíš že je to takové povrchní ,každou chvilku se to může zvrtnout z5

lenkacar
24. zář 2009

jo medu to já neplakala a plakat ještě dlouho nebudu ,zase ztak dobrý nejsme ,aby jsme provozovali směšné pohyby 😀 😀

nadis.h
24. zář 2009

Holky u nás už taky nevíme jak to vypadá... Tak přes 2 měsíce tu spolu bydlíme jako kamarádi... 😝

meduna
autor
24. zář 2009

čau Nadi,to já bych to tak brala na furt 😀

nadis.h
24. zář 2009

Medu však mě to taky nijak netrápí... 😝

Říká Vám holky něco antimuller hormon? 😕

meduna
autor
24. zář 2009

ne a co to jako má být?

nadis.h
24. zář 2009

Medu to dělali mě ted...Ale na českých stránkách o tom nic není. Našla jsem to jen na německých. Je to podobné jako FSH,které prokáže spolehlivě zda vaječníky fungují či ne..

meduna
autor
24. zář 2009

no já teď taky hledala a nic nenašla.

lenkacar
24. zář 2009

to taky slyšim prvně 😕

meduna
autor
24. zář 2009

to jsou názvy,to jako nemůžou nazvat nějak normálně? a člověk aby pak jak dežodorant hledal

nadis.h
24. zář 2009

Já našla jen na googlu v němčině nějaký stránky... Jestli jsem to správně přelouskla tak 1-8 těch jednotek jsou normální...Já mám 1,66... 😝 jsem z toho jelen..

meduna
autor
24. zář 2009

tak to máš asi v cajku,třeba potřebuješ jen nějaké jiné léky,možná jsou tyhle na tebe moc agresivní

nadis.h
24. zář 2009

Uvidim co vypadne z primářky...Já už nad ničím radši nepřemýšlím...

meduna
autor
24. zář 2009

no možná oni taky nevědí a tápou.Jednou jsem byla tak nemocná,nikdo a že se jich ve mě hrabalo,nikdo nepřišel na to proč se tak stalo a dělali mi snad všechna vyšetření co jsou 😕 prostě do dneška nevím

nadis.h
24. zář 2009

Taky dobrý medu. Já tohle zažila s motáním hlavy. Málem jsem kolabovala a taky nepřišli na to proč a byla jsem všude možně..

Mudra bude vědět jak na tom jsem... Tak uvidím co řekne...Jsem smířená se vším už..

meduna
autor
24. zář 2009

chčije v Lbc?

nadis.h
24. zář 2009

Nechčije, ale je kosa jako prase!

meduna
autor
24. zář 2009

tady taky,brrrr a ještě do toho nechutně mrholilo 😝 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
24. zář 2009

už smažím palačinky,opět jsem ten boj prohrála 😠

meduna
autor
24. zář 2009

že to ten Krakonoš zase vypnul v Dadoušově 😀

nadis.h
24. zář 2009

Tady vyhodili pojistky na celym sídlišti.. 😝

Palačinky bych si dala... 😨

meduna
autor
24. zář 2009

jsem dělala nějaké na sladko a pak pár jsem naplnila sýrem a salámem,obalila jako řízek a osmažila,k tomu rajčátka na mini kousíčky a hooodně petrželky,citron,olej,sůl,pepř a byla to dobjota

nadis.h
24. zář 2009

Já si také dělávám se sýrem a šunkou. Mám je radši jak s marmoškou..