IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
17. říj 2009

tak to mě pavouk nevadí já tu myš minule když jsem ěla na raní a když jsem po probuzení šla do koše tak na mě vyskočila a já stála na stole nahatá a nevěděla jsem co mám dělat 🙂

meduna
autor
17. říj 2009

a co morčata,taky vaděj?

blazenkaa
17. říj 2009

ne ty mě nevaděj ani křečkové jenom ty myši 😉

dadous
18. říj 2009

teeeda, tady dneska ještě nikdo nebyl 😕? jsme jely pro tu postylku a po cestě jsme viděly nehodu, vypadala hrozivě, ale nikomu se nic nestalo 😉 tady jen ja jsem na chvíly přestala dejchat 😅

blazenkaa
18. říj 2009

ahojky Dadousku a kde tanhoda byla

dadous
18. říj 2009

kousek před jičínem, blbeček předjížděl, dostal šmejra a skončil v pangejtě

lenkacar
18. říj 2009

čus holky no hlavně když se nic nestalo ..fuj nesnášim to ..

dadous
18. říj 2009

no nebylo mi dobře, už jsem se tam hrnula s lekarničkou, ale chlapec už byl s auta venku 😅

lenkacar
18. říj 2009

to jsi hodná žes ho chtěla ošetřit ,jinej by zíral v šoku a prd by dělal,možná že i já ..neručim za sebe ..

dadous
18. říj 2009

no to jen díky tomu, že jsme měli pujčeny auto a kamoš měl lekarničku ve dveřích 😀 jako zastavilo hodně aut, ale ten co se s ním předjížděl ujel 😒

lenkacar
18. říj 2009

holky asi brzy budu mít doma kotě a pak si tady budu na zmetka stěžovat ..na tý chatě je to tragédie..já na to vůbec nemám psychicky ..když tam ty ubožáky vidim 😝

blazenkaa
18. říj 2009

teda Dadousku ty jsi akční se tam hnád s pupíčkem a co manža seděl v autě

dadous
18. říj 2009

hele kam ty na ty kočky furt chodíš? 😀

lenkacar
18. říj 2009

dadu na chtě je 12koček ,už teda 11 ,jednu má moje mamka ,je to hroznej pohůed na ně jsou to 2vrhy kotat.. 😖 ty kočky by potřebovaly do pípy špunt ..trochu mi to připomíná etiopii ,hlad a bída a furt šukaj

dadous
18. říj 2009

jim tam nadrob nějakou antikaču 😅

lenkacar
18. říj 2009

dadu myslím že by se nikdo nesmál ,kdyby to viděl já brečela jak malej parchant ..a to kočky nemusim

lenkacar
18. říj 2009

mizim k telce ,vladís je nachcípanej tak jsem ho odmítla a bylo zle ..no ještě aby na mě upadla nudle ,tak to ne ..

dadous
18. říj 2009

a to jsou jako něčí kočky, nebo to jsou tulačky?

lenkacar
18. říj 2009

to jsou kočky který bylí v osadě a lidi je sem tam nakrmí ..ale ted jak tam nejezdí pomalu nikdo tak vypadaj hrozně ..já jim jídlo vozim ,ale asi tam budu vysílat jen vladíse ..nemůžu na ně koukat .

dadous
18. říj 2009

to ne nudle nebrat 😀

dadous
18. říj 2009

tak ja vam teda na dobrou noc hlasím že dnes udělal dadoušek první kotrmelec 😅 asi věděl že ma bracha svatek, tak o sobě dal Konečně vědět, tak dobrou tety 😵

lenkacar
19. říj 2009

dadu tak to je na oslavu první kopaneček ... 😉 gratulka ..já jdu zase dát jeden životopis .. 😝

nadis.h
19. říj 2009

Ahoj holky,

jak se máme? 😉

dadous
19. říj 2009

ahoj nadi my určitě dobře , a jak jsi na tom?

nadis.h
19. říj 2009

Noo já nevím zda dobře či špatně. Rozhodně líp než v tom červnu.Byla jsem na utz u mladé mudr ke které nikdo nechodí z holek co znám a nejdřív se jí pletlo vše možné do utz a folíci jsou prý menší než mají být a nalevo našla hned 2 normoš jak mají být a ostatní menší..Další utz ve středu a zvedla mi ještě dávky.. 😝 Tak uvidíme co z toho bude ve středu.

lenkacar
19. říj 2009

tak ze životopisu sešlo ,když jsem tam přišla z obchodu na mě koukala šikmooká ..tak to ne ..k čongům ne .. 😝

nadis.h
19. říj 2009

Leni by ses nemusela nic učit. 😀 Stačí umět.. Suší suší.. překlad: Sluší sluší.. 😀

lenkacar
19. říj 2009

nadi byl to obchod potravin 😝 😝 😝 😝

milagross
19. říj 2009

Zdarec devcata
Dadu to se mala-malej taky asi rozrusil z te nehody az zacal delat chudinka kotrmelecky ne? 😅
Nadi drzim palce 😀
Leni cincouny nebrat,smrdej 😵
Tak bezim k zubakovi,mejte se

meduna
autor
19. říj 2009

ahojte holky,dadoušku tak gratuluji k prvním pohybákum 😵
Leni v potravinách by jsi říkala,že máte říži 😀