IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
3. říj 2009

Tak snad už ti to vysadí 😉 ty jo tak opatrně a nerozčiluj se vím děti daj hodně zabrat,ale hlavně máš jich hodně,ale kdyby to bylo už moc náročné pro tebe tak pak radši bud doma

koblichzek
3. říj 2009

Jo, až usítím, že už to není ono, jsem s nimi domluvená a zůstanu doma. Už mají za mě sehnanou důchodkyni, takže žádný problém. No ale ty určo¨až budeš těhu, budeš doma, ne? Servírka se dost naběhá.

daja.w
3. říj 2009

jj to já bych zůstala doma to bych tam nemohla dělat je to taky náročné,tak to máš fajn že maj už za tebe náhradu aspon víš že když už to nebude dobrý tak že můžeš hned zůstat doma

koblichzek
3. říj 2009

Navíc jí znám, tak jsem v klidu, že mi hezky dovede děti a zoodpovědně je připraví na zkoušky na gympl.
Tady je dneska tak hnusně, sice oskar trochu svítil, ale fouká to jak blázen. Hrůza.

daja.w
3. říj 2009

Tak to je fajn 🙂 jo tady taky dnes svítilo sluníčko,ale kosa jak blázen

koblichzek
3. říj 2009

No léto už je asi fakt v čudu. Je tu teda pěkně mrtvo. Všichni se asi válí u bedny. Manžu máš doma?

daja.w
3. říj 2009

jo léto už zkončilo ☹ no asi všichni odpočívaj a válej šunky 😀 jo manža je doma čučíme na telku

koblichzek
3. říj 2009

Já jsem dnes za slaměnou vdovu. Manža má noční, ale za chvilku bude ta přiblblá Superstár a na slovácích Pošta pro tebe, tak budu střídavě brečet a poslouchat jak chlapci zpívají. 😀

daja.w
3. říj 2009

no my budem koukat na primu je tam film já tu superstár nějak nemusím a nebudeš se bát sama doma

koblichzek
3. říj 2009

Už je to v pohodě, ale když manža s těma nočníma začínal, tak jsem v noci vůbec nemohla spát. Trvalo několik let, než jsem si na to zvykla. Ale ta postýlka je stejně taková prázdná. ☹

daja.w
3. říj 2009

To je jasný taky to tak mám manža teda nechodí na noční,ale občas v noci někdy hledaj poruchu a taky se mě špatně usíná když není doma

koblichzek
3. říj 2009

Ze začátku jsem pořád slyšela nějaké zvuky 😀 , byla jsem jak cvok 😀 Marně mi manža vysvětloval, že to praská nábytek - samozřejmě to vím, ale tenkrát to prostě nábytek nebyl 😀

daja.w
3. říj 2009

jj to i unás praská nábytek a když je doma tak to nějak nevnímám,ale když je pryč tak slyším vše 😀

koblichzek
3. říj 2009

No nic, jdu si uklohnit něco k véče a pak zalezu do pelechu, tak hezký večer.

daja.w
3. říj 2009

Kobli tak přeji dobrou chut a krásný večer teda ikdyž budeš sama,ale odpočineš si aspon u telky 😉 tak pa pa pa

dadous
3. říj 2009

tak už jste v tahu jo 😕 😅

daja.w
3. říj 2009

Ahoj Dado jak se máš? 🙂

dadous
3. říj 2009

😀 no ja dobře 😀 a ty? seš pořad žena v domacnosti?

dadous
3. říj 2009

jako v televizi prd davaj, tak kde teda všichni jste? 😕

daja.w
3. říj 2009

jsem ted musela udělat večeři 😅 no u mě to jde a prý žena v domácnosti 😀 Dado moc nee už chodím do práce teda nepravidelně ale chodím 😉

dadous
3. říj 2009

jsem něco prošvihla? ja myslela že si tam skončila

daja.w
3. říj 2009

no děláv v restauraci no servírku už asi 14dní,ale manžovy se nelíbilo že jsem při akcích chodila až k ránu dom tak jsem myslela že skončím,ale domluvila jsem se snima že budu dělat jen do 22hod než mě pojede poslední autobus a akce dělaj teda jiní

dadous
3. říj 2009

jo tak , no tak to jsem prošvihla 😀 ty blaho, nedej bože aby ti ten bus ujel 😀

daja.w
3. říj 2009

no to by byl mazec jedině taxíkem,ale nebuj si ho nenechám ujet 😀 no jsme se kapánek kvůli tomu chytly s manžou,ale už dobrý promluvily jsme si a je to v poho

daja.w
3. říj 2009

ty jo tady je fakt dnes mrtvolov ☹ Kobli šla čučet na telku a Blaženka že si udělá salát a přijde 😠 no to asi dělá pro celou vesnici čico 😀 a kdepak jsou ostatní asi taky vegetí u telky 😉

dadous
3. říj 2009

dyt to říkam, není nad to všechno pořadně probrat 😅 😵 no tak si to tam pořadně užij, pže pak se budeš valet doma s miminem 😀

daja.w
3. říj 2009

jj neboj užiju noženky mám zaražený až v prd.. 😀 jak nejsu zvyklá stát celej den na nohách 😖 jo to bude pěkné válení s mimčem 😀

dadous
3. říj 2009

si to neúmim představit že bych někde pobíhala po place, ja ještě tak za báárem 😀 ale z druhy strany 😀 😀

daja.w
3. říj 2009

jo to mě neva mě to baví teda nesmí tam přijít nějací kreténi 😀

dadous
3. říj 2009

no pravě, no ale kdoví, co jednou budem dělat za praci, žejo 😀