IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
25. zář 2009

ja jsem dnes taky malinko v bezvědomí 😅 hezky den 😵

meduna
autor
25. zář 2009

ahoj,jakto?

nadis.h
25. zář 2009

Dobré ráno,
nemohla jsem vyhnít z postele dneska nějak.. A začíná mi šichta až do pondělí.. 😝

dadous
25. zář 2009

nadi ja jsem nemohla vyhnít včera 😀

meduna
autor
25. zář 2009

ahoj Nadi,tak už je z toho hajzlu venku?

nadis.h
25. zář 2009

Dádi mě příjde, že nemůžu nikdy. Hodinu ležím a přemlouvám se at už vylezu.

Medu jo vylezl.. 🙄 On tam sedí častěji než je se mnou.. 😀

dadous
25. zář 2009

no dadoušovi vždycky na hajzlu po pul hodině zdřevěněj nohy, že pak leze po čtyřech 😀

nadis.h
25. zář 2009

😀 Karel tam vydrží dlouho. Že ho to tam baví...

Holky já mám dneska nějakou na hovno náladu..Nebo ne jenom dnes už dýl..Ale je to čím dál horší... 😝

meduna
autor
25. zář 2009

Nadi vítej do klubu

nadis.h
25. zář 2009

Mám takové chvilky,že bych nejradši byla zas sama... 😖

meduna
autor
25. zář 2009

jo,tak to já taky,ale pak mě popadne panika,jak dál a co dělat

meduna
autor
25. zář 2009

ale vůbec mě nějak vše sere,mám pocit,že nemám sílu,že je to furt dokola,nemyslím teď Romana,ale můj život,že je nudnej a prázdnej a to naplnění ...bohužel

nadis.h
25. zář 2009

Medu to je přesně ten pocit.... I s Karlem mám pocit občas jestli vůbec to je ono..Je zvláštní povahou a tak mě na takové myšlenky přivádí víc než kdyby se choval jinak..Není zlý na mě, nechodí do hospody ani za ženskýma...Ale prostě občas z jeho chování mám pocit jestli vůbec se mnou chce být..A občas mě chytne nálada, že mám chuť se zbalit a odstěhovat se..

meduna
autor
25. zář 2009

my zase furt řešíme dokola a už mě to sere,on optimista-já prostě ženská,kterou cloumaj hormony,takže pesimistka a o to víc co už mám za sebou,to ale on pochopit nedokáže.Já byla taky taková dříve,natěšená,důvěřivá,ale po pár ranách už nejsem a to je kámen úrazu u nás

nadis.h
25. zář 2009

Tak u nás je to zas naopak. Neřeší se nic....Já jsem se za dobu co jsem s ním tak změnila..Radši nemám na nic svůj názor a jsem ticho..Prostě mě asi ubíjí určitá NUDA...A to že necítím, že hrajeme jako tým, ale každý si hraje na svém...

meduna
autor
25. zář 2009

no jako bacha on taky neřeší nic rád,to já jsem ta co za nim chodí a má chuť řešit,ale R ne,ten jen řeší neustále moje špatné životní nastavení a tím mě přivádí do nepříčetna

nadis.h
25. zář 2009

Medu to je přesný. Já bych řešila, ale s čímkoli za ním jdu tak mě nějak sejme...Tak proto už se o nic nepokouším a jsem ticho a z toho vzniká to, že mě ten vztah sere.Hlavně že se věčně stará o to jak žiju nebo jsem žila,věčně rýpe do něčeho a on je ten mistr NEJ...

meduna
autor
25. zář 2009

jsou to paka

meduna
autor
25. zář 2009

za chvilku musím jet uklízet k babě,se mi nechce,ale neudělám nic,ani kdybych se pokákla 😝

nadis.h
25. zář 2009

Já jdu taky do rachoty za chvilku. Nemám vůbec náladu. A vypadá to na dlouho. Šéf jde na fotbal a má přijet milion lidí a skoro všechny až večer... 😝

meduna
autor
25. zář 2009

já budu myslet na tebe a ty na mě a nebude nám to tak líto,že makáme.Jako mě bolí jazyk jako kráva,asi mám už něco z toho hulení

nadis.h
25. zář 2009

Medu moje mamka má taky něco s jazykem. Už ale dobrý 2 měsíce. Má ho celý popraskaný a nemůže skoro jíst protože to pálí a bolí... 😝

Já jsem docela i ráda, že jdu do práce a nebudu doma. Trochu si orazim od těch chmurů. Pohraju si v práci s miminkem našim a bude líp.

dadous
25. zář 2009

no holky , co je to tu za naladu 😠

meduna
autor
25. zář 2009

čau holky,tak co ta Lenka,ještě tam hňácá ty koláče?jsem byla uklízet,huž je hotovo-uf 😝 venku docela pěkně,ale nic naplat smrdí to už podzimem.Dadoušku,to asi ten podzim,nám dává pohulit 😀

dadous
25. zář 2009

asi jo medu, poslední dobou jsem taky takova nijaka 😝

meduna
autor
25. zář 2009

no vidíš,je to ten podzim-mršák jeden

dadous
25. zář 2009

to jo, dadouš zas chrape 😕 a ja nemužu zas zabrat večer 😠

meduna
autor
25. zář 2009

jakto?vždyť ještě nedávno jsi byla jak medvědice 😀

dadous
25. zář 2009

no nevím, jdu třeba v jedenact spat, pak se hodinu převaluju a stejně se pak zvednu a jdu čumět na telku třeba do tří 😝 pak se rano nemužu vyhrabat z postele 😝

dadous
25. zář 2009

😀 jako neumím si představit, že bych ted měla chodit do prace 😀 možna tak na odpolední 😀