IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
29. zář 2009

tak jestli chcete něco vedet, tak šup, šup, protože už čistím chrup a chystám se na kutě 😀

dadous
29. zář 2009

😀 a je to tady zase zmizí 😀 😀

liptonek
29. zář 2009

nene, pamatuješ si to moooc dobře, dadu 😉

dadous
29. zář 2009

😎 😎 😎 😎 se tady placam po rameni 😀

meduna
autor
29. zář 2009

nic jsem neolizovala 😝 ale mám to už od 18,vždycky se mi to udělá,bolí mě celej jazyk,jako kráva ale fakt jako kráva a pak se mi to zmizne.No a dnes jsem se už rozzuřila a tak jdu,měla jsem strach,že mám raka,ale zase to už by byl divnej rak od 18,tak teda jdu,radši

liptonek
29. zář 2009

ba nee, eště vám dávám šanci 😀

dadous
29. zář 2009

tak šup takovy ty zakladní info, věk, bydliště, kolik dětí 😀 a tak

meduna
autor
29. zář 2009

tak rychle dadoušku 😲 😲 😲 😲 jsem v panice,že nám uteče.tak napiš jen co děláš a věk

dadous
29. zář 2009

vyšku a vahu ted řešit nebudem 😀

dadous
29. zář 2009

😀 😀 😀 😀 medu zachovej klid 😎

liptonek
29. zář 2009

hehehe, věk:25, bydliště: Hradec král., děti žádný, jen jeden pes 😀 .

meduna
autor
29. zář 2009

no a ještě odkud jsi,stačí jen kraj 😉

liptonek
29. zář 2009

no vidíííš medu. žádná tajemná. řekla jsem i město 😀

dadous
29. zář 2009

ty vole takova omladina 😕 😕 😕 😕 😕 noo děti žadny , tak proto maš hned dvě najednou 😵

liptonek
29. zář 2009

no asi tak medu. když už , tak už :D

meduna
autor
29. zář 2009

tak všichni máte psa a já stále nic ☹ a jakýho psa máš.No a to je jen dočasný...to, děti žádný,dva bubáci se už připravujou 😵

dadous
29. zář 2009

no tak to jsme skooro sousedky 😀 asi 60 kilaku 😀

meduna
autor
29. zář 2009

no 25 ,takovej krásnej věk 😵

dadous
29. zář 2009

medu a časem ji přinutíme aby si dala do pasu fotku 😵 😀 😎

liptonek
29. zář 2009

tak koukej pořídit, medu. Já už si to bez psiska nedovedu představit. Je to jen takovej ratlik. O něco menší než bígl.

meduna
autor
29. zář 2009

holky v Hradci jsem byla u jedný holky,je to už 14 let,seznámila jsem se s ní v Brně v Heliosu na oplodku a pak otevřeli Sanus v Hradci,ona přešla a šup ,tam ji udělal dok mimi z IVF,tak jsem se jela na mimi juknout 😵

liptonek
29. zář 2009

To jsem tady asi nejmladsí, ne? Každej na mě divně kouká, že jsem tohle podstupovala už v tomhle věku 😒
nooo, dadu, tak se někdy stav na kafe..až pojedeš kolem :D Chodíš ještě do sanusu?

dadous
29. zář 2009

noo a hodně holek na Sanus nadava, a co je od tamtud dětiček 😵

meduna
autor
29. zář 2009

jo pořídím,jen nevím stále jakýho.chtěla jsem jorkšírka.

meduna
autor
29. zář 2009

já do Sanusu chtěla,tenkrát před 14 lety,to bylo něco 😉 ale ex si našel jinou a plodnou,tak Sanus padnul.Ale na pohovor jsem to tam ještě stihla 😵

liptonek
29. zář 2009

nooo, já chodila do liberce. tam se jim to IVFpovedlo. Ale už se jim nepovedlo ohlidat ten OHSS. Takže jsem pak skoncila v HK. A už tam taky zustanu.

dadous
29. zář 2009

no pravě, že už ne, už chodím ke svoji dr 😉 ale jezdíme často do HK do kina 😵

meduna
autor
29. zář 2009

Lip a můžu se zeptat,proč jsi to podstupovala?mě to nepřijde divný,já byla na prvním IVF,když mi bylo 21

liptonek
29. zář 2009

dva roky jsme se snazili a nic. mám nepravidelnou MS. Na víc se neprislo. Ale ted mi doktor rikal, že byl asi problem s vajickama. Vzali mi 12 folikulu..ale bylo tam jen 6 vajicek. Tak asi proto to neslo.

Holčiny už jdu na kutě. Dobrou noc a zítra

meduna
autor
29. zář 2009

hlavní je,že bubáčci jsou tam kde mají být 😵 teď je to už jedno,co bylo příčinou.Dobrou noc.