IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. kvě 2009

ouplně jako Karlovy?

koblichzek
11. kvě 2009

Hele Zuzi to tu zná, tak není problém. Když už třeba netrefím já, tak Zuza určitě

meduna
autor
11. kvě 2009

ale je tam krasne v Ostrove,je to dva roky co jsem tam byla u te tety.

zuzana.79
11. kvě 2009

Nějak to naplánujem, až někdo řekne konkrétní datum!! Asi bude potřeba i nějaké ubytování, ne??

meduna
autor
11. kvě 2009

tak ale uz dost,uz jdu jinak Roman vystoji diru pred barakem,uz tam ceka s igelitkama 😀 😀 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

tak mazej medu 😠

koblichzek
11. kvě 2009

Zuzi je to asi osud, ale narodila jsem se v Ostravě, ještě jsem tam chodila do 1. třídy a až pak jsme se přestěhovali do Ostrova.

meduna
autor
11. kvě 2009

to nevim,mozna ,ze se pojede dom,uvidime jakna tom budem 😀 😀 😀

koblichzek
11. kvě 2009

Medu dost se tu za 2 roky změnilo. Ale myslím, že k lepšímu.

zuzana.79
11. kvě 2009

Kobli promine, ale Medunko, Ty jsi nostalgicky upjatá na Čechy 😀 😀 ..Co je na Ostrově a v Ostrově krásného?????????????? Každý tam má svou babičku, zahrádku, známého mafiána a známého na úřadě!! Čas se tam zastavil v roce 1988...

meduna
autor
11. kvě 2009

hele tak ne ,ze tady napisete 30 stran a me pak z toho slehne az to budu cist,protoze nebudu stihat 😀 😀 😀

barunka0208
11. kvě 2009

Holky, jsem tady....

musím si vás počíst at vím o čem je řeč...

na inseminaci jdeme ve středu a máme jednoho folikůlíka....

dadous
11. kvě 2009

zuzi to určitě. Ja s dadoušem by jsme si udělaly vylet na cely vikend a s datumem se podřídím většině 😉

meduna
autor
11. kvě 2009

ja miluju Cesko.To bys poznala az by jsi bydlela jinde,tady z te mentality bych blila.Tak pa dorazim pozdeji

koblichzek
11. kvě 2009

Ostrov je malá prdelka, kde si prdneš na nádraží a za minutu to ví na opačném konci. Ale jinak to jde. Mě se tu taky celkem líbí. Lepší než Ostrava. Ale jinak má Zuzi pravdu

meduna
autor
11. kvě 2009

holky datum potebuji vedet brzy,jinak mi ta nemecka cuza neda volno,protoze vikendy ja pracuji a proto kdyz potrebuji volno to musim nahlasit hooooooodne dopredu

dadous
11. kvě 2009

ahoj baru, tak to je ten vítěz co se zavrta a nepustí 😀 a jinak planujem srazík 😉

lenkacar
11. kvě 2009

hele mizim a to bude zase dočítání šílený ,už se na to třesu 😉

dadous
11. kvě 2009

kobli v takovy podobny prdelce bydlím taky 😀

lenkacar
11. kvě 2009

jo baru tak to je prima

zuzana.79
11. kvě 2009

Ahojky Barunko!! Tak to budem pozítří držet palečky!!!

meduna
autor
11. kvě 2009

joooo to budem,Roman jeste tahne piti nahoru ale uz jdu,uz mi rika,jdes uz momo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barunka0208
11. kvě 2009

srazík 😀 😀 😀 , to si jdu počíst...

dneska jdu poprvé píchat, ted prohlížím ty čtyři ampulky a moc nechápu co s nima,
říkali, že mi to má udělat zdravotník do prdelky 😀, to bude něco...
a prý přesně v sedm....

ale zase mám pocit, že se konečně něco děje....

koblichzek
11. kvě 2009

Baru, držímě vše, co můžeme 😉

koblichzek
11. kvě 2009

Baru, ty máš přesně v sedm a já zítra přesně ve 22,00 hodin. Taky tomu nerozumím. 😒

Dadu, Trutnoc je taky díra? Já myslela, že je to větší.

barunka0208
11. kvě 2009

Zuzo, taky ti tenkrát doktorka řekla že máte mít půst, mě řekla at ted spolu nic nemáme 😠

Holky, děkuji moc za podporu...

jo a když se nepovede ted tak příští mě čeká laparoskopie....

dadous
11. kvě 2009

kobli, ja bydlím ještě 10km za TU 😉 směrem k horam 😀

koblichzek
11. kvě 2009

Dady, tak to pak jo. Trutnov je tam, jak je Dobrá voda? Nebo to je zase Turnov 😒

zuzana.79
11. kvě 2009

Baru, to je kůli tomu, aby bylo sperma kvalitnější!!! Ale po IUI můžete pojišťovat o 106 až o 107 😉 .. To snad vydržíš do čtvrtka bez sexu, ne 🙂 🙂 🙂 ..Nevíš, že milování může být až po svatbě??? 😀

dadous
11. kvě 2009

to bude Turnov 😉 Trutnov je asi 25km od Pece pod Sněžkou 😉