IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
6. říj 2009

mrkni do alba, máme novou fotecku. Jeden je teda nestyda nestydatá, páč tam ukazuje akorát prdelku 😀

blazenkaa
6. říj 2009

teda lip to jsou už kouskové jsem tam koukala před chvilkou a nic tam nebylo 🙂

liptonek
6. říj 2009

nojo dadu, už maj 4cm 😀. Jeden dělal veletoče a druhej celou kontrolu prochrápal. že by holka a kluk? 😀

dadous
6. říj 2009

😀 no asi to tak bude 😀 a jinak jste v pořadku?

liptonek
6. říj 2009

nojo, dala jsem to tam hned, jak jsem zjistila, že už to tu funguje 😉 A co ty? Jak se citíš? Co bříško?

blazenkaa
6. říj 2009

stále nic nevím akorát možná malinko prsa ,ale nevím jestli to nemám vsugerované

lenkacar
6. říj 2009

čus holky já taky chtěla hned ráno na pc a když to nešlo ani z kurzu tak mi došlo ,že to asi nejde nikomu .. ☹ zatracená herka mizerná ..jo jinak jsem nesla zase životopis a pan vedoucí mi řekl ,jestli si troufnu na funkci hlavní pokladní ..čímž mě dostal ,páč já neumim ani tu poslední pokladničku 😠 😠 😠 😠 ,asi ho zaujal můj životopis ,ale moje odpovědi asi už ne...řekla jsem že potřebuju zácvik ,že těmto pokladnám vůbec nerozumim,natož uzávěrkám a dalším věcem co by po mě chtěli ..no holky .. 😕 😕 😕 😕 nakonec řekl že vypíše výběrové řízení a dá mi vědět po zkouškách.vladís je vytočenej že mám nerva že bych to ani nezkusila ..já nemám ani páru o co de a půjdu dělat funkci ..,to mě děsí ..holt jsem stará struktura a proto v životě hovno dokážu ..

liptonek
6. říj 2009

Jojo, vše bylo v naprostým pořádku. Dokonce už i vaječníky po OHSS se začínáj zmensovat do normálu. Jen to chce ještě tak 4 týdny polehávat, posedávat. Tak to už dáme 🙂 Jen jsem furt ještě bez řidičáku 😅

liptonek
6. říj 2009

blaži a OHSS už nezlobí? kolikátý den jsi po?

dadous
6. říj 2009

no leni , z tebe bude šefka? 😕
lip jakto že ti ještě nedly řidičak?

lenkacar
6. říj 2009

jo a jinak jsem byla u pipkové mudry dneska a dala mi tablety do pípy a krém,prej mám kvasinku ,tak snad mě vyléčí a přestanu už konečně nosit slipku..kterou nosim od posledního Ket

lenkacar
6. říj 2009

dadu i slůepej by viděl jak jsem se lekla ..takže nebudu 😉

liptonek
6. říj 2009

protože jsem ted chodila furt na kontroly kvuli tomu OHSS, až teprv ted me objednali do poradny. Tak si musím ještě 2 týdny počkat. Dadu, kdy se jde na první nějaky testy?

dadous
6. říj 2009

😀 ty kvasinku a ja bakterii 😀 ja jsem opět začla slipovky 😝 nějakej těhu vytok 😝 😝

dadous
6. říj 2009

leni proč ne, nepodcenuj se 😵
lip ve 13tt ty tripl testy 😉

blazenkaa
6. říj 2009

lenísku tak jsi to měla skusit on by tě musel stejně zaučit a říc ti co a jak předce tě nemůže hodit do vody

Lip na transféru jsem byla 2.10 tak že to je dneska bez dnu transféru 4 den 😉

liptonek
6. říj 2009

no, tak to tam přijdu akorát 😀

dadous
6. říj 2009

no to asi jo, neříkaly že maš přinyst moč?

liptonek
6. říj 2009

teeda, to to letí 🙂 to už by se mohli zahryzávat 🙂

liptonek
6. říj 2009

vubec nic. jen že se tam mám objednat. A připravit se i na 3hodinový čekání 😅

dadous
6. říj 2009

tak mizím na ulici 😵

dadous
6. říj 2009

aha no jo každej to ma jinak, zaleží na dr 😵

blazenkaa
6. říj 2009

holky co to jsou ty tripl testy

lenkacar
6. říj 2009

nevim holky řekl že se ozve 😉 spíš se bojim své nechápavosti a té zodpovědnosti 😔 ,jako kvasnici musim zlikvidovat páč jako sex mi už nic neříká ,mudra říkala a sex vynechat a já jí řikam a co je to sex ,tak jsme se nasmály 😀 😝

dadous
6. říj 2009

blaži to jsou geneticky testy z krve a moči na vyvojovy vady

lenkacar
6. říj 2009

dadu a bajkterie nevadí miminku?

dadous
6. říj 2009

no asi vaděj, proto ty antibiotika 😵

lenkacar
6. říj 2009

aha sakryš ....já nedočítala vše .. 😉tak at ti to brzy přejde ,vladís chytrej hned jestli nemám kapavku a důležitě čuměl na letáky co mě dali a na co to je ,jako kdyby tomu rozuměl 🙄 tak mi docela nasral ,zas je chytrej ,o víkendu říkali v rádiu že když máš za život 8partnerů jak se to dál a dál dělí a nakonec chrápeš se 2milionama myslim..ještě mi seřval zato ..no je toto možné?? 🙄 🙄 🙄 🙄 a já mu řekla ,,no vidíš a to si furt stěžuješ jak sis nic neužil,,.

daja.w
7. říj 2009

Ahojky holky 🙂
Lip krásní bobánci 🙂
Leni tak ta hlavní pokladní nic není já to nikdy taky nedělala a pak mě to taky nabídly a není to nic těžkého teda až na tu zodpovědnost 😝 bo vlastně máš nastarosti všechny peníze v trezoru 😝 a pokladny nejsou těžký v dnešní době je to brnkačka 😉 ale jasný pokud jsi stím nikdy nedělala tak jasný že máš obavy.
No holky já včera byla na tom výběrovým řízení 😀 od 9hod. a odcházela jsem v 11.15hod. no mazec 😝 a určo mě vemou 😀 bo byl pohovor a já jsem se teda ukázala 😝 koktala jsem jak debil a určo jsem vypadala jako kdybych neuměla do pěti napočítat 😝 😀 😀 😀 no do pátku se maj ozvat tak čekám že neeeee 😀
Jo a Leni z chlapů si nic nedělej jsou všichni stejní debilové 😀 jak říkám jsou dělaný přes kopírák 😀 jo a já mám taky kvasinky 😀 a vyfázla jsem taky krém no ale mám dobraný 4 tuby pak přišla mrcha a ted mě čekaj 3 tak ze sexu ještě nic dlouho nebude ☹ 😀 a manža začíná nervoznět 😀
Dado tak jen papej antibiotika a bude to ok 😉
Blaži a šup vitamínky at se rýmy brzo zbavíš a těším se na to až budeš testit a budou//věřím že budou 😉 🙂

daja.w
7. říj 2009

Jsem se nějak rozepsala 😀 no já dnes vrčím do práce a odpo ještě na pracák 😝 no do práce se mě chce,ale ten pracák 😝 ee tak se mějte moooooc krásně a přeji krásný den 🙂 nám tu svítí sluníčko tak snad bude hezky 🙂